triki napísal:
... ,prečo by mal presadzovať údajné práva ostatných teplých ...


Len taký detail, čo konkrétne spadá pod tie „údajné práva“? Tie čo spôsobujú tzv. „ohrozenie tradičnej rodiny“ poprosím vynechať, o tých som iba za posledný rok čítal kydov až cez hlavu dosť ...
20.02.2020 - 08:50:50
00
Dano5 napísal:
práveže babky tvoria značnú časť voličov Smeru,stačí pozrieť, ako skoro odpadávajú na oslavách MDŽ,keď im preceda rozdáva karafiáty

Takýto názor má človek, keď "nevidí za roh" (možno ani nevie, že ten roh tam je). Chápeme? Takže mňa neprekvapí, keď zostane smer pri moci a vlastne ani keď nezostane. Ver, že je určitá "skupina ľudí" , ktorá potrebuje "istotu"
20.02.2020 - 09:01:03
00
Velmi dobry clanok o rozdeleni spolocnosti.
https://kechlibar.net/2020/02/14/demokratka-na-trumpove-mitinku/
Je to Amerika - tak sa nas to priamo netyka. Ale velmi dobre to hovori aj o nasej spolocnosti.
Delime sa na pravicu, lavicu, zelenych, modrych, cervenych, hnedych,... a pritom mozeme mat tie iste problemy a byt rovnaki ludia. Skusme menej urazat druhu stranu a pozriet sa na ich problemy.
Mozno bude aj u nas menej nenavisti.
20.02.2020 - 09:23:07
02
Je ťažko nenávidieť zlodejov a vrahov, prečo by som mal mať rád ich sympatizantov? Tu nejde o to, že je tu pravica a ľavica, tu ide o to, že nás tu niekto furt okráda, dáva vraždiť, aby si udržal svoje majetky, káže vodu a pije víno. Napríklad teraz sa celé Slovensko zbiera na choré deti - prečo neprispejú miliónari, politici? Jednoducho, majú obyčajných ľudí na saláme a chcú mať stále viac a viac peňazí. Vysoko uznávam morálne hodnoty a keď ich uvidím u niekoho iného, je mi jedno, či volí ľavicu, alebo nie, len problém je to, že ľudia, ktorí volia tých, čo nám ukradli štát a ešte sa z toho smejú, nemôže mať dobrú morálku. Česť výnimkám.
20.02.2020 - 11:48:11
06
Achjo. Vies - presne o tvojom pohlade je ten clanok vyssie.
Zda sa ti, ze ludia, ktori volia Smer, Sns alebo LSNS nemozu byt dobri.. (cest vynimkam).
No a predstav si pohlad Americkej demokratky, ktora prisla na miting republikanov. Pre nu to boli ludia porovnatelni s tymi nasimi sialencami pri moci. A ten jej pohlad a myslienkovy posun je pozoruhodny.

Precitaj si ten clanok.
20.02.2020 - 12:49:02
00
Ja osobne som si ho prečítal, tiež ho považujem až za naivný (myslím ten preložený text). Len takisto ako tam (demokrati (peklo) > rúra plná dajme tomu exkrementov > republikáni (úľava) > nezávislý volič (!!!)), aj tu vidím len jednosmerku (voliči iných strán nemajú radi voličov (SMER|SNS|ĽSNS), mali by sa uvedomiť a myšlienkovo posunúť). Trochu mi tam ale chýba ten bod, ktorý znižuje úroveň nenávisti v spoločnosti, prípadne aké sú konkrétne nároky na druhú stranu. Bez obojstranných ústupkov o nejakom zlepšení nemôže byť ani reč, no v celom tom texte nevidím žiadny príklad ...
20.02.2020 - 13:23:53
00
pbs.twimg.com
20.02.2020 - 13:56:02
011
No, podľa súkromného prieskumu 50dni, ktorý robili spolu AKO a Focus, sa OLaNO veľmi doťahuje na víťaza. Dobre, či zle? Podľa mňa by to bola to stále výhra, hoci jej dôsledky by boli dosť zaujímavé.

Ps. Ak dakto chce vsetky vysledky, tak PM.
20.02.2020 - 22:00:14
00
.
21.02.2020 - 08:28:45
00
:D
pa3km napísal:
.
21.02.2020 - 08:30:43
00
stanlee Neviem co ti pride take smiesne, len som sem dal ten vyssie spomenuty “tajny” prieskum.
21.02.2020 - 08:33:12
00
will napísal:
...No a predstav si pohlad Americkej demokratky, ktora prisla na miting republikanov. Pre nu to boli ludia porovnatelni s tymi nasimi sialencami pri moci. A ten jej pohlad a myslienkovy posun je pozoruhodny...

ten jej šok úplne logicky pramení z klamlivého obrazu, ktorý o Trumpových podporovateľoch vytvárajú US mainstreamové médiá, ktoré - ako vieme - prakticky fungujú len ako tlačové oddelenia Demokratickej strany.

Jedným takým lživým naratívom je údajná nenávistná alebo násilná povaha Trumpovského davu. Skutočnosť je taká, že práve ľudia v povestných MAGA čiapkách sú terčom násilia úplne rutinne - sú toho plné sociálne siete.

Paradoxne, otvorená nenávisť, sexizmus a pod. sú chronická napríklad medzi online/twitter podporovateľmi B.Sandersa. Šak to aj bola veľká téma poslednej debaty DEM kandidátov. Isteže, demokrati to radi využijú aby konečne podkopali víťazné ťaženie tohto starocha v primárkach :)

Prílohy:

maga.jpg
maga.jpg 1.16 MiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 21.02.2020 - 08:37:12, celkovo upravené 1 krát.

21.02.2020 - 08:35:18
01
a ako to je, moze sa to zverejnovat? :)
21.02.2020 - 08:36:30
00
Nie je tajny, len som ho nechcel postovat :)
21.02.2020 - 08:42:15
00
pa3km napísal:
stanlee Neviem co ti pride take smiesne, len som sem dal ten vyssie spomenuty “tajny” prieskum.

Hokus Focus je smiešny 😁😁😀
21.02.2020 - 08:48:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up