Koho budem volit - VOLBY 2020

Anketa bola ukončená dňa 15.02.2020 - 21:25:25

Smer 2% [ 9 ]
ĽSNS 6% [ 30 ]
PS/Spolu 18% [ 87 ]
Za Ľudí 15% [ 70 ]
OĽANO 19% [ 91 ]
SME RODINA 3% [ 14 ]
KDH 3% [ 16 ]
SaS 21% [ 99 ]
SNS 1% [ 5 ]
MOST-HID 1% [ 3 ]
Dobra Voľba 1% [ 4 ]
VLASŤ 4% [ 17 ]
Iné 6% [ 27 ]
Celkový počet hlasov : 472
Tiež mi zmazali príspevok ako reakciu na Vuka. Bolo to apolitické a nesúvisiace s voľbami. Nepovažujem to za cenzúru.
Nemám s tým problém. Iba by som chcel upozornenie a vysvetlenie prečo sa tak stalo. Ale po skúsenostiach iných, neočakávam ani toľko.
22.02.2020 - 21:34:51
02


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:32:41, celkovo upravené 3 krát.

22.02.2020 - 22:34:23
01
Písal som tu elaborát, ale začala sa mi narovnávať chrbtica, tak serinkám na to. Nechcem tu byť ako mnou citovaný Vuk. Čítanie komentu od moderátora veľmi dlhé ale poriadny argument ani jeden - len akési pseudo vyhrážanie čímsi kdesi na papieri.
Ak nevidíš čo sa mazalo, tak davaj páčika - dupľovaného. A hybaj do témy "aké hodziny nosia bajrery" lebo toto hýbe tú našu plochú zemeguľu.
22.02.2020 - 22:42:22
00
A ešte jedno klasické- " v záujme ochrany vašich práv vám niektoré práva budú odobraté" - takto vždy začínala totalita.
Dúfam že Orbán nie je pre Slovensko vzor (kpt. Danko je mystický snežný muž videný semotamo v Moskve)
22.02.2020 - 23:12:42
00
cervo napísal:
Zoja, mozeme si teda vykat. Netusim o akom prispevku hovorite, ja som v tejto teme zmazal prispevky tykajuce sa zverejnenia prieskumu, co je protizakonne, a prispevok, ktory obsahoval obrazok s vulgarizmom. Tie ad hominem utoky ste si mohli odpustit.


cervo, zoja mozno mysli tento prispevok. Spravil som si vtedy screenshot, lebo som tusil, ze na tomto fore manipulovanom SaS uderkou dlho nevydrzi.
Príloha:
A5B16BEF-908E-4CA1-8DA7-298EA9600847.jpeg
A5B16BEF-908E-4CA1-8DA7-298EA9600847.jpeg 96.47 KiB thumb_up0thumb_down

[
23.02.2020 - 06:35:38
00
Nieste nejak moc precitliveli na to mazanie prispevkov? Mohli by ste si uvedomit ze tu ste na sukromnom piesocku a neplati tu demokracia, tu su panmi moderatori a admini. Tak tu nevyplakavajte ze vam niekto zmaze ukradnute memecka na cyklofore....

LOL a briko. V akom stave musi byt clovek aby si robil screeny mtbikeru ? asi dost mimo. Jedine ze by si bol troll. A veru mi to aj tak sedi ked si pozriem tvoju aktivitu na fore. Nic len offtopic (politika, volby, pieskovisko a ine blbosti). Kedy si vo svojom prispevku naposledy spomenul bicykel? Nic normalne z teba nevide, nic o bicykloch zjavne tiez nie, mtbikeru nic neplatis za pouzivanie, len ho vyuzivas na sirenie blbosti. A potom nazves cykloforum SAS uderkov. Ja sa cudujem ze ta nevymazu celeho....
23.02.2020 - 08:55:40
020
tak tak. Moj pohlad je, ze isty uzivatel tu,, velmi slusne povedane, vyvolaval flame a na zaklade toho bola velmi opravnene "polka vlakna" premazana. No tak s tym islo aj par vasich prispevkov zoja, pripadne niekoho dalsieho co sa urazil, ktore v tom istom prispevku neobsahovali len reakcie na daneho uzivatela ale aj iny obsah - smola, mali ste si to rozdelit.

