A niekedy proste “kyslá “ bude ...

rasto Si sa mi rehotal , že na kérú chamajdu mi je toľko kíl kavy od našeho “ dodávateľa “ . A kukaj aký mor ide na nás ... ja mám kavy dosť a už nikomu nic nedám 😂. A aj keď hošan :emo: deklaruje , že ta jeho je “ nezávadná “ ja nateraz ružové baličky nekupujem . Keď tak červených Angličanov :)
09.03.2020 - 12:53:02
00
kua chalani, mne rano dosla a akoze uplne, nemam ani zrnko
som myslel ze este je zasoba a nic nie je, asi skusim nieco z toho conceptu ale nez to pride by som chcel nieco kupit tu lokalne
nejaky napad vramci petrzky a blizkeho okolia na nieco fajn, dneska? nechcem ist do supermarketovej kavy ani zlate zrnko pripadne max skusit cafepoint v auparku
09.03.2020 - 13:09:09
00
To je v pičulke 😂 ... chcel som objednať stroj DC Mina , no Taliansko prežíva momentalne morovu ranu . Tak sa teším , že aspoň Monolith Max dôjde v pohode ... a teraz čítam , že najväčšie ohnisko v celých USA je v Seattli . Tam kde vyrábajú Monolith Max 😂 . A doplatil som za biele LED svetielko vypínača . Nakoľko som pravdepodobne prvý Slovák čo od neho kupuje , doplnil na moju prosbu našu malú krajinou do zoznamu krajín kde posiela ...
09.03.2020 - 18:48:18
01
scarinko napísal:
kua chalani, mne rano dosla a akoze uplne, nemam ani zrnko
som myslel ze este je zasoba a nic nie je, asi skusim nieco z toho conceptu ale nez to pride by som chcel nieco kupit tu lokalne
nejaky napad vramci petrzky a blizkeho okolia na nieco fajn, dneska? nechcem ist do supermarketovej kavy ani zlate zrnko pripadne max skusit cafepoint v auparku

Chod k Patovi do coffeeholics na vietnamskej (viem nie petrzka). Ale bacha budes mat problem si vybrat. Bezne mava concept
09.03.2020 - 19:32:56
00
Ramon1 napísal:
To je v pičulke ? ... chcel som objednať stroj DC Mina , no Taliansko prežíva momentalne morovu ranu . Tak sa teším , že aspoň Monolith Max dôjde v pohode ... a teraz čítam , že najväčšie ohnisko v celých USA je v Seattli . Tam kde vyrábajú Monolith Max ? . A doplatil som za biele LED svetielko vypínača . Nakoľko som pravdepodobne prvý Slovák čo od neho kupuje , doplnil na moju prosbu našu malú krajinou do zoznamu krajín kde posiela ...

Nevyhovaraj sa, urcite beru objednavky. :D
Tak, ako je červený bike zaručene najrýchlejší, tak mlynec s bielym svetielkom melie zaručene najlepšie. Tiež mám na bielo svietiaci displej ... :)
09.03.2020 - 19:51:23
00
mnavak napísal:
Chod k Patovi do coffeeholics na vietnamskej (viem nie petrzka). Ale bacha budes mat problem si vybrat. Bezne mava concept

Dik ale dnes by to bolo tak na dve hodiny kedze vsade zapcha. Bol som v cafepointe a zobral.nejaku etiopiu. Nie je vobec spatna.
Ake ceny ma pato na concept? Porovnatelne s ich eshopom?
Edit: pozeram ze podobe a ma aj etiopiu co oni nemaju uz
09.03.2020 - 19:59:35
00
Neviem ti povedat, vzdy toho beriem viac. Od Pata som bral Biancu takze mam clensku zlavu:) nemyslim vsak ze pro tych mnozstvach co berie a reklame dobrej reklame co im robi bude nad eshopom. Ked bude mensia zapcha skus sa zastavit, spravi ti peckovu kavu a mozes vyberat z mnostva kav. Ja si tam okrem kavy chodim na chvilu oddychnut a nabrat pozitivnu energiu:)
09.03.2020 - 20:02:18
01
Ramon1 napísal:
To je v pičulke 😂 ... chcel som objednať stroj DC Mina , no Taliansko prežíva momentalne morovu ranu . Tak sa teším , že aspoň Monolith Max dôjde v pohode ... a teraz čítam , že najväčšie ohnisko v celých USA je v Seattli . Tam kde vyrábajú Monolith Max 😂 . A doplatil som za biele LED svetielko vypínača . Nakoľko som pravdepodobne prvý Slovák čo od neho kupuje , doplnil na moju prosbu našu malú krajinou do zoznamu krajín kde posiela ...

