https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rychlotesty-na-koronavirus-mely-chybovost-80-procent-odhalil/r~49a254b66cfb11ea842f0cc47ab5f122/
23.03.2020 - 13:17:14
00
tulenik napísal:
Odhliadnuc od faktu, že mi týpci s nábožensky podfarbenými multimenami nie sú z princípu sympatickí, týpek pôsobil 16 r. ako sudca a tí žijú v galakticky rozdielnych pomeroch - s priemerným sudcovským príjmom by som vyplatil moju hypotéku za pol roka. Presne tú, čo budem ešte 15 rokov splácať.
Priemerný sudca zarába viac ako premiér.

Nehovoriac o tom, že celá tzv. kauza smrdí konštrukciou resp. síce nie cyperskou, ale schránkou:

Lebo keď máš legálne príjmy, potrebuješ písať nehnuteľnosti na syna. :facepalm:
23.03.2020 - 13:28:35
011
staci si pozriet jeho majetkove priznanie z 2012, od vtedy by urcite aj s jeho prijmami nenasporil cca 500k
23.03.2020 - 13:40:43
00
mirec16 Ja viem o nutnosti 2 negatívnych testov po sebe, nad iným som ani neuvažoval. Ako to robia na infekčnom či inde vo svete, tak to netuším, nemám priamu skúsenosť...
23.03.2020 - 13:52:39
01
tulenik napísal:
Nemusíš hľadať, to je informácia, ktorú nie ste vy commoners schopní spracovať ani správne použiť, ako tu vlastne týpek nad nami aj demonštroval cancom o akejsi "inej agresívnosti". Jednak neviem, čo si pod tým týpek akože predstavuje, dvak nikto nevyhodnocoval vzťah závažnosti stavu a genotypu (takže týpek podsúva svoj výklad založený nie na texte karentovaného článku, ale osobnej dojmológie), treťjak priebeh ochorenia závisí hlavne a výrazne od komorbidity.
Inak povedané
1. mnohí sa pokúšate riešiť kraviny, na ktoré nemáte aparát
2. tzv. médiá sú absolútne neschopné správne informovať o vedeckých poznatkoch (v podstate z dôvodu č. 1)


Commoner. Tú rozdielnu agresívnosť deklarujú iné vedecké kapacity ako nejaký tuleň :D Nevieš čítať s porozumením ? :D
23.03.2020 - 14:03:38
00
Jezus napísal:
No zrovna vyhodnosti Kicurovych nakupov, ich nacasovaniu, hodnovernosti firiem od ktorych objednal a tomu, ze prave teraz / nezavisle od nich sa rozhodol jeho syn kupit 2 byty v centre BA mozno za tristvrtemiliona neverim aj ked nie je zatial dokaz.

Čo sa toho týka, tomu neverím ani ja. Ale postup: ak je podozrenie, tak vyšetriť, dokázať, v prípade dokázania odsúdiť, zhabať majetok atď. mi príde byť správny. Máš nejakú alternatívu?
23.03.2020 - 14:13:04
00
Hosť napísal:


A tak máme legendu o Petrovi Pellegrinim, neohrozenom Robocopovi. Aj rýchlotesty zabezpečil (spoľahlivé o niečo viac ako hod mincou), aj sa pri zásobách pekne pofotil. :lol:

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22365008/legenda-o-petrovi-pellegrinim.html
23.03.2020 - 14:19:49
00
Hosť napísal:

Keby toto bolo smerodajné tak som nákazu koronavirusom prekonal už minulý rok v septembri po dovolenke v Slovinsku.
23.03.2020 - 14:23:00
00
bedo napísal:
Čo sa toho týka, tomu neverím ani ja. Ale postup: ak je podozrenie, tak vyšetriť, dokázať, v prípade dokázania odsúdiť, zhabať majetok atď. mi príde byť správny. Máš nejakú alternatívu?

a co ine sa deje? zatvara ho niekto do basy? akurat ho Matovic odvolal, nic ine
23.03.2020 - 14:23:59
00
bedo napísal:
Čo sa toho týka, tomu neverím ani ja. Ale postup: ak je podozrenie, tak vyšetriť, dokázať, v prípade dokázania odsúdiť, zhabať majetok atď. mi príde byť správny. Máš nejakú alternatívu?

Za krokom podozrejme by standardne malo nasledovat vzdanie sa funkcie. Okrem toho, ten tvoj postup je dodrzany zatial nie? Ci za to, ze to riesia internety, tak ho uz niekto ide popravit, ci ako?
23.03.2020 - 14:24:05
01
Najvychytenejsie dovolenkove destinacie tento rok budu Tesco a Lidl. Kto si potrpi na exclusivitu, tak Billa :)
23.03.2020 - 14:25:40
03
fradog....a čo také letné hudobné festivaly ?? Však sú ich stovky len na Slovensku. A to nepočítam všetky tie gigantické po celom svete. A športové podujatia. Kúpaliská...Tatralandia alebo Bešeňová tu na Liptove. Bude to zaujímavé sledovať.
23.03.2020 - 14:50:17
00
pochybujem,že sa to do leta dá do normálu-včera sme sa akurát bavili,že aj Chorváti doplatia,letná sezóna 2020 pri mori bude asi na prd
23.03.2020 - 15:04:10
06
winter78 Dnes ma to napadlo v suvislosti s byvalym kolegom, ktoreho sme si takto kedysi doberali. On okrem roboty nikam nechodil, ani obchodaky v meste nepoznal a pritom bol zo sidliska. Su ludia, ktorim sa ten zivot ani zasadne nezmenil. Az na tie zavrete krcmy :)
Ono to socialne odlucnie bude asi jediny recept ako to zvladnut bez katastrofickych nasledkov. Ked sa dostaneme do bodu, ze jeden infikovany nakazi menej ako jedneho cloveka, malo by to zacat klesat.
V lete sa idem kupat na Vah, to bez debaty. Dufam ze bude dost vody, lebo mi nenatecie "bazen" :)
23.03.2020 - 15:31:34
03
ivan ved ty ani netusis ze si nic nepochopil ... v tebou linkovnom clanku sa v suvisloti s rozdielnou agresivitou 2 typov virusu pise o rozdielnej "rychlosti sirenia" ... a ty pises o rozdielnych "nasledkoch ochorenia" ...
ty pises "možno aj človek nakazený menej agresívnou formou covidu môže mať fatálne následky "
a v clanku: "Kmeň L je ale agresívnejší „len“ z hľadiska ľahšieho šírenia – nie je známe, že by nutne spôsoboval závažnejšie formu ochorenia."

trocha si mimo, ale nevadí :-)
23.03.2020 - 15:49:44
02
keyboard_arrow_up