inac z cyklistov mi tiez zacina byt na grc - to fakt je problem ist na ziletke sam? to skapes na pol ceste alebo co? ak ta to nebavi sameho j_eb na to.(adresovane vseobecne v jednej osobe) a popi..ci mega enduraci si zasa mylia lesne chodniky s bikeparkom. lenze v lese po nich ten chodnik nikto neopravi. tak rozmrda_ny chodnik od bicyklov ako som videl dnes som este v zivote nevidel. (sucho a strkovy podklad, doslova rozrylovany)
08.04.2020 - 20:36:14
015
tulenik napísal:
Skús si tú svoju palogiku aplikovať na lode, ktoré skončili v karanténe ako celky.
Tam sa úplne rovnako aplikuje to, čo snowflakes berú ako "kolektívnu vinu" :D (čo je samozrejme pojem trestnoprávny, nie epidemiologický).


V súčasnej dobe už ani netreba aplikovať výlučne logiku alebo palogiku. Celkom tvrdé dáta o tom, ako môže dopadnúť preskočenie tej karanténnej fázy čo „nedáva význam“ a obmedzuje zatiaľ fit pasažierov kvôli pár kašľajúcim a chrchľajúcim poskytuje Ruby Princess (čo považujem po v podstate online medializovaní hromadnej nákazy na Diamond Princess za niečo neskutočné) ...
08.04.2020 - 20:48:52
00
user_id napísal:
Nebolo nahodou dovodom kontroly to, ze jazdili v skupine? Dnes som videl 2 skupinky ziletkarov po 4-5ks, neviem ci "profi"..


Nie išiel sam a ďalší takisto.
08.04.2020 - 20:49:00
02
Sesulak napísal:
To ma hlavu a patu, nie ako to co je u nas teraz - k tomu jazdeniu na bicykli v CR.

Prílohy:

cr.jpg
cr.jpg 114.22 KiB thumb_up1thumb_down

08.04.2020 - 20:50:50
00
Gusto0 napísal:
inac z cyklistov mi tiez zacina byt na ***** - to fakt je problem ist na ziletke sam? to skapes na pol ceste alebo co? ak ta to nebavi sameho j_eb na to.(adresovane vseobecne v jednej osobe) a popi..ci mega enduraci si zasa mylia lesne chodniky s bikeparkom. lenze v lese po nich ten chodnik nikto neopravi. tak rozmrda_ny chodnik od bicyklov ako som videl dnes som este v zivote nevidel. (sucho a strkovy podklad, doslova rozrylovany)

to mozno neboli enduraci ale e-motorkari ... isiel som pred par dnami trail a tesne predo mnou vystartovali 2 e-motorkari ... za nimi spusť akokeby pluhom presiel
08.04.2020 - 20:53:49
00
fokel napísal:
inac ked uz konspirujeme tak radi v tejto teme - Kto riadi policiu ? (citaj ktora strana-vlada ho tam posadila). Na koho budu teraz ludia nadavat, ked ich policajti buzeruju ? Na tu sucasnu vladu, alebo tu povodnu ? ;-) To len margo toho, ze vraj policajti nerobia uplne presne to, co Matovič chcel...


08.04.2020 - 20:59:35
00
ivan Dufam že už úkojim tvojho nespokojného ducha , bažiaceho po hľadaní ako vyj*bať so systémom a jazdiť ... takze “ nebudeš “ !

http://www.biker.sk/45020/jazdenie-na-cestnom-bicykli-je-pocas-velkej-noci-zakazane/
08.04.2020 - 21:08:12
00
Chorý doktor. Ešte k tomu neslušný. Oddrbal si kríže jazdením v nejakom zero carb a teraz tu trepe chobotiny. Ty nebudeš jazdit ne ja a dalšie tisíce cyklistov a všetko podla predpisu. V prírode, sami, s rúškami.
08.04.2020 - 21:10:51
00
a paci sa mi ako ho odfajcil aj Lucansky - kazdy ho ma uz plne zuby. Ze to nema lahke OK - ale ze to ani nie ze nezvlada, ale nedokaze riesit podstatu uz vidi snad kazdy.

" Prezident policajného zboru Milan Lučanský sa vyjadril k slovám Igora Matoviča o dnešných zdržaniach na cestách:

„Nesedím doma pred televízorom, aby som pozeral tlačové brífingy najvyšších predstaviteľov Slovenskej republiky. Nedávam úlohy stovkám policajtiek a policajtom v teréne na základe toho, čo si pozriem v televízii. Ja vydávam pokyny na základe oficiálnych dokumentov, uznesení, záverov, odporúčaní, alebo dohôd. Som v úzkom kontakte s mojim nadriadeným, ministrom vnútra, Romanom Mikulcom, s ktorým konzultujem nastavené pravidlá a podmienky.

