TechnikEB ja vidim v systeme, ze preprava bola vyziadana 9.4., stitok na balik si prinesie kurier. Ale prosim toto adresovat na objednavky@mtbiker.sk
14.04.2020 - 16:12:28
01
TechnikEB bohužiaľ aj SPS má toho dosť a tie výbery nám troška meškajú vo viacerých prípadoch. My makáme čo to dá... :)
14.04.2020 - 16:50:28
01
mozem potvrdit ze az nadstandardne - dolezity je ten datum a hodina :-) dnes odoslane

Jaroslav Filip (MTBIKER)
12. 4. 20:03 CEST
Dobrý deň,
Tovar sme Vám pridali do objednávky a posielame zálohovú faktúru na úhradu ...
Ďakujeme.
S pozdravom
Jaroslav Filip
MTBiker.sk
14.04.2020 - 19:16:02
00
Myslim ze makaju. Vcera mi dosiel email ze moja objednavka je pripravena. Asi chlapci nemali ake dievcata sibat tak sli do roboty 🤣
14.04.2020 - 19:30:01
00
Přátelé mňa by zaujímalo na akom princípe e/shop funguje. Ak si objednávam veci ktoré sú na sklade, ako sa môže stať, že mi príde mail s tým, že niečo nedorazilo od dodávatela a moja objednávka bude meškať? Nefunguje to tak, že keď niečo objednám, tak automaticky sa daná položka rezervuje pre mňa a som prvý v poradí? Chápem, že keď je niečo "na predajni" a zákazník, ktorý je fyzicky v obchode si tento tovar kúpi a ja musím čakať, ale teraz asi nič také nehrozí. Dík za info
15.04.2020 - 06:42:53
00
Možno je to taký hromadný email, ktorý sa pošle aj keď je problém inde. Napr. Vyťaženosť prepravnej spoločnosti a nedôjdu po balík.
15.04.2020 - 06:50:25
01
Na sklade znamená u dodávateľa. ( ale tam to bolo trochu zložitejšie, ako presne toto funguje)
Na predajni znamená na predajni.
Na opýtanie znamená na opýtanie. 😁

Už sa to tu voľakedy riešilo, že prečo na sklade a aj tu bol dlhý pokec o tom, že akú to má logiku a ono lepšiu logiku nakoniec nevymysleli.
15.04.2020 - 08:08:35
00
"Na sklade znamená u dodávateľa." :o
Tak možno by nebolo odveci písať pri produktoch "skladom u dodávatela".

na ale ok, už budem vedieť.
15.04.2020 - 08:41:49
00
matko001 - toto už dávno neplatí - cca 3 roky, odkedy každým rokom pridávame pár sto metrov skladu.

Aktuálne platí:
SKLADOM - na sklade v Hrádku
Na predajni - vystavené na predajni v Hrádku

Aktuálne ale tiež platí: cez sviatky a tesne pred sme zaznamenali historické rekordy v počte prijatých objednávok a v počte ľudí na stránke. Ten počet ľudí na stránke riešime prechodom na nový server, ten bude nahodený v horizonte cca 2 týždňov. Počet prijatých objednávok riešime už od začiatku apríla, výrazne sme posilnili team expedície ale priestorové kapacity nás bohužiaľ limitujú a nový sklad nám dostavajú až v júni. Preto sa ospravedlňujem za meškajúce objednávky aj zo skladu, objednávky vybavujeme v poradí ako prišli. Pohode nepridávajú ani kuriéri, ktorí tiež vzhľadom na aktuálnu situáciu majú druhé Vianoce a nestíhajú. Snažíme sa rôznymi opatreniami meškania minimalizovať a sám idem baliť hneď ako dopíšem tento príspevok, meškaniu 1-2 pracovné dni sa ale najbližší týždeň nevyhneme. Verím, že to pochopíte, ozaj robíme čo sa dá a makáme aj nadčasy, víkendy, niektorí aj sviatky.
15.04.2020 - 08:47:20
08
Skladom znamena skladom u nas v Hradku (za predajnou). Viac info je rozpisane na https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html v sekcii "Kedy mi tovar pride".

Cako85 funguje to tak ako pises, tovar je pre teba rezervovany a je za normalnych okolnosti expedovany hned v den objednavky (maximalne dalsi den). Momentalne vsak mame po sviatkoch taky napor, ze nie vsetko stihame zabalit a odoslat nacas a narazame aj na limity kuriera. Pravdu ma ro_so ze islo o hromadny email a musime ho upravit aby reflektoval to, ze ide o tovar skladom (zvacsa ak nieco meska tak je to od dodavatela).
15.04.2020 - 08:47:33
01
Pozeram ze sa nenapadko dvihla hranica na postovne zdarma :)
20.04.2020 - 22:12:08
00
mozno na stranke ale pri objednavke ked nakupujem za 51,- tak mam postovne zdarma
aj ked - mozno vip ...
20.04.2020 - 23:01:08
00
tak , vyzerá to, že scarinko má pravdu.
10.4. cervo písal "nad 49 EUR tak je momentálne kuriér bezplatný", a bolo to aj v upravených podmienkach "Špeciálny režim MTBiker predajne". Dnes v tých podmienkach už svieti "budeme poskytovať poštovné nad 99€ zdarma".
KinDo - áno VIP: "+ poštovné zdarma pri objednávke nad 49€3".
20.04.2020 - 23:13:04
01
Tesi ma, ze si zmeny vsimnete rychlejsie ako ich stihneme oznamit :). Ano, upravili sme hranicu postovneho zdarma na 99 eur a je mozne, ze tak zostane uz dlhodobo. Nevieme, kolko bude aktualna situacia trvat a ponukat bezplatne dorucenie kurierom na vsetky objednavky nad 49 eur z dlhodobeho hladiska nie je (aspon momentalne) mozne. Prehodnotime to, ked sa otvoria obchody a budu k dispozicii vsetky zasielkovne a parcelshopy, lebo teraz su velmi obmedzene.

Hranica postovneho zdarma pre VIP zakaznikov bola posunuta (znizena) na 49 eur.
20.04.2020 - 23:56:25
06
Tomáš, veď OK.
Osobne som to bral ako "akciovú ponuku" na obmedzenú dobu :-).
Na tých 49€ sa nedalo zarobiť toľko, aby to dlhodobo pokrylo náklady na kuriéra.
21.04.2020 - 02:40:08
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up