Je normálne že páčka propedálu ide nastaviť len do 2 polôch? Na polohe páčky v smere hodinových ručičiek funguje aretácia a smerom proti smeru hodinových ručičiek nefunguje aretácia vôbec inak povedané páčka je vpravo ale žiaden zvuk "kliknutie" naznačujúci aretáciu nepočuť ani necítiť. Stredná poloha neexistuje vôbec, buď je to vpravo alebo vľavo v strednej polohe by som ju musel jedine držať rukou.

Prílohy:

propedal RP23.JPG
propedal RP23.JPG 68.85 KiB thumb_up0thumb_down

13.05.2008 - 22:08:05
00
ano
13.05.2008 - 22:31:32
00
polohy su 2. ak mas tlmic na biku ako je na obrazku tak ked na nom sedis tak vpravo je zapnuty propedal v lavo (tam kde nie je ventil) je vypnuty. Aretaciu ako pises citit (nezda sa mi ale zeby to vydavalo nejaky zvuk) len ked je propedal zapnuty (ak je packa na strane ventilu), v pripade ak ho ale vypnes tak prekrocenim aretacneho odporu ma packa sama tendenciu vratit sa do polohy open. T.j. ak pri zapinani propedalu nepocitits to "kliknutie" tak sa packa sama vrati naspat.
13.05.2008 - 22:38:39
00
ešte k vysvetleniu RP23 neznamená že má mať páčka 3 polohy ale tá dvojka znamená že môžeš propedal zapnúť alebo vypnúť (pohyb páčky) a tá trojka znamená že keď máš propedal zapnutý môžeš si nastaviť tri módy fungovania propedalu (modré kolečko) čiže môžeš meniť účinok propedu len povytiahneš kolečko a nastavíš si ktorý ti bude vyhovovať .. stačí sa s tým trochu pohrať a určite si nájdeš nastavenie propedalu ktoré ti bude vyhovvať
13.05.2008 - 22:49:56
00
Tri polohy má. Ale týka sa to nastavenie citlivosti propedalu viď na koliečku 1,2,3. Povytiahneš a nastavíš.
Poloha zapnutý-vypnutý má ísť tak ako popisuješ. /jedným smerom ťažšie a kliknutie, opačným smerom ide páčka ľahšie.
14.05.2008 - 07:42:48
00
keyboard_arrow_up