Ľudia mu posielajú celé rámy a on im robí BB na mieru, preto má takú štatistickú vzorku.
03.04.2020 - 14:23:00
00
Hosť napísal:
jak že nie sú... :D


vynimka potrvdzuje pravidlo ;)

MageZ napísal:
integrovane sa nelisuju :)


vidis, to je dobry napad, integrovane stredove zlozenie :)
03.04.2020 - 14:29:16
00
neboj nič, to bol prvoaprílový žart :)
03.04.2020 - 14:30:58
00
stanos4 Ale on nerobi loziska, on len robi puzdro do ramu kam potom nalisuje loziska. Loziska budu off the shelf tovar. Mne nepaci ze sa tam lisuje jedna strana zvnutra. Tam by sa ram mohol poskodit, ak by tam bol nejaky defekt ktory pri lisovani zvonku nemusi byt problem.
03.04.2020 - 14:31:11
00
vladimirbeno napísal:
Ved preto sa pytam ci tam bude rovnaky ten piestik

vladimirbenostalo sa mi to iste pri dlhom narocnom zjazde... potom som menil za Saint. ak chces, jedno prasa slx mam a posuniem...
03.04.2020 - 14:38:58
00
stalky000 napísal:
stanos4 Ale on nerobi loziska, on len robi puzdro do ramu kam potom nalisuje loziska. Loziska budu off the shelf tovar. Mne nepaci ze sa tam lisuje jedna strana zvnutra. Tam by sa ram mohol poskodit, ak by tam bol nejaky defekt ktory pri lisovani zvonku nemusi byt problem.


sorac, pravdaze som myslel BB, nie loziska. A hej, moze poskodit, ak tam je ram nepresny, mimo specifikacie daneho PF standardu, pripadne ak su tam vedene bowdeny/kable, na co aj upozornuje v manualoch.
03.04.2020 - 17:44:31
00
ved existuju vlozky do pressfit ramu s BSA zavitim - sa divim ze ich este hejteri pressfitu nemaju nalisovane.
ja som nemal moc moznosti ale zopar ich bolo - jednou z nich bola aj ta vlozka. no nakoniec som to vyriesil tak ze mam v ocelovom rame nalisovane hlinikove misky - krasne drzia, nic nepuka. a menim len loziska - tie idu lahucko vyklepnut aj naspat nalisovat - ked to casom chyti volu, vyklepnem hlinikove misky a nalisujem nove - toto ma aj prezije.
vyklepnutie a nalisovanie samotnych lozisk je zalezitost do pol hodiny ked to clovek vsetko cisti, maze a nikam sa neponahla. a myslim ze by to slo aj s ghetto naradim a netreba na to ziadne lisovacky lebo to ide lahucko. ziadne sranie so zavitom - ktory vie tiez neprijemne praskat.
03.04.2020 - 18:10:54
00
branomelis napísal:
Pozeral som rôzne stredy, ale na moju PF30 som toho moc nenašiel...Buď originál SRAM čo tam bol, ale potom kompatibilne vyzerali skôr len KOGEL a Ceramicspeed...Na tom HOPE sú misky celkom v pohode, ale ložisko je akosi utopené vnútri. Neviem ako by som do toho namontoval kľuky. :) Tu pre porovnanie čo mám od SRAM a ako to má HOPE. :(

Braňo, pozri na stránku Kogel. Majú akciu. Ku každému zakúpenému BB stredu dávajú kladký prehadzovačky "4 free"
05.04.2020 - 08:40:59
01
Dík moc Kika. Škoda, že PF30 Ceramicspeed už je od stredy na ceste a kladky už majú za necelé 2 týždne najazdené asi 400 km. Som si ten KOGEL pokusne vyskladal a skutočne celý košík (kladky+PF30) nejakých 260 dolárov. 45USD z toho doprava...potom mi to ešte chytí colnica, takže tam ma skasnú. Celkovo možno počítam tak 350 eur by to vyšlo. To by bolo naozaj super, lebo za ten môj setík od Ceramicspeed v R2bike som dal ľudových 520 eur s maximálnou spokojnosťou :)
05.04.2020 - 09:36:34
00
Kombinacia Ceramicspeed kladiek a flat pedalov? 1. april uz bol nie?
05.04.2020 - 11:17:35
06
tiez ma to napadlo ked som si to minule vsimol na jeho fotke z vyjazdu,jeden z mala co to hroti hore kopcom na flatoch,Sam Hill by bol pysny :D
05.04.2020 - 14:10:25
01
Vy si chlapci jazdite hore kopcom na čom chcete. Ja jazdím na flatoch a určite jazdím kondične o kúsok lepšie ako vy. Pravdepodobne...a možno aj dole kopcom. Neviem prečo keď vo vašich jednoduchých hlavách je potrebné mať tretry na nohách obuté, prečo by v iných hlavách nemohlo byť jazdenie na nášľapoch? čo má spoločné ceramicspeed s typom pedálov? Ste inak úplne kompletní??? Či len ďalšia namyslená skupina akoby cyklistov čo si myslí, že jazda do kopca vyslovene závisí od typu spojenia nohy a pedála??
05.04.2020 - 17:22:08
03
pretože nášlapy ti daju daleko viac ako keramika, efektívnosť šlapania je o 20 % vyššia, keĎ dospeješ do SPD pochopíš :)
05.04.2020 - 19:04:26
022
A prečo by som mal do niečoho dospieť? ja jazdím dosť na úrovni na to aby som do niečoho dospieval...Neviem čo ste tu za kreténi, že stále niekoho riešite čo jazdí ako jazdí..poradiť keď treba neviete technicky a miešate sa do toho čomu sa nerozumiete..a len si to pekne olajkujte..taký jachmel do každého len rýpe, každého uráža ani nevie kto to je a čomu sa venuje...príspevky ako od človeka s IQ mrazenej ryby...ty žihadlo som myslel, že si solídnejší človek, ale tiež asi ani nie...tu ozaj nemá zmysel chodiť a o niečom sa baviť. Neviete tu čo jazdím ako to jazdím ako často idem s bikom na chrbte v akom teréne a riešite nejaké SPD...veď to jazdite ak to potrebujete. Ja si keramiku isto nedávam kvôli výkonu, skôr aby mi lepšie vydržala a ak to nezvládne tak pôjde preč. Takže ideme si dávať palčeky dole ako malé detičky a jazdiť na SPD a kompenzovať si tak slabé nôžky :)
05.04.2020 - 19:40:17
02
:D nehnevaj sa si ma pobavil.... jazdi si čo chceš, investuj nezmyselne do čoho chceš, poradiť si nenecháš, píšeš ako majster svetla :D škoda ti niečo napísať....toja reakcia je presne to čo som ti napísal, ked dospeješ :)
05.04.2020 - 19:49:56
018

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up