Ze sa mazu zverejnovane volebne prieskumy - neviem ako to napr. iron.hide myslel, "ok tak sorry, no. Keby som to vedel, tak to sem nedam. lebo ved tam neboli nazvy stran.", ze ci nevedel ze sa nemozu zverejnovat tieto prieskumy celkovo, alebo ze ani tie zamaskovane, snad to druhe. Kazdopadne, mtbiker nema povinnost riskovat ze aj za zamaskovane prieskumy ich bude niekto tahat po vysluchoch pripadne sudoch kde sa budu musiet branit. Ak je tu niekto pravnik, tak pochybujem ze sa nahnevaju ked im ponukne svoje sluzby gratis aj s poistenim za nahradu ujmy pre pripad ze sa mylil :)

Sloboda slova a cenzura..... Skusim byt slusny, aj ked je to ozaj tazke... sloboda slova, opat, neznamena ze niekto treti ma povinnost za Vas nastavit svoj krk. Ako napisal halopici, toto je SUKROMNA stranka, a teda prevadzkovatel ma plne pravo rozhodnut co tu bude - to len kebyze uz nic ine. Napriek tomu je zaujimave ze kolko prispevkov fasistov, komunistov, saskarov, liberalov a inych je tu aj v teme politika stale nezmazanych, ale to uz konspiratori asi nevidia. A teda "cenzura", opat podla mojho skromneho nazoru nastala len na zaklade mazania "flamu" vyvolaneho istym uzivatelom.
Cize potom tu ostavala ta "prieskumova cenzura" - nikto vam nebrani zalozit si vlastny portal, stoji to fakt par centov na den :) a vycapte si tam co len chcete, aj necenzurovane prieskumy, pripadne extremisticky material, a skusajte svoje stastie s behanim po uradoch. Sloboda slova nerovnasa anarchii alebo povinnosti tretej strany nieco pre vas (ne)spravit. Mozno by sa zislo troska viacej rozmyslat a menej hadzat pojmy od brucha aby ste vyzerali zaujimavo, ublizene.

zoja hovoris o nejakej "elementarnej slusnosti" - pre mna je elementarna slusnost aj to, ze sa snazim vzit do koze toho druheho - ak admin zmaze 100 prispevkov len v 1 vlakne, co myslis, ako dlho mu zabere pisanie vysvetlenia odpovede pre kazdeho? Mne pisanie tohoto sprosteho prispevku zobralo +-15 minut, a to som fakt ani nechcel prispievat, ale co tu niektori predvadzate je dost nechutne... Ale nech sa paci, skus sa ponuknut ako moderatorka fora, uvidime ako velmi a ako dlho s tebou budu uzivatelia spokojni.

A suhlasim s cervo, ze niektore temy by mali byt viacej/lepsie moderovane, lenze vidim aj to ze to nieje len tak - opat, vyzaduje si to kopec casu od moderatorov, ktori su zvacsa dobrovolnici, co s komercnym mtbikerom nemaju nic spolocne. A teda si aj my, uzivatelia musime sami strazit cim a ako tvorime a regulujeme obsah.
23.02.2020 - 10:09:46
08
:) :clap:
https://domov.sme.sk/c/22332012/google-stopol-viacere-predvolebne-videa-smeru-siria-bludy.html?ref=njctse

Uz sa vam to krati, vy smeracke s****
23.02.2020 - 10:39:43
03
https://www.dnes24.sk/premier-skoncil-v-nemocnici-pellegriniho-hospitalizovali-docasne-rusi-svoj-program-354486
23.02.2020 - 11:22:07
00
nedarí sa mi nájsť na stránke SNS anketu o hlasovaní o zrušení/nezrušení dialničných známok-je to tam niekde ukryté? kto vie kde dajte link,dík
https://www.aktuality.sk/clanok/766468/chce-sns-naozaj-zrusit-dialnicne-znamky-v-dankovej-ankete-hlasoval-proti-aj-jeho-poradca/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new
23.02.2020 - 11:24:08
00
Nemam rad Smer, nikdy som ho nevolil. Uz minule volby som dufal ze ich niekto nahradi, lebo tych 12 rokov takej vlady je ozaj vela. To bude trvat dalsich 10 rokov kym sa to napravi. Ak vobec. Ale...Vsetci idu do volieb s tym porazit Smer. Je to legitimne zvolena strana ludmi. Takze idu aj proti tymto ludom, vlastnym obcanom. Nebolo by lepsie bojavat ZA NIECO, ako PROTI NIEKOMU? Jediny, kto si ide svoju cestu je Kotleba. Ten si pomalicky robi svoj okruh volicov a do buducna bude podla mna len rast. A pritom to nie je ziadny politik. Ma trpezlivost a nie je uplne sprosty (alebo ten co mu nasepkava)
23.02.2020 - 11:26:20
00
Dano5 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3019221574776576&id=121130481252381
23.02.2020 - 11:26:38
01
Hahaha, to uz je sila, ked uz aj na ich vlastnej fb stranke su najlajkovanejsie prispevky tie, ktore ich tvrdo kritizuju :) vraj: "zruste sami seba, vysledny efekt bude ovela vacsi" :D
23.02.2020 - 11:32:30
00
dík,tak už to tam kpt.plgr Danko má , 15 000 proti zrušeniu,1 600 za zrušenie :D
23.02.2020 - 11:34:14
00
Pelle ma soplik a teplotu a preto skoncil v nemocnici? Aspon ze v slovenskej
23.02.2020 - 11:46:52
00
keyboard_arrow_up