tak samozrejme RWS je lepšia voľba :)
13.02.2020 - 10:51:52
00
No uprimne az teraz sa pomaly dostavam do problematiky osiek a zistujem ze v dnesnej dobe je milion druhov takze touto cestou vam aj dakujem za osvetu.😁 ...ano Rascal by mal mat len rychloupynaky.
13.02.2020 - 10:54:12
00
...tak ja to skusim rozvit trochu trochu dalej - tiež mám nejaké základné OEM kolesá na svojom Kellyse a myslím, že nastal čas na upgrade. Všade čítam a počuvam že výmena kolies je jedna z najdoležiteljších a najviac citelných zmien aku možem urobit na biku.

Moja otazka znie: pri akej cenovke ten rozdiel REALNE (sadnem a citelne ucitim ubytok vahy, tuhost...) ako LAIK (2x ročne si dam nejaky maraton, alebo cykloturisticke 100vky po karpatoch...) pocitim? Nepotrebujem mat kolesa za 1000 EUR, lebo ich nevyužijem, ale nechcem mat ani plastelinove kellysy. Hladam rozumny kompromis - povedzme niečo v zmysle najslabšie profi.

Pozeral som si presne tie modely ako boli uvedene par prispevkov vyššie - DT SWISS 1900, MAVIC Crossmax a pod. v danej cenovej kategorii do 300 EUR, ale mam z toho dojem, že si polepšim len minimalne a rozdiel ani nepocitim. Poradte mi prosim kolko musim minimalne investovat do novych kolies aby som tu kvalitu pocitil.

Mam pevne osky, boost nemam, jazdim 50/50 cesta teren, važim do 90kg a chcem sa zbavit nekonečneho centrovania osmičiek !!!
12.04.2020 - 09:18:03
00
Ahoj. Tak za mna som to vyriesil tak, ze mi bolo poradene nasledovne. Najekonomickejsiu a najlepsiu volbu som mal taku ze som kupil rafiky Remerx Xco Rio (pomer vaha, kvalita, cena uplne super) ,do toho nove tubeless plaste Schwalbe a nove hlinikove niple dt - swiss. Toto vsetko zamiesam aj hlinikovimi ventilkami na ktore uz cakam nejaky ten piatok z Ciny. Spice dam z povodnych kolies (ctm zx lite) nastastie mam sikovneho synovca ktory mi to cele da dokopy?. No a vysledok by mal byt taky, ze za cca 180 euro by som mal mat kolesa ktore sa uz nebudu musiet hanbit niecomu konkurovat. Spicky to niesu ale je to brutalny posun v pomere cena vykon.
12.04.2020 - 09:55:51
00
RIO majú vnútornú šírku 17mm...to už by som dnes nekúpil
demovicjakub na predchádzajúcu stranu som hodil kolesá čo mám na predaj ak by si mal záujem kľudne sa ozvi
12.04.2020 - 13:29:12
00
dobi235 dikes za ponuku, ale chcel by som vnutornu širku niekde v rozmedzi 25 - 30. Ale vyzeraju dobre. Inak odkial z PL si ich kupil ak smiem vediet? Prave som si z nejakeho PL eshopu na topanky kupil 3 pary na leto a za benzkonurenčne ceny (snad tomu nebude zodpovedat aj kvalita). Keby som niečo podobne našiel aj s MTB komponentami, juj... :D
12.04.2020 - 19:34:43
00
https://fitwheels.eu/
13.04.2020 - 08:10:05
01
keyboard_arrow_up