Ahoj, určite áno, stačí dať info do poznámky a do objednávky aj tu druhú kazetu. Ak tu pôvodnú, čo je v balení nepotrebuješ, napis do poznámky a chalani vyčíslia zľavu za to, že si ju necháme.
21.03.2020 - 13:47:48
03
Vo štvrtok poobede som objednával a v piatok pred obedom som mal krabicu už doma. Klobúk dole :)
22.03.2020 - 06:36:15
04
Pochvala pre chalanov z obchodu a obchod :) .. len tak dalej /teraz mam na mysli vlastnu vec, co som objednaval/.
25.03.2020 - 17:52:18
01
Túto vychytávku náhodou neplánujete pridať do ponuky?
https://eshop.madefortrails.cz/willy-p1505-4423
26.03.2020 - 05:42:34
02
Martinux preverím u našich dodávateľov, či dokážu zohnať, pokiaľ áno, tak by sme pridali do ponuky. Budem informovať, keď obdržím odpoveď.
26.03.2020 - 07:56:36
02
Ahojte, dnes este upresnime zmeny vo fungovani predajne od zajtra, ale napisem uz teraz, ze predajna bude fungovat nadalej vo velmi obmedzenom rezime a dovnutra budeme pustat len zakaznikov s objednanym bicyklom (ale umoznime pri bicykloch vyskusanie / vyber a platbu v predajni). Mame za to, ze otvorenie predajne pre vsetkych (aj pri zachovani hygienickych standardov stanovenych vladou vcera) by bolo rizikom pre nasich zamestnancov a zakaznikov a kedze mame kompletnu ponuku online, postovne zdarma, vratenie zdarma, apelujeme na zakaznikov aby uprednostnili bezkontaktny sposob dorucenia - kurierom alebo pred predajnou v Hradku. Tovar mozu vyskusat doma a ak nesadne, bezpecne a bezplatne ho vratit. Rozumieme, ze pri bicykloch je to vacsi problem, preto zakaznici s objednavkou bicykla budu moct po dohode (s ruskom a rukavicami) do predajne vstupit a bicykel si vyskusat.

Verim, ze nam prepacite tento obmedzeny rezim, ale nemyslime si, ze epidemia je na ustupe a radsej si ukrojime z nasich trzieb ako zvysovat riziko prenosu virusu v nasich priestoroch.
29.03.2020 - 13:16:49
029
dnes sa mi stala taká vec že po zaplatení objednávky kartou ma odhlásilo , síce napísalo,že vaša objednávka bola prijatá ale po prihlásení mi stále svietia položky v e-shope a na mail mi neprišlo nič o prijatí objednávky. Na karte vidím,že peniaze odišli. neviem kde môže byť problém
29.03.2020 - 15:22:03
00
Objednávku aj platbu evidujeme. Ak sa z nejakého dôvodu nevráti zakaznik do eshopu po platbe, objednávka je v režime nedokončenej a hneď ako dorazí platba na účet tak sa automaticky dokončí a odošle email. Neprišlo to potvrdenie ešte stále? Lebo v logoch vidím že odišlo 15:15, keď dorazila platba.
29.03.2020 - 15:32:53
00
Naposledy som mal rovnaky problem ako Double....ale vyriesilo sa to casom samo ako pise cervo 😂
29.03.2020 - 18:16:15
00
velmi sa mi paci ako reagujete ako obchod na tuto situaciu - mate u mna velky :y:
29.03.2020 - 19:22:24
02
Mali sme k tomu v ramci manazmentu poradu a dosli sme k jednoznacnemu zaveru, ze skusanie prilieb, tretier, oblecenia a okuliarov na predajni by vzhladom na situaciu nebolo bezpecne ani pre zakaznikov ani pre personal. Obzvlast ak eshop funguje a dokazeme bezpecne a za zvyhodnenych podmienok ponukat tovar.

Biznis je jedna vec ale ak sa z kratkodobeho hladiska troska "neuskromnime" tak o par dni ci tyzdnov nam moze vypadnut polovica firmy pre Covid alebo karantentu a to by sme uz riesili ine problemy... (to samozrejme moze aj z ineho smeru ale nehodlame tomu akokolvek "pomahat")

Takze verim ako zakaznici pochopite, ze pozerame troska dopredu a robime to pre dobro ako vas, tak aj nas. Spolocne to zvladneme ;-)
29.03.2020 - 20:09:15
017
Osobne som to opatrenie vlády ohľadne uvoľnenia prevádzok vnímal tiež tak, že ide o zabezpečenie skôr servisu bicyklov pre ľudí a podporu mobility mimo mhd. Lebo ľahko by sa práve v prípade MTbike centra naozaj zo "športovej" predajne mohol stať "butik" pre rôzne skupiny ľudí čo sa začínajú nudiť a to na škodu zamestnancov ale aj nás bajkerov, ak by nebodaj museli zavrieť MTbiker centrum nakomplet. Myslím si, že výdaj tovaru zaplateného vopred pred predajňu je dostatočný vzhľadom na situáciu, zima už pominula, na parkovisku sa bude dať počkať na krabice. Niekde nie je ani to.
29.03.2020 - 20:30:29
00
A za krabice ďakujú mačky :)
29.03.2020 - 22:15:22
00
Tak este vecerny update. Ako som pisal, predajna je nadalej zatvorena, vstup umoznime len zakaznikom s nachystanym bicyklom z objednavky alebo servisu a za podmienok uvedenych tu: https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/koronavirus.html. Tito zakaznici mozu platit aj v predajni, pri bezkontaktnych odberoch nadalej budeme vyzadovat platbu predom (budeme uvazovat o platbe kartou na mieste, ale online je to komfortnejsie a bezpecnejsie). Tieto opatrenia maju za ciel minimalizovat pocet ludi v predajni a teda riziko pre zakaznikov a predajcov. Mali by aj zvysit komfort zakaznikov, ktori prisli prebrat bicykel. Ospravedlnujeme sa, ak ste sa tesili na navstevu predajne, ale radsej sa (a vas) v tomto obdobi trochu obmedzime, ako by sme to neskor lutovali.
29.03.2020 - 22:28:18
09
Tieto polozky v eshope su totozne:
https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-trekking/cestne-plaste/continental-ultra-sport-iii-e-25-cestny-plast-kevlar-25-622-cierna.html
https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-trekking/cestne-plaste/continental-ultra-sport-28-kevlar-model-2020.html

Plaste Continental Ultra Sport III.
30.03.2020 - 10:10:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up