V lese 1/2 ludi nema satku (rusku..), lebo by to uz zrejme neuniesli,ale veselo sa druzia na koronaopekackach. Debilkovia si odpluvaju a fukaju nos bez toho aby sa pozreli ci niekto nejde okolo, celkovo tiez pribudlo eblbcekov bez prilieb. Jednoducho nezanedbatelna cast obyvatelov su hovada a zakony a nariadenia pochopitelne na to ich prirodzene spravanie maju minimalny vplyv. :)
28.03.2020 - 17:57:56
018
Hosť napísal:
Ono to ale ma istu logiku. Ludia sa skludnili, prestali sa kamsi hnat a tym padom aj tych skokov do truhly je menej. Covid len dorovna to, co sa posetrilo inde. Trebars nehody na cestach. Cas ukaze.

Neboj,to sa vsetko potom raz dva dozenie ;)
28.03.2020 - 17:58:29
00
no soplofukaci su proste kktizmus, ja si so sebou nosim vreckovky ...
28.03.2020 - 18:01:48
00
s predajnami je to len navrh nie? musia najprv presne specifikovat hygienicke poziadavky.
no aj bez toho si uz dnes male predajne co zostali otvorene strazia kolko ludi pustia dnu. a popravde keby vidim ze je niekde vela ludi tak sa otocim a idem prec. tak isto aj vonku.

"tolko surodencov jazdit spolu na bicykli som nikdy nevidel - no nieje to krasne? a tie rozvetvene rodiny co spolu ziju v jednej domacnosti .... no a na zaver - v prirode rusko netreba"
ale stretol som aj normalnych ludi co to chapu a naucili sa riadit pravidlami
28.03.2020 - 18:10:29
00
LukeBikerider napísal:
Komu niet rady... Cim skor ludia pochopia ze to je o dodrziavani pravidiel a Hygiene tým lepšie. Pretože ako vravim. Toto bude od dnes standard nadlho. Je to dan za globalizmus. Cize ked sme sa doteraz cinanovi smiali ze chodi zamaskovany po svete tak vcul to bude platit aj pre nas. A ja hovorim dobre tak. Dost bolo manierov ze človek prisiel kaslajuci a kychajuci a pol kanclu nakazena chripkou. Vcul sa budu "zapalovat fakle' ked nebudu ruska aj počas chripkovej sezony buduci rok a pod. Toto je ten benefit korony ktory stale nedokazu ludia prijat, je to OHLADUPLNOST! To je moj nazor.



Ale veď to je dobre. Nech si ľudia zvyknú. Ja to tiež nenávidím, keď je niekto chorý a veselo si chrcle akoby sa nič nestalo. Konenče by mohli zamestnávatelia, aj tí štátni zavádzať nejaké sickdays, nech má človek nárok na 5 dní v roku doma poležať dva dni pri nejakom silnejšom prechaldnutí, potom príde do roboty s rúškom a nieje to také strašné. Ale ako vieme niekde ťa aj zderú z kože a človek je rád za každú robotu, tak drží pič.u...
28.03.2020 - 18:19:53
04
MageZ napísal:
V lese 1/2 ludi nema satku (rusku..), lebo by to uz zrejme neuniesli

Presne tak. Pretože keď to nejaký debil v Česku vymyslí a druhý ešte väčší debil na slopensku opajcne, neznamená to, že to má nejaký dopad - hlavne ak ide pootvárať hafo prevádzok, kde bude podstatne hustejšie. Toto povinné hosenie handry cez gezicht mimo miest s vyššou koncentráciou človekov nemá nijakú oporu v evidence based medicine, skôr echt naopak a mimochodom, taký nezmysel neplatil ani v ľudovej Číne. Mne na návrat hríbikov do omrzlín ksichtu vo výslužbe stačilo pokvasiť to 20 min v MHD a už sa mažem 2 týždne, onedlho budem zbierať tretiu úrodu do šampiňónovej praženice.
Treba trochu rozlišovať medzi kategorickým buzeratívom matelkovského typu s katolibanským backgroundom (ako vieme, element donucovania je imanentne prítomný v ideológii katolicizmu) a niečím, čo má racionálny základ.
28.03.2020 - 18:41:08
05
MageZ napísal:
V lese 1/2 ludi nema satku (rusku..), lebo by to uz zrejme neuniesli,ale veselo sa druzia na koronaopekackach. Debilkovia si odpluvaju a fukaju nos bez toho aby sa pozreli ci niekto nejde okolo, celkovo tiez pribudlo eblbcekov bez prilieb. Jednoducho nezanedbatelna cast obyvatelov su hovada a zakony a nariadenia pochopitelne na to ich prirodzene spravanie maju minimalny vplyv. :)

Ja som bol dnes s kamosom na cestaku a okrem jednej dvojice a celkom dost jedincov sme stretli zo dve skupinky ziletkarov v pocte okolo 6 a na rychlo co som si vsimol nemali skori ziadny ani buffku
28.03.2020 - 18:57:55
00
dellax napísal:
no soplofukaci su proste kktizmus, ja si so sebou nosim vreckovky ...


