...


njn, v pondelok je chata zatvorena, to je uplne normalne
13.05.2008 - 09:31:54
00
...už to viem aj ja... :-)
13.05.2008 - 09:36:45
00
...už to viem aj ja... :-)

ja sa tam chystam zajtra rano, dufam ze poscasie bude dobre. nebola hore zima? nech viem co obliest :?
13.05.2008 - 12:43:58
00
to: Zusky

chceš mi tým Zusky naznačiť, že si mám zobrať zajtra na Kojšu z domu aj klobásu aj pivo?:)) Mal si mi povedať,že ideš v pondelok na Kojšu..ja idem na Kojšu zajtra, mám dovolenku:) idem si dovoliť:)
13.05.2008 - 12:49:23
00
to: Zusky..ja idem na Kojšu zajtra, mám dovolenku:) idem si dovoliť:)

no asi sa tam stretneme 8) odkial vyrazas? ja sa chystam z Jahodnej-Lajoska...a naspat to este neviem skadial pojdem :roll:
13.05.2008 - 12:59:16
00
no asi sa tam stretneme ) odkial vyrazas? ja sa chystam z Jahodnej-Lajoska...a naspat to este neviem skadial pojdem :roll:


ja idem zajtra po ceste, teda cez Zlatú Idku,idem s kámošom..a on les nemusí a ja zase cestu nemusím,ale prispôsobila som sa:) keď sa chcem dostať na Kojšu:) je možné,že sa stretneme hore:)
13.05.2008 - 13:01:50
00
robka2:
:lol: a budes tahat hore aj pivo a klobasku alebo si das Kelta u tety Nely pod rostamy v Z.Idke?
13.05.2008 - 13:47:22
00
robka2:
:lol: a budes tahat hore aj pivo a klobasku alebo si das Kelta u tety Nely pod rostamy v Z.Idke?

do pekla,odhalil si ma:)) presne tam bude 1 zastávka, predsa ak ideme po ceste,veru ťahať nič nebudem,jedine svoj neskutočne ťažký bike a ťažký zadok:))
13.05.2008 - 13:50:09
00
robka2:
ono po ceste je to aj jedina zastavka. mas sice este jednu hore v dedine pri poste ale to sa neoplati tam ani zastavovat. ja sa prave z toho dovodu radsej vyberiem od Jahodnej pretoze ak ma uvidi Roman (krcmar pod rostamy) neviem ako dlho by som sa tam zdrzal a ci by som bol vobec schopny pokracovat v jazde. dlho sme sa totis nevideli a uz mi odkazal ze by sa aj patrilo ukazat sa. ale na spiatocnej ceste to nevylucujem :?
13.05.2008 - 13:57:39
00
robka2:
ono po ceste je to aj jedina zastavka. mas sice este jednu hore v dedine pri poste ale to sa neoplati tam ani zastavovat. ja sa prave z toho dovodu radsej vyberiem od Jahodnej pretoze ak ma uvidi Roman (krcmar pod rostamy) neviem ako dlho by som sa tam zdrzal a ci by som bol vobec schopny pokracovat v jazde. dlho sme sa totis nevideli a uz mi odkazal ze by sa aj patrilo ukazat sa. ale na spiatocnej ceste to nevylucujem :?

tak vieš čo,ja som statočná ja pozdravím od teba Romana a budem pokračovať smerom hore na Kojšu:) a nevylučujem zase ani ja to,že aj na spiatočnej ceste budeme stáť u Romana:) záleži na tom,ako nás naštartuje:))) veď ja mám zajtra dovolenku nie,dovolím si všetko:))) aj cestu pešo domov, veď dcéra ma aj tak čakať nebude:)))
13.05.2008 - 14:03:45
00
tak vieš čo,ja som statočná ja pozdravím od teba Romana a budem pokračovať smerom hore na Kojšu:) a nevylučujem zase ani ja to,že aj na spiatočnej ceste budeme stáť u Romana:) záleži na tom,ako nás naštartuje:))) veď ja mám zajtra dovolenku nie,dovolím si všetko:))) aj cestu pešo domov, veď dcéra ma aj tak čakať nebude:)))

no ked vidim tie mraky nad KVPckom od Kojsovky tak neviem ci sa nebudem plazyt za vami po ceste :roll: sak v lese to bude armagedon :cry:
13.05.2008 - 14:08:24
00
no ked vidim tie mraky nad KVPckom od Kojsovky tak neviem ci sa nebudem plazyt za vami po ceste :roll: sak v lese to bude armagedon :cry:

no musím ti povedať,že ja oveľa radšej počas dažďa bikujem v lese ako po ceste:) menej zmoknem:)) predsa som len žena:)) vždy zmýšľam inak:))
13.05.2008 - 14:12:25
00
no musím ti povedať,že ja oveľa radšej počas dažďa bikujem v lese ako po ceste:) menej zmoknem:)) predsa som len žena:)) vždy zmýšľam inak:))

a zas pojdem na OMV striekat bike s vapkou? dazd mi nevadi ale to smyklave blato a zalepene kufre nejak nemusim....ale sak co?, bude zazitok :wink:
13.05.2008 - 14:19:07
00
a zas pojdem na OMV striekat bike s vapkou? dazd mi nevadi ale to smyklave blato a zalepene kufre nejak nemusim....ale sak co?, bude zazitok :wink:

možno si to neuvedomujem preto,že ja si na dvore bike dám do poriadku:)) a keď sa mi nechce práve po bikovačke,tak ho umyjem na druhý deň, veď garáž znesie veľa:))
13.05.2008 - 14:26:23
00
možno si to neuvedomujem preto,že ja si na dvore bike dám do poriadku:)) a keď sa mi nechce práve po bikovačke,tak ho umyjem na druhý deň, veď garáž znesie veľa:))

garaz ano ale moja izba nie :roll:
13.05.2008 - 14:29:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up