cokupit napísal:
Teraz sa ides po... lebo ti vadi satka na xichte. Radim ti zvykaj si a nemrnci, lebo v niektorych oblastiach sveta nemozes vobec vyliezt von a to prave preto, ze po dobrom sa s niektorymi exemplarmi neda. Su aj dolezitejsie veci ako tvoje egoisticke bicyklovanie a zvlast pocas mimoriadnej situacie.


Clovek skoro nikam do zahranicia necestuje (raz som si dovolil ist v juni na Sardiniu :-D) , minimalne sa socializuje, a ked aj, tak na ludi nekycha, nepluje, ..proste sa snazi, da sa aj povedat "neobtazovat" ostatnych a ono to ako vidim nestaci, stale je egoistom, lebo si dovolil asocialne ist sa pobicyklovat :-D.
24.03.2020 - 21:09:27
06
Pridávam sa k Tebe, tiež mi to vadí a obmedzuje ma to, asi nejak inak dýchame :)
24.03.2020 - 21:13:31
03
Niektori su ale vazne egoisticke hovada.Aj teraz si idem z roboty a d3bilko si fajci na pätke na balkone a zakazdym slukom si odpluje fajny mrmel dole.To je original na j3bu medzi oci podla mna.Hajz3l spinavy
24.03.2020 - 21:22:49
012
michalz napísal:
Je to fakt svinstvo...nie len pre starších...však plno mladých s tým má vážne problémy...

Vážný průběh
Ačkoli první italský pacient je jinak zdravý mladý muž, který hraje fotbal a běhá maratony,
měla u něj nemoc COVID-19 velice vážný průběh. Musel být převezen na jednotku intenzivní
péče v Pavii a podle lékařů byl jeho stav kritický.

Nakazila se od něj navíc jeho manželka, rodiče, spoluhráč z fotbalového týmu, známí i lékaři a sestry,
kteří o něj v Codognu pečovali. Mattiův 62letý otec kvůli nákaze zemřel.
"Už několik dnů jsem v kontaktu s vnějším světem a můžu konečně dělat
tu nejjednodušší a nejkrásnější věc, co existuje: dýchat," řekl Mattia novinářům.


hraje fotbal a běhá maratony - toto nejak nesedí
24.03.2020 - 21:41:59
01
Nikto ti bicyklovat nezakazuje. Zatial. Ale vazne sa uvazuje aj nad zakazom vychadzania a nudzovym stavom a to uz sa budes bicyklovat iba v obyvacke. Kazdy sa musime obmedzit, je to mimoriadna situacia. Preto nechapem, ze to niektorym este nedochadza a aj v takejto situacii myslia v prvom rade na seba a malicherne bicyklovanie.
24.03.2020 - 21:43:03
02
skúsili by zakázať bicykel
24.03.2020 - 21:45:09
00
asi to nebude profík :)
ivan bicykluje a často píše somariny - toto nejak sedí
24.03.2020 - 21:46:52
04
ivan napísal:
skúsili by zakázať bicykel



A co s tym urobid? V cechach to uz maju....

Hovori to nieco... na chvilu sa uskromnit pre dobro celeho naroda?

Aj ty doktori co dosli z lyzovaciek v ITa si povedali ze skusili by nam zakazat operovat a jeeeb nakazili hned zopar ludi...

To je presne to, drbla sebeckost....
24.03.2020 - 21:51:29
01
Pokial si vyrazim niekam do samoty do lesa, cestou sa vyhybam ludom (teraz su tak prazdne ulice, ze to nie je problem) tak komu to ma vadit? Zvysujem si imunitu, zvysujem si psychicku odolnost (co ma tiez kladny vplyv na imunitu). To nesmiem len kvoli tomu ze som uz trocha za pubertou? Aky to ma vplyv na dobro naroda?
Trocha chore to prirovnavat k lyzovacke v Taliansku.
24.03.2020 - 21:53:36
019
Zipsik napísal:
A co s tym urobid? V cechach to uz maju....

Hovori to nieco... na chvilu sa uskromnit pre dobro celeho naroda?

Aj ty doktori co dosli z lyzovaciek v ITa si povedali ze skusili by nam zakazat operovat a jeeeb nakazili hned zopar ludi...

To je presne to, drbla sebeckost....


Pre dobro celého národa. Ved to aj robím. Počas jazdy neprichádzam s nikým do kontaktu. Výnimočne stretnem človeka a dodržiavam vtedy odstup 5 a viac metrov.


Naposledy upravil ivan dňa 24.03.2020 - 22:01:54, celkovo upravené 1 krát.

24.03.2020 - 21:57:24
00
Ako chces oddeliť ľudí ktorý idu za samotou do lesa a tých čo idú do mesta. Takýto vírus tu v takomto globálnom pinimani nikdy nebol nemôžete raz za život rešpektovať nejaké pravidlá na dva týždne? To sme ozaj taki egoisti. Možno svetu bolo treba takýto vírus už aby sme sa zamysleli nad pravými hodnotami.
24.03.2020 - 21:59:06
06
Zipsik napísal:
... V cechach to uz maju....


v CR to maju, no takisto tam maju tzv nevyhnutnu prechadzku, a pod nu sa moze kludne ratat aj bicyklovanie. Ludia si tam veselo jazdia aj nadalej. Okrem toho na bicykli mozes jazdit aj do prace ci do obchodu, a to ti uz fakt nemoze nikto zakazat.
Co sa tyka mna, jazdim stale.
24.03.2020 - 22:01:27
02
cokupit Ved v tazkych casoch je predsa normalne mysliet na to, co nas udrziava v psychickej pohode. :-P

ivan Ked zakazu bicykle, pojdeme bicyklovat v noci, co povies? :-D
24.03.2020 - 22:02:20
00
Samozrejme. Ved som tak jazdil aj pred koronou.
24.03.2020 - 22:03:56
01
Co myslite, na kolko je pravdepodobne ze by u nas dali zakaz vychadzania a teda aj bicyklovania?
24.03.2020 - 22:16:21
00
keyboard_arrow_up