Kliknutím prejdeš na
ride.lezyne.com
Reklama
co na tom nechapes - chodis po vonku s ruskom na ksichte, solo alebo s vlastnou rodinou a vyhybas sa davom. nabonzujes tych co su zgrupeny a bez rusok. nikto nikomu nezakazuje chodit po vonku - kludne len tak pre radost - pokial mas na to podmienky - cize miesto kde si relativne sam - dokazes od odtatnych dodrzovat odstup, mas rusko na ksichte. sanca ze niekoho nakazis alebo on teba je vtedy minimalna.
dnes som presiel kus kraja - v meste a dedinach je poriadok, malo ludi, vsetci ruska. no mimo mesto anarchia - rusko nikto nemal, aspon u nas na hradzi mali ludia ruska do jedneho a par metrove rozostupy medzi sebou.
ale to chodenie von s kamaratmi ... ruska dolu pootvarali plechovky piva ... ak si to poroznasaju, dovlecu si to domov k rodinam ....

a zakaz vychadzania? preco? kde su policajti - u nas som nevidel este ani jednu hliadku. preco nechodia na miesta kde by mohlo byt vela ludi a nerozhnaju to, pripadne nepokutuju - par zmedializovanych pripadov a hned by toho ubudlo. ale ak vyletia cisla hore, sedime nezmyselne koli blbcom doma vsetci.

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

27.03.2020 - 22:33:02
04
Dnes mi merali teplotu 2x a som negatívny 😂

Kašľať všetko. Bude čo bude

27.03.2020 - 22:37:05
02
Moja skusenost z dnesnych nakupov: teplotu nikde nemeraju.

A aj tak je to blbost, max. teplota, co som posledne roky pocas choroby mal, bola malinko cez 37, bezne mam okolo 35.5.

Ked tak nad tym uvazujem, ja vlastne nemam narok na test, ani keby som bol skutocne chory :D
27.03.2020 - 22:42:40
00
Lebo to maju merat az od pondelka :)
27.03.2020 - 22:43:25
06
Ah, takto, dik za info.

Snad to nebude moc zdrzovat vo vacsich predajniach - ludia sa akurat budu zgroupovat pri vchode...

Nakupujem v malych potravinach v case, kedy tam nikto nie je, dnes az jeden clovek okrem mna a ten asi nevie citat, velka cedula pri pokladni prikazuje 2m odstup, pri pase dobre ze mi nedychal na krk...
27.03.2020 - 22:45:04
00
a cosi trochu pozitivne k ekonomike..... pojde do riti ale pre sikovnych je tam mozno sanca..... raz som cital pribeh muza, povodom taliana v USA pocas velkej hospodarskej krizi...ziadny mafian ani nic podobne, nejaky remeselnik/zivnostnik.... a pocas velkej krizi zbohatol na milionara..... s odstupom casu s nim robili rozhovor do ekonomickeho periodika a to uz mal vybudovanu celkom velku firmu... a jedna z otazok bola ze ako je mozne ze toto dokazal nastartovat pocas velkej hospodarskej krizy... a panko ze.... no viete, bol som v USA kratko, nevedel som ani slovo po anglicky takze som o nejakej krize ani netusil..... len som sa snazil robit svoje remeslo najlepsie ako som vedel, robil som veci podla najlepsieho vedomia a svedomia .................

bajkujem pre radost a tesim sa, ze mam MK 100m od domu :-)

27.03.2020 - 22:48:07
07
Tesak napísal:
ak som bol nakazeny, presiel som bez priznakov a som opat zdravi.... da sa to neskor zistit podla nejakych parametrov z nejakeho testovania?

Na to sú tie testy, ktoré chce Matelko Katolibanovič Plačkov nahádzať do Dunaja.

Lapierre Zesty 514 (http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-biky/detail-6367.html)
Pell's Razzer Pro + RockShox Reba Race + some modifications

Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si

27.03.2020 - 22:48:34
01
podla vsetkeho mas nieco v hlave a si dobry vedec... tak Ta poprosim vynechat zo svojich prispevkov kopu nezmyselnych slov, pejorativ a neviem coho..... ked si vedec tak sa vyjadruj exaktne a pomenuvaj veci pravym menom... pre nas tupcov... vdaka :-)

27.03.2020 - 22:52:31
027
par ludi sa boji vystrcit nos z domu a tu ich zhromazdili rovno pred intrakom :-D vedenie by som rovno zavrel do basy na par rokov. to bude asi to rodinkarstvo, ked niektore posty su obsadene uplne neschopnymi ludmi, kym sa nic nedeje kazdy je velky pan, no pri prvom probleme ... zodpovednost sa to vola. ten saso vo vlade ma tiez zaujima co spravi - vlastne nespravi, len bude rozpravat jeho vizie a plackat ze ho nikto nechce podporit - ale on tak velmi chcel...
https://noizz.aktuality.sk/news/internat-vyhadzal-studentom-veci-do-vriec/w6hzjs4?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-noizz&utm_content=clanok1

Tesak len to nie - lebo ked to napise odborne tak tomu uz neporozumie nikto :-D takto sa da aspon co to vydedukovat :-D

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

27.03.2020 - 22:55:44
00
nemyslel som vedecku rec.... ale naco pise ze Matovic je nejaky Matelko Katolibanovič Plačkov... vedec sa by mohol byt nestranny a tuto uz je averzia vzhladom nato ako o nom hovori... nech tulen pise fakty zrozumitelne aj nevedcom a ostatne nech da to tlakoveho hrnca :-) .... nic v zlom tulenik

27.03.2020 - 23:00:09
07
ja stale neviem, kto je Matelko Katolibanovic Plackov, spomenuty mnohokrat, to je nejaky kolega? Tulenik nebyva vo vyjadreniach osobny, az na pojem Commoneri

edit: aha uz som in

môj bajk je môj sen
(veni, vidi, bici)

27.03.2020 - 23:01:44
02
ako sa kontroluje dodrziavanie karanteny v Indii :) u nas by sa to tiez zislo a nie len u nas

27.03.2020 - 23:46:52
010
Ešte slovenský preklad: čo robíš vonku - prásk po krížoch z jednej strany - doma máš sediet na riti - prásk z druhej strany - chceš nakaziť celé ľudstvo ? - prásk po hlave
27.03.2020 - 23:57:11
02
Ja by som sa inšpirovala Rwandou, vypustiť krokodíly 😁 https://www.startitup.sk/muza-v-rwande-ktory-porusil-zakaz-vychadzania-zozral-krokodil/
27.03.2020 - 23:58:26
02
Na výstrahu by zatiaľ stačilo ak by piknikov chtivým policajti vyfučali kolesá na autách. A kontrolovať u vodičov používanie respirátorov pri spätnom pupovaní kolies. Preventívne kondično - respiračné opatrenia.
28.03.2020 - 00:07:50
01