Aj ti, ktori smrkaju ked za nimi aspon 50m nikto nie je? :$
28.03.2020 - 19:10:08
02
Ten “ dýchací vynález “ od troch chrobákov čo tu postol Jezus , je dobrý tak na použitie v Mogadišo alebo v Zaire . To je už lepšie dať každému dedkovi do ruky ambuvak , čo ležia pri sebe na susedných posteliach a môžu sa ventilovať navzájom . Ventilácia kriticky chorých pacientov , kde je primárny problem na alveokapilarnej membráne si vyžaduje špeciálne ventilačné režimy na zvládnutie stavu ...henten ambuvakovy “fúkač” by sa mohol uplatnit tak na ventiláciu tracheostomikov , ktorý nemajú poškodené pľúcne tkanivo ... ak skutočne nie sú materiálno technicke možnosti , treba sa zmieriť že v danom čase , s jestvujúcimi vybavením , personálnym obsadením a nasadením už nedokážeme pomôcť .

A fešáci sa pekne odfotili kúlovo s respiratormi ... najnovším nariadením vlády sa zakazuje nosiť verejnosti respirátor . Ma byť výlučne používaný zdravotníkmi pri výkone povolania . Minister zdravotníctva “ nabáda “ občanov tejto krajiny , aby prebytočné respiratory darovali a to bezodplatne zdravotníckym zariadeniam . V prípade , že sa občan nerozhodne k “obdarovaniu “ je jeho povinnosťou tento respirátor s vydychovaný ventilom prekryť rúškom !!!

A osobne by som polovicu tých prevádzok , čo sa dnes otvorili rovno zatvoril . Ľudia sú hlúpi , prejavujúc sa zgrupovanim na prudko povinných lesoopekačkách v tých naších lesikoch , hromadných venčeniach , neuvedomujúc si premorenosť pri takejto koncentrácii ľudí bez ochrany ... len aby sme nezaspali na vavrínoch , bo keď hej , Matovič zvolá krízový štáb a výsledkom bude , že si ani ten toaleťak nekúpite
bez špeciálneho povolenia opustiť ubikáciu.

A preto lebo národ je blby a nedokáže rozlišovať kedy nosiť a kedy nie , dá sa im to príkazom a vybavené . Platí vždy a všade na verejnosti . Zhasla fajka ...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 28.03.2020 - 19:20:47, celkovo upravené 1 krát.

28.03.2020 - 19:16:47
06
Ja som dnes spravil 3 kolecka okolo Kačina a teda videl som snáď max 2 skupinky ktoré nevyzerali na rodinu.
28.03.2020 - 19:20:34
00
pre jednoduchsich - je uplne mimo prirovnanie sirenia virusu k cigaretovemu dymu? ked napr. vonku vo volnej prirode si niekto zapali tak je to citit na metre daleko, v doline so spravnym tlakom aj minuty potom co tadial fajciar presiel?
28.03.2020 - 19:23:35
00
je
28.03.2020 - 19:29:31
00
Nemyslim ze tento narod je blby, ved sme to pochopili docela rychlo proti inym krajinam, za to ze sa urcite male percento sprava ako keby nemali mozog neznamena ze hned vsetci slovaci su blboci a idioti.
28.03.2020 - 19:32:43
06
tulenik napísal:
Presne tak. Pretože keď to nejaký debil v Česku vymyslí a druhý ešte väčší debil na slopensku opajcne, neznamená to, že to má nejaký dopad - hlavne ak ide pootvárať hafo prevádzok, kde bude podstatne hustejšie. Toto povinné hosenie handry cez gezicht mimo miest s vyššou koncentráciou človekov nemá nijakú oporu v evidence based medicine, skôr echt naopak a mimochodom, taký nezmysel neplatil ani v ľudovej Číne. Mne na návrat hríbikov do omrzlín ksichtu vo výslužbe stačilo pokvasiť to 20 min v MHD a už sa mažem 2 týždne, onedlho budem zbierať tretiu úrodu do šampiňónovej praženice.
Treba trochu rozlišovať medzi kategorickým buzeratívom matelkovského typu s katolibanským backgroundom (ako vieme, element donucovania je imanentne prítomný v ideológii katolicizmu) a niečím, čo má racionálny základ.


Na lukach a mnohych chodnickoch je v takomto peknom pocasi vyssia koncentracia ludi (az neprijemne). Ani ja nemam nahubok v lese permanente. Ale ked prechadzam okolo ludi tak si to dopredu tych par cm vytiahnem a potom zas stiahnem. Ked je chladnejsi vzduch, mavam v nose niekedy celkom dost vodnateho soplu (a to iste nie som sam) a ked som viac zadychany tak vidim co ten sopel pri intenzivnom dychani robi. Nie som uplny primtiv a snazim sa nesoplit na ludi okolo, Nic viac nic menej.


Naposledy upravil MageZ dňa 28.03.2020 - 19:42:30, celkovo upravené 1 krát.

28.03.2020 - 19:36:19
09
tulenik napísal:
je

Ta mohol si napísať aj či teda horšie alebo lepšie. 😁
28.03.2020 - 19:40:57
00
keyboard_arrow_up