Smer má svojich voličov a je ich dosť a zrovna babky to nie sú. Istota je istota
19.02.2020 - 18:16:40
00
práveže babky tvoria značnú časť voličov Smeru,stačí pozrieť, ako skoro odpadávajú na oslavách MDŽ,keď im preceda rozdáva karafiáty :lol: niektoré z nich vykotí,keď sa roznesie,že jamkatý sympaťák Pelle je gay (väčšine ludí to nevadí,ale vadí im,že o tom klame a zapiera)
komentáre napr:
Pokial ide o veducu osobnost
strany, ktora verejne broji proti pravam LGBTI, vlastne aj na tejtk agende stavia svoj volebng program, tak to je problem a velky!
A druhy je ten, ze ak je gay, tak o tom nema klamat.
19.02.2020 - 18:42:51
03
no a otázka by mala znieť. Čo koho do toho akej je orientacie?
19.02.2020 - 18:58:52
04
áno,je to len jeho vec,ale nie je dobre,keď to tají,a na priamu otázku klame-okrem toho je to predseda vlády,vo vyspelom svete je úplne bežné,že vo vysokých funciách štátu je gay alebo lesba,a verejne to aj prezentujú-potom sa nemôže stať,že to naňho nejaký kapitán Danko alebo Kotleba v správnu chvílu vytiahne :^)
navyše je to pokrytecké,keď strana Smer a on ako predseda vlády verejne brojí proti právam LGBTI,pritom je sám jeden z nich :^)
19.02.2020 - 19:09:40
01
nedá mi,citujem ešte jeden komentár pod článkom,plne sa s ním stotožňujem:
Preboha,
je premiér, máme právo vedieť kto je jeho partner a ako môže byť vydierateľný, NBU má do toho čo hovoriť. Trápne je to, ako zločinecká organizácia KS SMER s.r.o. bojuje s spolu s fašistami proti takým ako je on a on to zapiera. Veľká chyba. Mal by sa chlapsky priznať, ak to nevie niekto by ho to mohol naučiť. Už liberálnejší štát ani nemôže byť ako niekto napísal. Źena prezidentka, gay premiér a predseda NR je certifikovaný usvedčený klamár plagiátor a bohužiaľ aj hlupák.
19.02.2020 - 19:43:31
02
Kebyze nie je teply, tak ho tam Fico nepostavy.
Takto ho stale drzi za gule.
19.02.2020 - 21:01:20
00
Pani a nezda sa Vam trapne, ze to verejne tajomstvo o orientacii nasho premiera vytahuju novinari teraz 10 dni pred volbami ?

Vie sa to davno. Ale pridu s tym az teraz. A samozrejme tak, aby vyzerali ako spravodlivo rozhorceni.
Takyto styl informovania je obycajne chrapunstvo.
19.02.2020 - 21:49:55
06
A este v den ked sa objavi video s Mastnym Vlasom.
19.02.2020 - 21:52:02
00
Palo TT napísal:

Sialeny pribeh. Bez hlbkoveho studia nerozlisis od konspiracnych teorii.
Perfektne.
19.02.2020 - 22:12:28
00
FeroR napísal:
Kebyze nie je teply, tak ho tam Fico nepostavy.
Takto ho stale drzi za gule.

Myslim, ze to je ze gay, nie je to, cim ho Fico vydiera. Myslim, ze ma za usami aj horsie veci ako pchanie sparatiek do nosa. Mozno by Pelle najradsej aj sam priznal, ze je gay a presiel by napriklad k Druckerovi. Ale ako pises, Fico ho drzi za gule. A na Pelleho smolu nie naozaj, ale obrazne.
19.02.2020 - 22:16:21
03
Pellegrini je hlavne kovany zlodej, figurka jedneho zlodejskeho biznis kridla oligarchov Smeru - ***** miliardy na elektronizaciu, ktore vobec nic nepriniesli, nic poriadne nefunguje a pytaju dalsie, aby mohli pokracovat. V normalne fungujucej krajine by uz sedel v base.
19.02.2020 - 23:19:04
01
Na kktov kkta, možno fakt tam treba exekutorov Matovic / Hlina :)
20.02.2020 - 00:00:24
00
dano ja len nevidím žiadne rovnítko medzi tým ak je niekto teplý,prečo by mal presadzovať údajné práva ostatných teplých...a to či je alebo nie je tak po tom je každého akurát tak houno.
20.02.2020 - 02:01:45
02
mne je to fuk,či je teplý alebo nie,ale vadí mi,aký je pokrytec-akože nový Smer :D ako sa už neraz ukázalo,je to len ďalší zmrd ako Fico,nechápem že mu to niekto žere ... okrem toho nie je pravda,že je nás po tom houno-ak predseda vlády niečo dosť zásadné tají,môže byť (a podla mňa aj je) vydieratelný-keby to už dávno verejne priznal,tak naňho toto už nemôžu vytiahnuť :^)
inak som zvedavý,kedy a či mu to vyhodí na oči falošný kapitán Danko,alebo Kotleba-asi skôr nie,veď je to ich budúci koaličný partner-no majú ťažkú dilemu tý dvaja ...
dnes ráno na túto tému fajn článok:
https://www.aktuality.sk/clanok/765679/komentar-daga-danisa-smer-mal-nehodu-vaznu-nehodu/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new
20.02.2020 - 07:12:16
01
To nie je pokrytectvo.
Takto sa smer rozprava zo SVOJIMI volicmi.
Nieco ako ked sa v kostole vyspovedas.
20.02.2020 - 08:35:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up