Emailovy klient... Ta apka co ti zobrazuje maily. Android ma v zaklade myslim gmail.

No vsetky appky podliehaju takymto setriacim kktinam okrem telefonu. Teda ked to robia vsetci, tak sup nastavenia a vypnut vsetky setriace ficurky.
24.03.2020 - 14:43:59
00
No, tak Huawei uz by som kupovat neodporucal. Tak to vyzera, ze sa odstrihli od Googlu (asi museli), tzn. na novych modeloch uz nebude fungovat Google Play a teda ani taky zaklad ako Google Maps, YouTube a pod. A ani appky tretich stran ako banking, HBO GO a pod. Dostupne alternativne appky budu asi len z ich vlastneho appstoreu. Rychlo sa zbavte akcii Huaweiu ak uz nie je neskoro. :D
27.03.2020 - 10:38:00
00
ja by som to nevidel tak blede...USA bude mať teraz iné problémy ako bojovať s huaweiom, navyše Donald o chvíľu skončí vo funkcii a všetko sa vráti do normálu...ale huawei sa určite pripravuje na všetky alternatívy...
27.03.2020 - 10:53:12
00
To je pekne, ze Ty to vidis inak. Ale vysvetli to tym, ktori si kupia nove modely bez Google podpory. ;)

https://www.pocket-lint.com/phones/news/huawei/148102-what-does-huawei-s-google-ban-mean-for-your-huawei-or-honor-phone

These Huawei phones don't have Google services
The new Mate 30 and Mate 30 Pro, Mate Xs and Honor V30 series don't have any Google apps. They rely on Huawei apps and the App Gallery download store, which doesn't have a huge number of apps at present. And in particular things like online banking apps and specific services aren't currently catered for, although Huawei is making a huge effort to improve this.

These phones do come with Android 10 (with Huawei's EMUI 10 user interface on top). But you can only install Google apps via a relatively convoluted and dodgy process and neither Huawei or Google officially recommend this.

The upcoming Huawei P40 and P40 Pro will also be in the same boat. Ridiculous as it sounds given the success of other recent Huawei handsets, we're not sure whether networks will stock them due to the lack of Google apps.
27.03.2020 - 10:56:04
00
V roku 2025 sa bude pytat Samsung ci by mohol pouzivat Huawei OS.
27.03.2020 - 11:14:01
00
Len 3 poznámky na okraj k tomuto:
1. že neexistuje oficiálna podpora Google ešte neznamená, že neexistuje neoficiálna (LineageOS a pod.), mimochodom v Číne nepodporuje Google služby skoro nikto
2. myslím, že Huawei prežije aj bez zbytku sveta, samotná Čína je väčší trh ako USA a EU dohromady, navyše vraj viastnia nezanedbateľné množstvo 5G patentov (to k predaju akcií)
3. nevidím dôvod kupovať Huawei, keď je tu Xiaomi (to je len môj osobný dojem)
27.03.2020 - 11:33:11
00
Verim, ze vela jednoduchsich ludi pouzije neoficialne zdroje na instalaciu appiek a zaroven bude z toho isteho mobilu vyuzivat mobil banking a ine nastroje pracujuce s citlivymi datami. A tiez verim, ze ti inteligentnejsi radsej kupia nieco s oficialnou aplikacnou podporou. Myslim, ze zvysok nikoho okrem akcionarov zaujimat nebude.
27.03.2020 - 12:07:48
00
Môj názor je, že to do veľkej miery závisí aj od toho, či človek viac dôveruje open source alebo veľkým korporáciám. Či to nejako súvisí s inteligenciou nedokážem posúdiť.
27.03.2020 - 14:38:45
00
Nemate niekto skusenost s refundaciou z app storu?
28.03.2020 - 09:45:34
00
Za? Mne to vrátili tuším do troch dní
28.03.2020 - 10:44:57
00
Za ne-vedome zaplatenie rocneho summitu na strave za 60€ :tmi: Aj mi to vyhodilo nejake upozornenie, ale naco by som ho cital s porozumenim ze... Tak som im tam hned pisal cez ten formular ci co to je, aj mi prisla odpoved ze do 48hod sa vyjadria, ale uz je to stvrty den a nic :( Uz som sa aj opatovne pripominal cez ten formular, a stale nic. A ja to fakt nepotrebujem, to som len chcel skusit tu novu funkciu navrhovania trasy. Inac je to take vychcane, ze rovno tam bachnu ten najdrahsi balik, keby niektory mesacny tak slak to traf...

Tak len doplnim, ze po par dnoch prisla odpoved a kladne vybavenie mojej ziadosti :whew: ^_^ Peniaze vratia do 30 dni. Uz som aj prestaval dufat a zacinal rozmyslat ako to vyuzijem, ale nakoniec sa ukazalo ze stale existuju dobri ludia :-) :y:
28.03.2020 - 11:47:57
00
Prosim vas, mate niekto tip na predplatenu simkartu s datami v cechach? Internet mi zapoja az po velkej noci a dovtedy potrebujem aspon takych 50Gb internetu
02.04.2020 - 12:50:00
00
mne ako najlepsi slovensky operator v CR vyslo slovenske O2, ale to je bezna simka do telefonu, neberiem to ako prenosny router
viem ze cesky Tmobile ma moznost neobmedzeneho internetu na den na kreditovej karte za 90kc, ale pozrel by som sa, ci to aj ma nejaku rozumnu rychlost
este mozes pozriet ponuky Poliakov, vela ludi v CR vyuziva ich radovo vyhodnejsie programy, akurat netusim, ci sa ti teraz podari dostat k ich simke
02.04.2020 - 14:28:46
00
Jaiub napísal:
Nemate niekto skusenost s refundaciou z app storu?

vrátil som po 10 dňoch apku - nevyhovovala, refund pripísali okamžite
a apka fungovala ďalej ...
02.04.2020 - 15:13:47
00
Dúfam, že si ju zmazal!
02.04.2020 - 15:27:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up