Odmietam sa stať súčasťou hry, keď by sme si mali vymieňať zostrihy z tlačových besied, zostrihaných tak, aby to vždy niekomu zapadlo do kontextu jeho vyjadrení. Každý, kto sleduje tlačové brífingy bude možno so mnou súhasliť ak poviem, že často na nich odznejú protichodné informácie. Práve preto sa riadim tým, čo je dané na papieri a tým, na čom sa zhodneme s pánom ministrom vnútra.

Je mi úprimne ľúto, že vodiči, na ktorých sa dnes vzťahovala výnimka na presun z okresu do okresu, strávili hodiny v kolónach. Policajný zbor postupoval tak, ako bolo určené po zasadnutí krízového štábu. V žiadnom prípade mi neprináleží hodnotiť, či to boli dobré, alebo zlé opatrenia. Mojou úlohou ako policajta, je splniť pokyn bez emócií,“ píše Milan Lučanský na facebooku."
08.04.2020 - 21:20:35
00
Hey buoyz na x stranách a x príspevkoch riešite či žiletky áno/nie,či mtb presun po asfalte na severnú/južnú časť okresu je kóšer.Veď koľko štátov má úplný zákaz vychádzania-tam si nikto ani neškrtne.Buďme radi,že to máme ešte relatívne free.Tých pár dní bez biku fakt dá každý.Nehovorte,že ste všetci profíci a musíte matočiť denne x km.Namiesto riešenia a vyplakávania radšej svoje manželky/priateľky riadne? a budú vás celé sviatky na rukách nosiť howgh.
08.04.2020 - 21:23:03
03
Gusto0 napísal:
a paci sa mi ako ho odfajcil aj Lucansky - kazdy ho ma uz plne zuby. Ze to nema lahke OK - ale ze to ani nie ze nezvlada, ale nedokaze riesit podstatu uz vidi snad kazdy.

" Prezident policajného zboru Milan Lučanský sa vyjadril k slovám Igora Matoviča o dnešných zdržaniach na cestách:

„Nesedím doma pred televízorom, aby som pozeral tlačové brífingy najvyšších predstaviteľov Slovenskej republiky. Nedávam úlohy stovkám policajtiek a policajtom v teréne na základe toho, čo si pozriem v televízii. Ja vydávam pokyny na základe oficiálnych dokumentov, uznesení, záverov, odporúčaní, alebo dohôd. Som v úzkom kontakte s mojim nadriadeným, ministrom vnútra, Romanom Mikulcom, s ktorým konzultujem nastavené pravidlá a podmienky.

Odmietam sa stať súčasťou hry, keď by sme si mali vymieňať zostrihy z tlačových besied, zostrihaných tak, aby to vždy niekomu zapadlo do kontextu jeho vyjadrení. Každý, kto sleduje tlačové brífingy bude možno so mnou súhasliť ak poviem, že často na nich odznejú protichodné informácie. Práve preto sa riadim tým, čo je dané na papieri a tým, na čom sa zhodneme s pánom ministrom vnútra.

Je mi úprimne ľúto, že vodiči, na ktorých sa dnes vzťahovala výnimka na presun z okresu do okresu, strávili hodiny v kolónach. Policajný zbor postupoval tak, ako bolo určené po zasadnutí krízového štábu. V žiadnom prípade mi neprináleží hodnotiť, či to boli dobré, alebo zlé opatrenia. Mojou úlohou ako policajta, je splniť pokyn bez emócií,“ píše Milan Lučanský na facebooku."



Kpt. Spock
08.04.2020 - 21:23:03
01
lol, niektorí dochtori by sa mali so svojimi prispevkami presunut do temy vtipy ... bo len ukazuju na svoje biedne logicke myslenie
08.04.2020 - 21:25:02
01
jeden bezec na bikefore :beer: :beer:

"tak hoši, svět je ještě v pořádku! právě jsem se vrátil z hospody! po 15km tréninku pěkně s kámošem dvě točený (Kácov) na zahrádce...PARÁDA! btw zahrádka narvaná"


Naposledy upravil iron.hide dňa 08.04.2020 - 21:39:02, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2020 - 21:27:40
00
Singularity napísal:
Hey buoyz na x stranách a x príspevkoch riešite či žiletky áno/nie,či mtb presun po asfalte na severnú/južnú časť okresu je kóšer.Veď koľko štátov má úplný zákaz vychádzania-tam si nikto ani neškrtne.Buďme radi,že to máme ešte relatívne free.Tých pár dní bez biku fakt dá každý.Nehovorte,že ste všetci profíci a musíte matočiť denne x km.Namiesto riešenia a vyplakávania radšej svoje manželky/priateľky riadne? a budú vás celé sviatky na rukách nosiť howgh.

Prosim ta vysvetli mi, kto nakazi mna, alebo koho nakazim ja, ked idem sam biku. Dakujem.
Vcera som bol v potravinach a stretol som viac ludi za pol hodinu a boli blizsie ako na biku za cely mesiac.
08.04.2020 - 21:29:36
08
Hm, ze to tym Cehurom stoji za to...
08.04.2020 - 21:30:14
00
keyboard_arrow_up