milos21 napísal:
Zas tie konšpirácie, Wuhan má 1/5 rozlohy Slovenska a 2x toľko obyvateľov. To že je tam nejaké laboratórium absolútne nič neznamená... To nie je Stupava (neviem prečo mi práve ta napadla :lol: )

Ramon1 ja taký pesimista čo sa týka Slovenska nie som, ale keď budeš mať pravdu, tak sa ospravedlním :)


Keď to bude drvivá väčšina obyvateľov brat zodpovedne , tak to dáme ... no ak bude len zopar takych prij*ebancov ako ten cigánsky taxikár s pozitívnym testom na koronavirus , čo otočil v čase uzavretia hraníc dvakrát GB a doniesol v 7-miestnom aute svojich domorodcov a ešte sa zúčastnil v tomto čase zakázanej bohoslužby , tak sa na to mozme všetci vy💩 a užime si pokial sa dá ...
08.04.2020 - 09:20:26
03
K tomu taxikarovi mam 2 otazky:
1. ako vlastne funguje to uzavretie hranic, ked sa moze premavat hore dole?
2. preco nikde nie je ani zmienka o tom, ze dostal pokutu za porusenie karantennych opatreni?
08.04.2020 - 09:35:03
00
takze vlade sa podarilo, ze zase su vsade zapchy, tak ako kedysi za bezneho "mieroveho" casu :D

Zelená vlna
@zelenavlna
·
1h
Na hraniciach okresov sa pre kontroly obmedzenia pohybu tvoria kolóny vozidiel, zdržíte sa niekoľko desiatok minút až pár hodín.
---
"#KOLONA na vjazde do Bratislavy zo Senca po starej ceste sa zdržíte viac ako hodinu"
08.04.2020 - 09:35:21
01
Bruco napísal:
K tomu taxikarovi mam 2 otazky:
1. ako vlastne funguje to uzavretie hranic, ked sa moze premavat hore dole?
2. preco nikde nie je ani zmienka o tom, ze dostal pokutu za porusenie karantennych opatreni?

1. myslim, ze v tej dobe boli zatvorene hranice na SVK pre cudzincov. Slovaci mohli ist urcite dovnutra. Smerom von je to jedno, to si musi postrazit druha strana. Ostatne staty asi nemali ziadne obmedzenia
2. dyskrymynacya!!!
08.04.2020 - 09:39:54
00
Ucelom je ludom znechutit cestovanie. Lebo niektori jednoduchsi jedinci to stale nechapu a cez sviatky by cestovali po celej rodine.
08.04.2020 - 09:40:25
00
skorpion Ano mohli prist na Slovensko, ale automaticky mali ist do karanteny. Naco sa zbieraju data od operatorov, ked sa toto deje?
08.04.2020 - 09:45:50
00
Bruco napísal:
K tomu taxikarovi mam 2 otazky:
1. ako vlastne funguje to uzavretie hranic, ked sa moze premavat hore dole?
2. preco nikde nie je ani zmienka o tom, ze dostal pokutu za porusenie karantennych opatreni?



2. Myslím že 350€
V správach pár dní dozadu.
08.04.2020 - 09:50:04
01
Výzva rektora ... kariérny zberateľ titulov a biochemik , ktorý sa vopchal do prdele každému počnúc KSČ a končiac ... ja by som veril odborníkom , a tieto manifesty nech si nechá na potom . Pre mna su všetki takéto persóny , ktoré videli terénnu medicínu tak na screenshote v počítači čo sa týka ich prínosu nezaujímavé . Očakávalo sa že sa ozve , tak dal nejaké múdra . Ale dobre je , že je v pepíkove 😎 a nie u nás . Nám staci s obdobnou rétorikou podržbalónik🎈Sulík . Áno otvárať obuvníctva , kvetinárstva a bižuterie nás vyvedie z recesie raketovou rychlostou . Hlavne keď budú strategické podniky zamestnávajúce desiatky tisíc ľudí aj s subdodavatelskymi firmami zatvorené . A samozrejme aj keď bude dopyt vo svete po týchto výrobkoch 🚙-80% ...
08.04.2020 - 09:50:17
00
Bruco napísal:
skorpion Ano mohli prist na Slovensko, ale automaticky mali ist do karanteny. Naco sa zbieraju data od operatorov, ked sa toto deje?