mozno znamenie zhora vysrat sa na talianov a hodit mincu slayer/speedster 😉
09.03.2020 - 20:06:51
00
Ta Šak hej ... no to navýšenie ceny , už je nad moju akceptáciu . A speedster sa mi moc nepáči . A sú to odídenci z LM , to skôr Londinium R s wifi a aplikáciou v mobile . Alebo LM Leva 1-group 😎
09.03.2020 - 20:11:52
00
ano chapem zas ku kafateku slayer, este versalab M4 na tmavsie veci a mas velku trojku zo Seattlu :-)
09.03.2020 - 20:16:48
00
Len mu nedavaj chrobaka do hlavy ...
09.03.2020 - 21:47:30
00
po vyse 3 rokoch bez kavy, ktoru som preventivne nepil zo zdravotnych dovodov uvazujem o kupe kavovaru nizsej kategorie typu gaggia classic, mozno achille. Nakolko som sa o kavu dlhsie nezaujimal, rad si necham poradit aj ohladne kvalitnej kavy na kazdy den. cize nie uplne bezne ako segafredo, lavazza, italcafe, lucaffe etc, ale nie zase nejake super luxusne maskrty, ktore idu moc do penazi. cize potrebujem tip s dobrym pomerom cena/vykon s cenou max. do dvojnasobku beznej ceny kav, ktore som menoval. kavy z lokalnych praziarni (okr. TN) ma uz tiez nudia. ma to byt aspon 80% arabica, idealne 100% a mam rad espresso, ristretto. dik
10.03.2020 - 13:24:47
00
Skus napr. nieco od https://www.coffeein.sk/, je tam velky vyber a ako tmave (klasicke) tak aj svetle prazenie. Kamarat berie odtial (http://www.theccafe.sk/e-shop), a je spokojny, ceny su naozaj mierne, mozes pre zaciatok skusit tiez.
10.03.2020 - 13:57:31
02
edelweiss napísal:
po vyse 3 rokoch bez kavy, ktoru som preventivne nepil zo zdravotnych dovodov uvazujem o kupe kavovaru nizsej kategorie typu gaggia classic, mozno achille. Nakolko som sa o kavu dlhsie nezaujimal, rad si necham poradit aj ohladne kvalitnej kavy na kazdy den. cize nie uplne bezne ako segafredo, lavazza, italcafe, lucaffe etc, ale nie zase nejake super luxusne maskrty, ktore idu moc do penazi. cize potrebujem tip s dobrym pomerom cena/vykon s cenou max. do dvojnasobku beznej ceny kav, ktore som menoval. kavy z lokalnych praziarni (okr. TN) ma uz tiez nudia. ma to byt aspon 80% arabica, idealne 100% a mam rad espresso, ristretto. dik


Prudko doporucujem lokálneho no z istých dôvodov utajeného pražiara , ktorého kávu prudko doporucujem ... cena/ výkon sa nedá s ničím čo je na trhu zrovnať . Mocný kávopič rasto mi dá isto za pravdu . Ak bude mať dôveru ozve sa ti , možno . A nezabudni ešte na mlynec ...
10.03.2020 - 15:23:17
02
Nesvady Thermal | Bonte coffee

Prílohy:

4BBC66E6-6057-4995-9CE8-0D6832DB4AFA.jpeg
4BBC66E6-6057-4995-9CE8-0D6832DB4AFA.jpeg 577.89 KiB thumb_up0thumb_down

10.03.2020 - 16:43:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up