týmto trápim svoje okolie už dávno :lol:
dokonca aj ja som mala taketo skolenie u Romana :oops:
01.05.2008 - 21:36:09
00
Ja vám zas tak poviem,že keď sa ráno zobudím,tak sa pregulím na chrbát a nohami si zabikujem v lufte.Do kruhu samozrejme :) .
To je môj celý ranný telocvik :roll: ,ale tí čo ovládajú 1.pomoc vedia,že to je ako by som dostal jednu infúziu :idea:
02.05.2008 - 06:03:17
00
dokonca aj ja som mala taketo skolenie u Romana :oops:

ved si poskakovala, akoby si ani na biku nešla :lol:
02.05.2008 - 08:10:12
00
Roman, este stale (trosku) :roll:
02.05.2008 - 08:18:15
00

u mňa je to rôzne - ak by som jazdil na SNB tak by som stál ľavou nohou vpredu - regular, ak by som sa mal šmýkať na ľade, tak to si nie som istý teraz (budem musieť počkať na mrazy), no a na biku pri zjazde vpredu len pravá noha, s ľavou vpredu by som padol v prvom menšom kopčeku a výskok cez obrubník by zadné koleso neprežilo 8)

A si si isty ze by si jazdil na snb na regular? Skusal si to? Ak sa budes smykat na lade pravou nohou napred a na biku jazdis zjazdy tiez s pravou napred urcite by si sa mal postavit na snb pravou napred. Usudzujem podla svoje 10 rocnej praxu s vyucbou jazdy na snb. Bolo niekolko "pacientov" s nastavenym viazanim opacne. Na moju otazku pre je to tak znela odpoved : Takto to namontovali v obchode :lol: :lol: Po mojej uprave postoja na doske zistili ze ten postoj je pre nich prirodzenejsi. Prteto moja prva hodina vyucby zacina otazkou ci maju dobry postoj na doske a ci su si tym isty.
02.05.2008 - 12:34:37
00

u mňa je to rôzne - ak by som jazdil na SNB tak by som stál ľavou nohou vpredu - regular, ak by som sa mal šmýkať na ľade, tak to si nie som istý teraz (budem musieť počkať na mrazy), no a na biku pri zjazde vpredu len pravá noha, s ľavou vpredu by som padol v prvom menšom kopčeku a výskok cez obrubník by zadné koleso neprežilo 8)


asi som určitý druh hybrida :) , pretože ako som si včera skúšal v zjazde mi automaticky vystreluje dopredu lavá noha, pri skákaní na obrubník však naopak pravá...

Chcelo by to gumenné kladivo a BENG... možno sa to popraví
03.05.2008 - 09:23:55
00
Borci , ti co bikuju viac ako pol roka /ja/ slapete oboma nohami rovnako intenzivne , alebo je to normalne - bezne mat jednu nohu silnejsiu ?

Ak sa už usleduje,ktorážeto noha je slabšia tak tej prideliť dlhšiu kľuku :idea:
A ak by sa to dalo odsledovať %-tuálne,tak ten pomer by sa zachoval aj v odlišnosti dĺžok kĺúk,aby bol "Mk" rovnomerný :roll:
13.05.2008 - 16:53:40
00
keyboard_arrow_up