Môžeš vytvoriť aj s obyčajným účtom
04.03.2020 - 11:34:46
01
lto napísal:
Nestaci. Dokonca nestacili ani dalsie asi 2 nastavenia, ktore Huawei ma pre tento ucel. Ale v novsich mobiloch od Huawei by to uz malo ist... preco maju tak agresivnu politiku appky, to nechapem, lebo to nedava velmi zmysel. Ale este je teoreticky mozne, ze do toho vstupuje este stav baterie, ktory je slabsi a to si dost strazia v Huawei .. aby im to nevyplo mobil /su citilivi na zimu naviac/. No, nechce sa mi patrat a riesit to... pouzivam zariadenie, kde to funguje.

a co teda pomoze ? skusim to referovat kamosovi do CR
ma p20lite
10.03.2020 - 18:46:37
00
Mám huawei a jediná pomoc ktorá fungovala bola tá, že som nastavil v strave displej aby sa nezhasínal :) Takto to fungovalo a aplikáciu huawei nevypol. No výjazdy boli potom reálne len s powerbankou... Mal som takú maličkú 1200 mAh a v pohode... Potom ma už prešla trpezlivosť a kúpil som Garmin.
10.03.2020 - 21:25:11
00
Per: asi najlepsie na nete poskumat, je tam toho viac .. treba vypnut automaticke zatvaranie aplikacii , ked su energeticky narocne, pridat do vynimky pre firewall spotreby, potom je este jedno kdesik dalsie povolenie a nakoniec som sa docital, ako pise ro_so, ze treba v strave nechat display nezhasinat. Lenze to mi tusim nefungovalo, aj v locuse som mal trochu problem to nastavit, kdekade su vselijake nastavenia. Nakoniec som skusil proste powerbanku .. tam by tieto veci nemali sa aplikovat .. akurat, ze mi z powerbanky vypadol kablik, akze to zas chciplo a to uz som dostal nervy a proste odvtedy pouzivam na to druhy mobil a nemam uz problem. Akoze huawei super, ale preco spravili toto mi hlava neberie. Ak mi appka bezi hodinu a pol bez zakilovania, tak mi je uz fakt jedno, ze bude bezat dalsie 2 hodiny.. asi to tak chcem. Nechapem ich. Ale powerbanka, ak sa da nosit je v kazdom pripade dobra vec. Najlepsie tie puzdra, co do nich vlozis mobil, je to baterka a zaroven aj kvazi puzdro, trosku to zvacsi mobil, niekedy ta powerbanka dokaze aj cez klasicky UBS konektor potom nabijat aj ine veci. Alebo kazdu aspon 3/4 hodinu tuknut do appky prstom.
10.03.2020 - 22:47:39
01
Myslíš tým,že keď sa telefón nabija,nekilluje apky?
10.03.2020 - 23:00:42
00
Ano, tak by to malo byt, to kilovanie robi kvoli setreniu energie z baterky. Powerbanku mam na mysli taketo nieco https://www.ebay.com/itm/Battery-Charger-Case-For-Huawei-P20-Lite-4700mah-Phone-Cover-Power-Bank-Charging/113471136579 .. jednu podobnu mam /deklarovanych 6000mAh a naozaj nejako tak vydrzi, tato mi pride ale uz moc draha .. aj vaha sedi na kapacitu .. to je taky celkom dobry ukzovatel, len som to kupoval na mobil, ktory som nakoniec nezobral :lol:/. Skusim este pozriet tie nastavenia. Inak ten, co mi funguje je Samsung Galaxy S5.
11.03.2020 - 07:44:37
00
Pozeram, ze novsie huawei to maju uz trosku inak, ako mam ja, nasiel som video, co zapnut https://www.youtube.com/watch?v=UW90NiXbXUY, pisu to aj tunak https://www.reddit.com/r/Strava/comments/97gdzq/strava_stops_recording/ .. je treba vypnut aj optimalizacie baterky pre Strava, ak je este niekde inde dat do zoznamu chranenych /ale to uz tu bolo popisane/ .. otazka ci toto vsetko pomoze v tomto pripade, kedze pozeram, ze to zvykne apku zatvarat (ako pisu) aj po 5 minutach. Mne to robilo po viac ako hodine /raz po 50minutach/. A este prejst postup tunak https://www.coolsmartphone.com/2016/04/11/strava-not-working-properly-on-your-huawei-heres-the-fix/ /ak tam nie je este pozriet aj ettings –> Apps —> Advanced (left corner at bottom of the screen) —> Ignore optimization (last option of the menu) —> Allowed —> All Apps (it will now show all the apps on the list) —> Strava —> Allow. Now the app will ignore every energy saver settings allowing me to track without any issue.”
Ale .. nemusi to pomoct :D .. su taki nestastnici :lol: .. este vyskusat aj to nastavenie na Strava, aby nevypinal obrazovku. Ak nic z toho nezaberie, tak potom uz asi len ta externa powerbanka. Co ma zas vyhodu, ze zaroven nabija :) .. ked tak potom daj vediet, ako to dopadlo.
11.03.2020 - 09:00:18
00
Diky,jemu ide vsetko ok,az kym nepusti hudbu..odporucil som mu pred behanim,restartovat fon a nespustat nic okrem toho co potrebuje
11.03.2020 - 11:25:38
00
No je mozne, ze energeticka narocnost, co mobil pocita strava+hudba prekroci nejaky limit a potom kiluje podla toho, co kto najviac berie a strava je prva :D Njaviac inak zeru 3g datove prenosy, tak ak ma zapnute data, nech to vypne. Ostatne mozno aj mne to appku mozno zakiluje kvoli starsej slabsej baterke a toto sa mozno ani nijak vypnut /zmenit neda, ked sa chudak mobil boji o seba :D
11.03.2020 - 12:45:36
00
Huawei P30, obdobné to bude aj u nových Honorov.
- Nastavenia/Batéria/Spustenie aplikácie ->Strava nastaviť na ručne
- Nastavenia/Aplikácie/Aplikácie/vpravo hore 3 bodky/Špeciálny prístup/Optimalizácia batérie -> Strava nastaviť na nepovolené

pri tomto nastavení sa mi Strava nikdy sama od seba nezavrela, P30 používam od minulého leta. pred ním som mal Honor 9 a stačilo nastaviť len 1. bod

EDIT: dá sa ešte použiť jedna finta, otvoriť Stravu, dať domovskú obrazovku, otvoriť správcu spustených aplikácií, prejsť na Stravu, potiahnuť ju dole a potom sa vpravo hore zobrazí zámok. vtedy bude stále bežať na pozadí.

Prílohy:

Screenshot_20200312_160358_com.huawei.android.launcher.jpg
Screenshot_20200312_160358_com.huawei.android.launcher.jpg 286.44 KiB thumb_up0thumb_down

12.03.2020 - 15:57:27
01
Diky chlapi :rock:
12.03.2020 - 16:12:41
00
no mne vypla,parkrat,ked som fotil pri vyjazde,a mal som zapnutu GPS polohu vo fotoaparate,pri urobeni snimky,a zavreti fotaku,pravdepodobne vyplo aj GPS,Honor 10
12.03.2020 - 22:00:04
00
chlapi ide vam flybys cez web? mi to slo roky a poslednych par vyjazdov kliknem na to a nic (hw+sw mam ako vzdy)
13.03.2020 - 01:55:55
00
ide :)
13.03.2020 - 06:20:22
02
Cako85prosim Ta ides na chrome alebo inom prehliadaci? dik
13.03.2020 - 11:49:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up