andrej25, ibo odporucam pozriet si napr vlakno podvodnici v bazari, otvorit oci. Snad vsade kde chodia "bezni", "neskuseni" ludia vidno upozornenia na predajcov/kupujucich z druheho konca sveta na podvody cez kopirak co behali po internete od jeho vzniku spolu s africkym kralom co ti chce previest svoje miliardy. Toto kategorizovanie a hocjaky iny krok veduci k zvyseniu doveryhodnosti predajcov a obozretnosti kupujucich je imo velmi zelany. Napr. pri vstupe do bazaru by mohlo byt fajn dat upozornenie aby si clovek overoval povod bicykla napr. aj tou fakturou, a mtbiker si tu moze spravit reklamu napr. - ponukat potvrdenie pravosti faktury ked uz hovoris o falsovani.

ja napr. aj ak nedam povodnu fakturu/doklad povodu priamo do inzeratu (aby ho napr. niekto neskor nezneuzil), tak ho prikladam (a v inzerate to uvadzam ze doklad bude prilozeny) aj ked zvycajne to kupujucich nezaujima.
02.04.2020 - 22:01:21
00
stanos4 ja som v pôvodnom príspevku vôbec neriešil predávanie kradnutých bikov, ale čo sa mi
zobrazí pri otvorení kategórie v bazári, a to že sa mi najprv zobrazia bicykle s dokladom podľa mňa nezabráni ukradnutiu a predávaniu ani jedného bicykla
02.04.2020 - 22:09:44
00
stanos4 ja iba pisem, ze "doklad" vskutocnosti nic neznamena, ak je niekto schopny predavat kradnute bicykle, tak sa asi nezastavi pred vytvorenim dokladu. Resp. doklad nie je to, co zvysuje doveryhodnost (skor moze poskytnut falosny pocit dovery) a naopak, to ze nemam k nejakemu biku uz papiere, neznamena, ze bol nadobudnuty pokutnym sposobom.
Napriklad, nebyt tejto temy, tak o ten doklad, co som zoskenoval, by som prisiel. Jednoducho, ked mi prisiel, tak som ho vybalil, poskladal a isiel jazdit, zena hodila krabicu do kotolne a uplne som na to zabudol.... nejakym zazrakom tam este bola, tak som bol vcera zobrat to lajstro. Cize ak by som ho predaval, tak by som bol nedoveryhodny :)
03.04.2020 - 08:26:03
00
Celé zlé chlapci...neviem či je taký trend kaziť fungujúce veci, alebo cvičiť užívateľov, aby sa museli učiť nové veci a zvykať si na niekoho nápady? Napríklad pred tým keď som bol na bazáre a pozrel si svoje, alebo obľúbené inzeráty, tak som sa vždy šípkou vrátil na všetky, alebo do inej kategórie. Teraz keď som v mojich, alebo obľúbených a chcem ísť do všetkých, tak sa musím vrátiť na hlavnú stránku bazaru...alebo som len blbý a ide to aj inak? O tých kategóriách, dokladoch a akože zvýhodňovaní škoda hovoriť...
Na každej novej stránke v bazáre je hore vždy Vás nový bajk z predajne a dole nekonečné pre mňa zbytočne administratívne informácie atď. Asi som už starý ?
No nič idem do roboty
Majte sa a buďte vsetci zdraví ☺️
03.04.2020 - 08:42:11
02
Mne napriklad chyba moznost zobrazit inzeraty priatelov v bazari...
03.04.2020 - 08:48:11
00
Pnr napísal:
cervo ako pocitate pocet inzeratov? Pri kolesach vidim 73, po rozkliknuti kategorii ich tam je viac.


Pnr
uz by mal byt pocet inzeratov spravny aj pri kolesach, diki

Zdejak
na zmenu kategorie, alebo ak chces ist na uvodnu mozes pouzivat aj "breadcrumbs" -> tu navigaciu hore pod nadpisom kategorie
03.04.2020 - 09:48:32
00
andrej25 ibo mozno ano, mozno nie. Moj nazor je zasa ze to medzi ludmi zvysuje "standard" co maju ocakavat a na co si davat pozor.
Pravdaze, ze by si andrej pre mna bol nedoveryhodny, keby si mi chcel predavat napr. rocny bike za ~800+e a nemal k nemu doklad (btw, ak si ho objednaval online tak skoro isto mas fakturu niekde v maily alebo podobne) - sak chcem mat dalej zaruku... A taktiez, ak predajca sfalsuje doklad, tak na to su mozno dalsie paragrafy - mozno ak niekto vie lepsie nech sa vyjadri, ale ak hej, tak zatial co za predaj par sto eurovej sunky by priekupnik/zlodej mohol dostat len mierny trest, za falsovanie uctovnych dokladov je to snad horsie, minimalne dalsi trestny cin ;).

Pre hundracov na potrebu zaskrtnutia vsetkych nie len s dokladom, cervo mozno to viete ulozit do cookies/nastavenia uctu ale nechat default na "s dokladom"?

edit: bol by si nedoveryhodny, ked ja by som bol "BFU" co mtbiker moc nepozna. Pravdaze, mozem si tu prehladat tvoju historiu a tvoju doveryhodnost dat na "pre mna rozumnu uroven" (prepac, neviem kam by som ta realne zaradil, nepoznam ta) -> nekupim nic/kupim mozno drobnost co je vysoka sanca ze ma legit povod/kupim lacny bike na dochadzanie do mesta. A pravdaze, predaj bude prebiehat u teba doma, nie na rohu tmavej ulicky :) Toto su +- moje nastavenia kupy veci z druhej ruky, ale zdaleka niesu extra vysoke a bohuzial, zdaleka nie kazdy ma aspon taketo.


Naposledy upravil stanos4 dňa 03.04.2020 - 11:48:58, celkovo upravené 1 krát.

03.04.2020 - 11:43:38
00
jojin cervo nefunguje vyhladavanie v bazari z hlavneho menu alebo ako to nazvat, ak tam zadam nieco na hladanie a vyberiem, ze to chcem hladat v bazare, otvori len hlavne menu bazaru, ale nezobrazi ziadne vysledky v bazare, hoci tam urcite su

Prílohy:

Screenshot_1.png
Screenshot_1.png 51.23 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2020 - 11:48:10
00
cervo Dakujem za realizaciu zmien a sfunkcenie hodnotenia. Neviem ci statistika palcov hore a dolu je zrovna naj napad, ale OK. Kazdopadne sa tesim, ze sa to niekam pohlo. :clap: :y:
03.04.2020 - 13:05:10
00
bazar-vydlice v 26kách su všetky druhy od 26-27,5-29, pevne aj nahradne diely... pomiešané uplne všetko
03.04.2020 - 16:39:11
00
Tie doklady o pôvode sú pekná volovina. Prednastavenie by malo byť všetky biky a voliteľne bicykle s dokladom alebo bez dokladu.
03.04.2020 - 20:03:03
01
...a prečo tak nie sú rozdelené aj rámy ?
03.04.2020 - 22:14:42
00
vokalvokal - skus teraz
zihadlo 5 - nebolo mozne vsetko roztriedit presne / spravne do kategorii, chce to aj cas a aj vasu pomoc, kde inzerujuci si vie presunut inzerat do spravnej kategorie
03.04.2020 - 23:36:37
01
@mondzo, teraz je to ok, aspon ma mobile
04.04.2020 - 08:14:44
00
Neviete prečo mi po editacii inzerátu zobrazuje inzerát bez hlavnej fotky?ostatné tam sú... dík
04.04.2020 - 11:23:16
00
keyboard_arrow_up