polar flow :)
07.04.2020 - 11:15:07
02
Garmin ani nevie poriadne synchronizovat ich vlastne hodinky a cyklopocitac, tolko k tej ich super aplikacii :rofl:
07.04.2020 - 11:30:15
00
Keď nie je najlepšia, možno je aspoň najväčšia. Odkedy som ju začal používať, nabobtnala asi na desaťnásobok. Pritom funkčnosť sa skôr zhoršila, ako zlepšila. :-(
07.04.2020 - 11:54:14
00
Zemo napísal:
Garmin ani nevie poriadne synchronizovat ich vlastne hodinky a cyklopocitac, tolko k tej ich super aplikacii :rofl:


nemám s tým najmenší problém, asi to nebude aplikáciou. stále ma zaujíma, ktorá app k smart hodinkám je podľa vás lepšia, rád si rozširujem obzory
07.04.2020 - 13:37:28
00
sorcerer napísal:
nemám s tým najmenší problém, asi to nebude aplikáciou. stále ma zaujíma, ktorá app k smart hodinkám je podľa vás lepšia, rád si rozširujem obzory


Zalezi ake mas naroky, napr. ak cakas ze ti bude training status ukazovat rovnako na oboch tak mas smolu. Garmin ma urcite najviac funkcii aj v appke aj v pristrojoch, akurat ich funkcnost je vacsinou dost otazna. Zena pouziva Lezyne a to ma funkcii podstatne menej, ale zato funguju spolahlivo.
07.04.2020 - 14:41:39
01
A naco vam je apka? Urobim si vyjazd, doma ti rovno stiahne do pc a strava kym sa o sprchujem a uz si len nahodim fotky z mobilu
07.04.2020 - 14:44:15
02
Zemo napísal:
Garmin ani nevie poriadne synchronizovat ich vlastne hodinky a cyklopocitac, tolko k tej ich super aplikacii :rofl:

A apka to dokáže? Lebo o tej je reč :)
07.04.2020 - 15:05:32
00
No praveze ta od Garminu to nedokaze, pritom to je podla mna zakladna funkcia tej appky synchronizovat spravne data.
07.04.2020 - 15:38:29
00
Osobne neviem čo by som mal od samotného "training status" očakavat, keďže to započítava iba cestný beh a bicykel s meračom výkonu
07.04.2020 - 16:04:31
00
zapocitava to aj ine veci, len musi tam byt zaznam tepu
07.04.2020 - 16:20:00
00
Zemo napísal:
Garmin ma urcite najviac funkcii aj v appke aj v pristrojoch

Pouzivam garmin (mal som 3 pristroje) a pouzivam aj sigmu, a garmin ma co sa tyka funkcii praveze velmi malo funkcii, spomeniem taku sigmu, mal by si vydiet sigma link a kolko roznych funkcii tam najdes, preco ked je garmin taky super, nema uz len take trapne funkcie ake mali uz najzakladnejsie tachometre bez GPS, a tym je napriklad prejdena vzdialenost do kopca, z kopca a zaroven cas do kopca a z kopca, a to dalsie ani nespominam, proste garmin je natom velmi chudobne, ked to mam priamo porovnat garmin-sigma, tak garmin ma tak 1/3 funkcii voci sigme.
07.04.2020 - 16:36:45
00
hulo92 napísal:
zapocitava to aj ine veci, len musi tam byt zaznam tepu

https://support.garmin.com/en-GB/?faq=apva7Th82K6Mm0zY4shzD6
07.04.2020 - 17:38:43
00
mireq1 napísal:
Pouzivam garmin (mal som 3 pristroje) a pouzivam aj sigmu, a garmin ma co sa tyka funkcii praveze velmi malo funkcii, spomeniem taku sigmu, mal by si vydiet sigma link a kolko roznych funkcii tam najdes, preco ked je garmin taky super, nema uz len take trapne funkcie ake mali uz najzakladnejsie tachometre bez GPS, a tym je napriklad prejdena vzdialenost do kopca, z kopca a zaroven cas do kopca a z kopca, a to dalsie ani nespominam, proste garmin je natom velmi chudobne, ked to mam priamo porovnat garmin-sigma, tak garmin ma tak 1/3 funkcii voci sigme.


vzdialenosť do kopca a z kopca tam je, keď sa v tom pohrabem napíšem ti či aj čas jazdy do a z kopca. asi si to treba vytiahnuť do dátových polí aby si to potom videl aj v Connecte, vyskúšam a dám vedieť. údajov, ktoré to meria je kvantum. compy neviem ako sú s výdržou baterky Sigma vs Garmin, ale hodinky, ktoré sú spomínané pár príspevkov vyššie sú oproti takým Instinctom na polovičnej výdrži so zapnutým GPS
07.04.2020 - 18:07:48
00
Zemo, neviem aké zariadenia používaš, ale mne to synchronizuje. Na biku používam E530, na zvyšok F5 a po synchronizácií mám všetky aktivity v oboch zariadeniach. TE nepoužívam, ale doba oddychu, VO2max atď. sú rovnaké. Ja som s GC spokojný, funguje mi bezproblémovo.
07.04.2020 - 20:00:22
02
volodaj napísal:
Zemo, neviem aké zariadenia používaš, ale mne to synchronizuje. Na biku používam E530, na zvyšok F5 a po synchronizácií mám všetky aktivity v oboch zariadeniach. TE nepoužívam, ale doba oddychu, VO2max atď. sú rovnaké. Ja som s GC spokojný, funguje mi bezproblémovo.


Ja mam tiez E530 a k tomu 935ky. A aktivity su rovnake ale training status aj training load je uplne iny na oboch. Co som pozeral na nete tak som nasiel ze to proste tak je a garmin odporuca pouzivat iba jeden pristroj :rofl:
Druha vec ze asi aj tak su oba tie garminy s tym statusom mimo, lebo co mi ukazuje Elevate zo Strava dat vychadza zase uplne inak.
07.04.2020 - 20:29:19
00
keyboard_arrow_up