cokupit: citaj s porozumenim...
lapaloma: akekolvek, ktore operies
24.03.2020 - 23:20:00
02
a uz je to tu
bieli cierni, gnostici agnostici, protestanti katolici, rusofili amerikanci, zandari zlodeji, indiani kovboji, ........ bicyklovat nebicyklovat ,
čo teraz?
24.03.2020 - 23:38:28
01
cokupit napísal:
Hrach na stenu. Nejde o sproste bicyklovanie. Ide o izolaciu a nosenie rusok. Ked si sam v lese je kazdemu uplne ukradnute, ci mas rusku. Ale kedze sme na SK, kazdy druhy chce so systemom vydrbavat, jednemu sa nechce nosit ruska...


toto v dnesnej dobe popularne paslovo "tá rúška" uz pomaly ale isto prekonava moje doteraz najoblubenejsie paslovo - "niaky"
24.03.2020 - 23:39:34
03
😂😂 vykradnúť banku a fízlom povedať, že som došiel z Talianska a zakašľať 😂😂😂
25.03.2020 - 00:03:42
00
https://www.lidovky.cz/svet/greta-thunbergova-se-zrejme-nakazila-v-bruselu-koronavirem-symptomy-nemoci-mel-i-jeji-otec.A200324_183753_ln_zahranici_ele
25.03.2020 - 00:35:20
00
Srsen napísal:
asi to nebude profík :)
ivan bicykluje a často píše somariny - toto nejak sedí


Vidíš. Ty si na tom opačne ako ja. Píšeš somariny a často bicykluješ. Každý si užívame viac niečo iné. Ja bicyklovanie ty písanie somarín.
25.03.2020 - 00:41:51
00
Egoizmus? Skusim to otocit. Myslim, ze tu nie som jediny "dospely", tak pribeh co som zazil pred par rokmi. Cierny Vah - horna nadrz http://www.tronkosice.sk/Akcie/A2014/CiernyVah , kto tam nebol nepochopi. Nadherny zazitok ten vyhlad co ziskas po tej makacke hore. Cestou dole, nehanbim sa priznat, mi tiekli slzy. Sem sa uz mozno nikdy nedostanem. Ten pocit sa mi opakuje uz coraz castejsie. Ako spieva (ak sa nemylim) Hutka ... a prijde Buh a stisne reset ... Mohol by som tiez tvrdit, ze je egoisticke nam nedopriat tu mozno poslednu turu?
Asi nie je fer takto vydierat, tak mi to odpustte.
25.03.2020 - 00:59:35
02
Aká posledna???.Ak sa teraz obmedzis v Máji si uz môžeš jazdiť kde chces . aj tak predpokladám že bude menej roboty takže času na bike bude tento rok habadej ešte. Ako hovorí cokupit. Každý to ponímanie bikovania berie inak..preto tie výnimky nemôžu platiť.
25.03.2020 - 02:14:28
00
v maji uz nebude nikde virus? tomu neverim ani nahodou. mozno to uz len prestane vsetkych bavit a nechaju to na nahodu. aj keby si tu mal 0 tak inde urcite este nebude nula. vsetko sa tu vrati do normalu, hranice zavrete, ale nejak sa sem ten virus dostane znovu lebo slovaci su vychcani... a potom co, zase sa vsetko stopne na mesiac? a tak dokola?
tiez by som bol rad kebyze tu mame nula, ale aj ked bude nula nemoze si byt nik isty ze tu neoficialne nepobehuje xy nakazenych, aj pri nule musia ostat obmedzenia na nejaky cas - pre istotu
25.03.2020 - 03:01:25
00
Tieto opatrenia sa robia najma preto, aby sme SPOMALILI sirenie, kupili si cas, pripravili sa, nakupili vybavenie, vybavili kompetentnych, vymysleli postupy, zohnali ludi. Cielom je pripravit zdravotnicky system tak, aby neskolaboval. Nemocnice boli doteraz plne ludi s roznymi chorobami, zomierali sme na vsetko mozne. Ti chudobnejsi duchom pohrdali ockovanim a lekari sa vdaka nim opat stretavali s davno zabudnutymi chorobami. Teraz sa akurat zacnu stretavat s dalsou.
Ekonomika nepusti, opatrenia sa zmieria hned ako to bude mozne, pretoze pachaju obrovske skody. O to sa vobec neboj.
25.03.2020 - 06:35:58
01
ochvilu bude demoverzia 'zmiernenia opatreni' v usa. tak uvidime ci to fakt tak pomoze ekonomike
25.03.2020 - 07:34:19
00
corsair napísal:
😂😂 vykradnúť banku a fízlom povedať, že som došiel z Talianska a zakašľať 😂😂😂

ja sa divim ze este nikto ziadnu nevykradol.... v ruskach sme vsetci rovnaky, zababuseny nevzbudzujes pozornost na ulici, policajtov pomaly nevidis, nikde nikoho .....
25.03.2020 - 07:35:38
00
lapaloma napísal:
A tak zase egoisticke? Ja budem musiet ist do prace niekedy tento tyzden a pojdem na biku ... ci aby som nebol egoista mam ist radsej autom?

Ja chodím do práce na biku a so šatkou a nieje problém, ale v lese keď som tak dávam dole buffku
25.03.2020 - 07:59:23
00
Cokupit - ty fakt nechapes ze mnoho ludi jazdi do prace na bicykli? Takze oni teraz podla teba nemozu, a maju dovolene ist iba autom? Ja jazdim do prace na kolobezke. Mam ju nechat doma a ist mhd? Co som debil?
25.03.2020 - 08:13:37
04
...a chodenie do práce nie je egoistické? :)
25.03.2020 - 08:22:43
02
keyboard_arrow_up