vytahom sa snazim roky nechodit (teda asi spravne nevozit :D) pokial to nie je pochopitelne nutne (aj bike som nosil na 7. po schodoch), cez Vianoce som potreboval zniest nejake krehsie veci do auta a na navstevu, casu malo, tak ze nech to nepobijem na schodoch, idem vytahom...samozjreme som sa zasekol na nejakom medziposchodi a volam ze pridem neskor, zasekol som sa vo vytahu a nechceli mi verit, este som bol za hulvata :) a preco sa vytah zasekol? kkti co pouzivaju vytah hadzu odpadky do sachty, bordel sa nalepil na naolejovane lano a nejaky senzor to zastavil...vytahar hovoril, ze je to zial bezne, kedze ludia su hovada...
17.03.2020 - 10:47:15
00
ja mam v bytovke 88 bytov, byvam na 7 poschodi - uz vybehnem na 7 bez problemov :-D vytahom idem len s bikom lebo sa snim na schody nezmestim - ale to tak vseobecne pravidelne sa vytahu vyhybam - schody su fajn trening na bike.
17.03.2020 - 10:48:50
01
MageZ: odpadky do sachty ?? .. fuj, videl som to raz kdesi, som myslel, ze uz sa to nerobi :( .. ale tak zas spaky nahadzane z balkonov bezna vec :(

Gusto0: cize tu bajk nosi podstatne viac ludi, ako priznava :D
17.03.2020 - 10:50:45
02
Ja som raz na schodoch aj s bikom dopadol tak /smerom hore/, že som chytil balanc, /asi zavadil bikom o zábradlie, či čo/, že som spadol tak nešťastne, že riťou rovno na prevodník a ostal horeznačky ležať zadkom v rámovom trojuholníku. Ani som bez cudzej pomoci nevedel vstať. Roky som mal jazvu, ako keby ma tiger ***** labou s vysunutými pazúrmi.
17.03.2020 - 10:57:57
010
alebo byvas na 14 poschodi a fakt nechces ist hore peso lebo zomres :D :D
17.03.2020 - 11:01:08
00
jordi napísal:
napriklad byvas na 5 poschodi a mas v taske 10 kil muky a 15kg potravin ?:)

Akože a ukrátiť sa o výpady na vyvýšenej podložke? Ešte aj so závažím :D ?
Tiež bývam na 5.NP a chodím len po schodisku, keď nesiem ťažké tašky tak sa na to vyslovene teším :D
17.03.2020 - 11:04:45
05
Len bacha aby si nedopadol ako Sagan v Katare. Sa ti odtrhne putko na taške a maš po vajcach. :D
17.03.2020 - 11:09:45
01
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158129919362206&set=a.10152627510722206&type=3&theater
17.03.2020 - 11:15:14
03
Hosť napísal:
dnes pekný deň, na každom inom bajkerskom webe čítam, že ostaňte radšej doma...miestny web na IG to vidí inak...aj na strave som videl niektorých, čo sa minulý týždeň vrátili z jarných kilometrov z cudziny a už jazdia po lesoch na Slovensku... :)



Ak o takych vies , tak ich nahlás . Majú byť v karanténe . Tiež by to mohlo byt kvalifikovanie ako zamlčanie objektívnych skutočnosti , týkajúce sa šírenia nákazlivej choroby . Ak to pominie , zopar snaživcov možno dostane štátnu zákazku na ich vypátranie . Zo sumy 1680+/- dostanú zopar stoviek a všetci budú spokojní ...

A nakoľko ste mnohí doma trosku z českej “ kultúry “ ... nie sme ini ako zbytok sveta . Biznis na prvom mieste 🤑...



https://youtu.be/P2KW1kud9fg
17.03.2020 - 11:26:25
02
verím, že to tu uvidí a tento aj ďalší týždeň už bude doma... :)
17.03.2020 - 11:32:39
00
Hej, alebo si na Strave dá aktivitu ako private, keď si to tu prečíta a zaradí sa v pohode k hŕstke arogantných debilov, ktorí podmínujú snahu drvivej časti obyvateľstva. Každý deň je správa o niekom takom, kto sa správal bezohľadne a buď niekoho nakazil alebo aspoň vyradil par desiatok lekárov z činnosti.
17.03.2020 - 11:56:04
01
lto napísal:
Toto ma este veeeeelmi daleko od vojnoveho stavu...



Milano , Bergamo , WU Chan ... tam sa už musela “ robiť vojnová medicína “ . Selekcia , priorita , efektivita , prirodzene straty s ktorými sa ráta , určitá autonómia postihnutých nemocníc ... kto ešte raz netuší o čom to tam je , nech nemudruje zbytočne slniečkarskymi rečami o nejakom zapožičaní ventilátorov na umelu pľúcnu ventiláciu . Sami lekári píšu z Bergama , že majú cenu zlata . Zvlášť ak sú na nich napojení samotní intenzivisti / anesteziológovia , ktorí sa infikovali pri ošetrovaní chorých . Každá krajina ide na svoje “triko” ako hovoril premiér . Zlozte už tie ružové okuliare . Každá krajina poskytne pomoc , ale iba z brebytkov ktoré rátajú aj s mnohonásobnou rezervou v prípade nutnosti . Ani ja teraz nerozdávame kávičku , hoc som to bežne robil ... sám sa najprv podelím s rodinou , priateľmi , cudzími obcanmi nášho štátu a až potom ma bude trápiť nezodpovedný občan iného štátu . Takze forista “ lukas68 a nejaké iné čísla “ nie ventilátory sa požičiavať nebudú. Nebudú hoc mame našťastie a vďaka Bohu výrobu v starej Turej Chirana . A správame sa zodpovedne k občanom našho štátu obdobne ako iné krajiny a stopli sa aj už vyplatené stroje a ostávajú u nás !!! Môžu zachrániť našich rodičov , ženy, deti , zdravotníkov aby boli schopní ďalej na tých strojoch zachraňovať ďalšie životy . Snáď som to dosť lopatisticky vysvetlil , no osobne nie som presvedčený , že sa “spojenie “ aj vytvorí .
17.03.2020 - 12:10:51
013
Niečo aj na uvoľnenie napätia v tejto téme
Príloha:
image.gif
image.gif 944.97 KiB thumb_up2thumb_down

17.03.2020 - 12:14:02
02
Ramon1 napísal:
Milano , Bergamo , WU Chan ... tam sa už musela “ robiť vojnová medicína “

Vojnova medicina a vojnovy stav spolu suvisia asi ako jablko a paradajka. Su gulate a cervene, ale je to uplne nieco ine.
17.03.2020 - 12:22:58
01
FC Valencia 50% nakazených z personálu a hráčov ...
lto A o čom som písal ja ? Tagoval som ta , ale písal som o medicíne s obsahujuc aj odpoved na “ ventilatorovu otázku “


Naposledy upravil Ramon1 dňa 17.03.2020 - 12:28:04, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2020 - 12:25:20
02
keyboard_arrow_up