aj 3tyzdne ale 6mesiacov dopredu .. inak dovolenka je urcena na oddych,regeneraciu, ak stat zakaze alebo obmedzi slobodu ako teraz, podla mna /aj ked toto by mal teraz urcit stat jasnejsie/ dovolenka by nemala byt nariadena, pretoze neplni ucel.
09.04.2020 - 13:42:06
01
tak je to v zákone takže netreba špekulovať,jednoducho to tak je treba sa toho držať.je to hlavne z dôvodu,aby zamestnávateľ v nepretržitej službe dokázal pokryť zmeny.
09.04.2020 - 14:12:33
00
Palo TT napísal:
Ramon1
Zaujmal by ma tvoj nazor na cielovy stav. Uplne zastavenie sirenia (IMHO nerealne)? Kolektivna imunita? Kedy? ... vdaka.


Keď vydržíme v nastolenom trende a udržíme zodpovedný prístup väčšiny k zabráneniu šíreniu vírusu a zabránime “vzplanutiu” nákazy hlavne v marginalizovaných komunitách aj za využitia nepopulárnych opatrení / totálna karanténa celých osád a gét / vedeli by sme to dať s minimálnymi stratami na životoch v počte niekoľko desiatok . V priebehu nasledujúcich týždňov budeme múdrejší . Keď to dáme do celkového počtu nakazených v počte 3-5K s niekoľkými desiatkami / stovkami ☠️ budeme maximalne spokojní . Ekonomika určite utrpí a bude sa zbierať dlhsie ako bude trvať “zdravotnícky dopad “ . Bude sa trpezlivo čakať na vakcínu ktorá by mala byť prístupná pre verejnosť v najoptimistickejšich predpovediach v priebehu roka , roka aj pol . Dovtedy sa treba chrániť , dodržiavať známe princípy ochrany a trosku spomaliť ... spomaliť tempo , znížiť zo svojich potrieb , obmedziť svoje cestovateľské túžby , viac milovať blížneho svojho 😜. Zaverom vyslovim taku kacírsku myšlienku ...s odstupom času možno v tomto utrpení a strádani nájdeme aj hlbší zmysel . Zmysel v podobe zamyslenia sa nad sebou samým , znovuobjavenim skutočných hodnôt a lásky aj k cudziemu človeku . Obetovať sa v prospech druhých a nezištne pomôcť a podať pomocnú ruku . Ruku , ktorú by ťa v mierových časoch nenapadlo podať .

Asi mi už z tých analgetik trosku “kúruje “ , miestami si pripadam týmto sakrálnym prejavom ako Krčméry 😂 . No nič , prosim je to len môj názor . Držte sa a ostaňme zodpovední a zdraví
🙋🏼‍♂️

dotm Názov ulice som čerpal z informácií na TA3 . Ulice v Nitre nepoznám . 🤝
09.04.2020 - 14:15:57
019
Hlavne treba zabrániť Sulíkovým mokrým snom o otváraní ďalších prevádzok.Treba sedieť na zadku.
09.04.2020 - 14:19:51
00
to nebola kritika, iba upresnenie
09.04.2020 - 14:22:41
02
triki ak nam to sedenie vsetkym zaplatis tak kludne mozme
09.04.2020 - 14:44:20
015
matovic dnes na FB pekne dava :D
"Fajn, hejteri, užite si ma ... a vlastne, úprimne, mám vás na háku."
09.04.2020 - 14:48:39
00
Kde sa nanho chyta Trump.
09.04.2020 - 14:50:30
02
je normálne ak matelkovič rozpráva zabudnite na otváranie prevádzok a Sulík na druhý deň presne naopak?...normálny premiér by takého ministra dávno odvolal.Sulík už to raz doj.bal a mali sme tu neobmedzeného ožratého fica.Keď počúvam tie ich výplody tak si myslím,že do roka a do dňa.
09.04.2020 - 14:55:24
00
Teba sa tiez uz neda citat s tymi svetonazormi triki
09.04.2020 - 15:01:07
020
lto napísal:
aj 3tyzdne ale 6mesiacov dopredu .. inak dovolenka je urcena na oddych,regeneraciu, ak stat zakaze alebo obmedzi slobodu ako teraz, podla mna /aj ked toto by mal teraz urcit stat jasnejsie/ dovolenka by nemala byt nariadena, pretoze neplni ucel.


treba sa hodit na PNku alebo OCR a dovolenku si usetrit na lepsie casy...
09.04.2020 - 15:53:10
00
http://covid19.healthdata.org/slovakia
09.04.2020 - 16:48:16
00
Svedkovia Matovičovi aj tu. Pánboh pri nás a zlé preč. Cvokov čo plánujú sedieť rok doma a čakajú že štát v pohode prežije by som dal na kurzy logického myslenia.
09.04.2020 - 18:07:46
05
iron.hide napísal:
inak tiez vas nuti zamestnavatel zobrat si v tejto dobe dovolenku? mna hej, vraj si mam do konca maja vybrat celu staru dovolenku, a to nechcite vediet kolko dni :tmi:
neviem co budem tolko doma robit, dufam ze aspon nebude komplet blackout total lockdown, inak ma slahne.

--mozno by som sa prihlasit ako dobrovolnik niekam, kde je to potreba :?:


ja keby som mal staru dovolenku a zamestnavatel ma vyhana do konca maja si ju vybrat tak mu nohy ruky bozkavam :)
09.04.2020 - 18:12:20
03
no jasne, ale zabudas na to, ze co ak bude dalsi matovicov lockdown, a dlhsi nez len par dni? :D
kukni si napriklad ten link kusok nad tebou, aka je predikcia pre Slovensko. Podla nej by uz v tieto dni mal u nas zacat rast pocet umrti.
--jo a navyse aj tak su dlhodobo zavrete hranice, nemozem ist nikam k moru.
09.04.2020 - 18:16:08
00
keyboard_arrow_up