Tak ja som už mal rúško nachystané, ale od domu do prace som nestretol nikoho, v práci výhoda že nemáme maloobchodnú predajňu tak za cely čas som stretol troch ľudí, na poste som bol pred piatov keď tam už nikoho nebolo, iba brutálny závan sava ( tam to tým museli vytierat asi každú pol hodinu ). V pondelok však už špekulovať nebudeme a aj v práci som už radšej nachystal rukavice.
13.03.2020 - 20:35:09
01
bobris napísal:
tu zlyhala EU, ziadne spolocne strategie a optarenia, Ursula neche zatvaranie hranic, Francuzi budu mat komunalne volby cez vikend...olee


to su rozhodnutia jednotlivych suverennych statov, to nie su pravomoci EU...keby bol EU "superstat" (o co sa niektori pokusaju), tak by to mozne bolo
13.03.2020 - 20:36:05
04
Momo001 napísal:
A BA hrádza ako vyzerá v týchto dňoch? Či radšej ísť smerom na PK, SC alebo sa dá točiť hrádza, samozrejme ďaleko od hraníc

To neviem, dnes som nikde nebol ale ratam ze hradza bude skor plna ked sa neda to AT.

Prílohy:

IMG-20200313-WA0009.jpg
IMG-20200313-WA0009.jpg 231.95 KiB thumb_up0thumb_down

13.03.2020 - 20:40:51
01
mike123 napísal:
Dneska volám mechanikovy či mu môžem doniesť bike na servis. Odpoveď? Sorry ale dneska som prišiel z Poľska a som v karanténe ta že až o dva týždne.


ze ty budes jeden z tych ..., co nevidia/nechapu, co sa tu deje...?
13.03.2020 - 20:44:41
00
Dnes kurier z UPS s ruskou a nedavaju podpisovat terminaly uz dobre dva tyzdne. Podpisuje kurier za mna.

Na nakup ruska a jednorazove rukavice, lebo aj na tej rucke od nakupneho vozika bude pekny sajrajt. Pochybujem, ze to cistia, pokial im to nenariadia. Rychlo nakupit a zmiznut.

To najhorsie nas este len caka a ja si myslim, ze to bude dost hruza, hlavne vo vacsich mestach. Aj ked asi az nie taka, ako v Taliansku. Tu to nastastie podchytili dost zavcasu, aj ked mohli skor.
13.03.2020 - 20:50:56
00
ruska mate odkial? :-D tu ich sice vraj siju no nemam odvahu behat po obchodoch a zhanat :-D uz ani potraviny som dnes nemal odvahu zhanat.
to prazdno vam zavidim. som myslel ze mate preplnenu hradzu v BA a okoli. tu si budem musiet dobre rozmysliet kam sa pojdem cez vikend vyvetrat - prechadzka asi lieci lebo vsetsia su na prechadzke. aj autom v lese :-( . z Jankovho vrska si spravili mlady preteky do vrchu - na autach samozrejme. tak ak sa niekto chysta, cez vikend to asi nebude lepsie.
celkovo aj mimo tento virus mam nazor ze ludia musia byt v praci a to stale, nieje mozne ich nechat doma - lebo z nudy zacnu blbnut. zacina sa mi to potvrdzovat, nemam z toho dobry pocit. som zvedavy kedy nam zacnu chodit vojaci popod okna.
13.03.2020 - 21:08:23
00
Daku paniku tu vyvolavate aj vy tym ze tu zdielate tie fotky a pripady. Ja som bol dnes v troch obchodoch z toho dve z toho potraviny a nikde ziadna panika, nikde prazdne regale.
Vzdy sa niekto najde ze sa bude spravat ako neandrtalec ale to neznamena ze hned vsetkym slovakom ebe a su vsetci nezodpovedny.
13.03.2020 - 21:10:28
08
Momo001 napísal:
A BA hrádza ako vyzerá v týchto dňoch? Či radšej ísť smerom na PK, SC alebo sa dá točiť hrádza, samozrejme ďaleko od hraníc

Včera dopoludnia (to bol ten teplý jarný deň) na hrádzi plno, ako v lete v nedeľu popoludní. Okrem pár cyklistov - dôchodcov samé rodiny s deťmi, hodne pešistov. Akurát krčmy boli prázdnejšie ako v lete
13.03.2020 - 21:11:32
00
ak to medzitým neposrali tí lyžiari akvaparkisti a pod, mohlo by to dopadnúť lepšie ako v Taliansku
a tá primárka, nechápem ako môže byť človek v jej pozícii taký idiot.
13.03.2020 - 21:12:32
00
Nemci majú na háku, večer celá parta teen detí do burger kingu... Fajn... Ako u nás
13.03.2020 - 21:13:59
00
Robio v akych obchodoch si bol? Ja v dvoch billach, lidl, kraj a tesco a teda nic moc resp viac nic ako moc
13.03.2020 - 21:14:36
00
Robio napísal:
Daku paniku tu vyvolavate aj vy tym ze tu zdielate tie fotky a pripady. Ja som bol dnes v troch obchodoch z toho dve z toho potraviny a nikde ziadna panika, nikde prazdne regale.
Vzdy sa niekto najde ze sa bude spravat ako neandrtalec ale to neznamena ze hned vsetkym slovakom ebe a su vsetci nezodpovedny.

Smutné je, že teraz aj jeden neandertálec vie spôsobiť katastrofu


Naposledy upravil Srsen dňa 13.03.2020 - 21:16:28, celkovo upravené 1 krát.

13.03.2020 - 21:16:14
00
Srsen napísal:
a tá primárka, nechápem ako môže byť človek v jej pozícii taký idiot.

Keby si pár rokov pracoval v zdravotníctve, nie ako dochtor, nečudoval by si sa... Čo som ja postretal za prípady... 6 rokov vysokej školy, potom ešte atestácie, liezlo im to na mozog
13.03.2020 - 21:16:22
02
Áno považujú sa za nadľudí, ale že aj v tejto situácii im to nedopne ...
13.03.2020 - 21:20:43
03
corsair napísal:
Nemci majú na háku, večer celá parta teen detí do burger kingu... Fajn... Ako u nás

Rakusania na dedinach maju tiez v pazi, ti si vsimli, ze sa nieco deje, az dnes, ked nedorazila do obchodov Slovac, ani robit ani nakupovat... :o
Zato hradza plna ludi s kufrikmi na kolieskach...
13.03.2020 - 21:29:57
01
keyboard_arrow_up