Do karanteny mal ist, to je jasne. Ale snad by si nechcel od tychto ludi, aby dodrziavali nejake pravidla, alebo rozmyslali (vid. moj bod 2). Ved nevedia ani vyniest odpadky. Zbieranie a vyhodnocovanie dat sa robi asi ako vsetko na Slovensku - polovicato. Ak mal UK simku, tak to by zrejme muselo is cez britske urady.

Na sledovanie karanteny sa mali vyuzivat elektronicke naramky pre odsudenych. Prides na hranicu, dostanes naramok a sup do karanteny. Opustis ju a uz ti leti pokuta. Lenze tusim tento system u nas ani po rokoch kadejakych priprav a sutazi nefunguje.
08.04.2020 - 09:56:46
02
Zelená vlna
@zelenavlna
·
#KOLONA na trase zo Šamorína do Bratislavy sa zdržíte asi 3 hodiny
08.04.2020 - 10:08:08
00
yoyomi napísal:
2. Myslím že 350€
V správach pár dní dozadu.


350 € dostanú všetci ktorí sa s ním stretli , vedeli že je pozitívne testovaný a pohybovali sa po osade . Teda rodina a pasažieri Covid-taxíka 🚕

On dostane minimálne 1659€ a ak mu dokážu paragraf za vedome šírenie nákazlivej choroby keďže vedel o pozitívnom teste na koronavirus a vedome vykonával zárobkovú činnosť pri ktorej dochádza k bezprostrednemu kontaktu s inými nechráneným osobami a ešte v čase núdzového stavu republiky , pôjde natvrdo do basy . Exemplárne potrestať . Bo ináč týchto osadnickych ľahtikárov nezvládneme . Ale je zaujímavé , že čo osada to iný prístup . Chodím aj do takych kde sa nikto neopováži zdržiavať sa na verejnom priestranstve bez ruska , a v iných ti zrazu stoji pri sanitke 50 vyexcitovanych osadníkov a nastojcivo verbalizuju svoju žiadosť o urýchlene ošetrenie ich člena komunity ... samozrejme všetci bez 😷 .
08.04.2020 - 10:08:41
03
ked som si bol rano v lese zabehat a bezal som po hrebeni, cez ktory vedie hranica okresu a mozno som aj par metrov za zhranicu prekrocil, budem sankciovany? (na hranici totiz nebola ziadna rojnica vojakov na odchytavanie ludi).
08.04.2020 - 10:15:04
00
Budes, a navyse zhoris v pekle..
08.04.2020 - 10:19:47
026
Ramon1 napísal:
350 € dostanú všetci ktorí sa s ním stretli , vedeli že je pozitívne testovaný a pohybovali sa po osade . Teda rodina a pasažieri Covid-taxíka 🚕

On dostane minimálne 1659€ a ak mu dokážu paragraf za vedome šírenie nákazlivej choroby keďže vedel o pozitívnom teste na koronavirus a vedome vykonával zárobkovú činnosť pri ktorej dochádza k bezprostrednemu kontaktu s inými nechráneným osobami a ešte v čase núdzového stavu republiky , pôjde natvrdo do basy . Exemplárne potrestať .

Tomuto sam neveris ;-) Ale bodaj by si mal pravdu. Nemal pozitivny test az ked sa vratil zo svojej druhej cesty? V tom pripade by vela sankcii nedalo uplatnit.
08.04.2020 - 10:19:55
00
Ano zavru ta na dozivotie... To naozaj sa musi kazdy pytat taketo blbosti? :D Casso
08.04.2020 - 10:20:20
02
keyboard_arrow_up