akej znacky platnicky su podla vas najlepsie na hayes mx 2 mechanika napiste aj ceny aspom zhruba a linky ak mate nejake najlepsie slovak czech alebo english :lol: :o
24.04.2006 - 15:13:28
00
Mliecko, za prve... oddeluj trocha tie vety bodkami, ciarkami a podobne, a za druhe : posetri na MX-1 ,lebo MX-2 su podla mna shity. :P .. a tam uz das platnicky od hayesu ake chces (myslim z tych vyssich rad).
A co sa tyka platniciek inych znaciek, tak som este neskusal ine okrem original hayes, aj ked niektori tvrdia ze BBB su velmi dobre... len som zas tiez pocul,ze tie BBB treba nejak este upravovat, ze tam nesedia ci co.. Co je na tom pravdy tak to fakt neviem :roll:
24.04.2006 - 15:46:20
00
ja to nechapem mily nas anketar....tem s nazvom "brzodove platnicky" je tu celkom dost, preco nejaku neozivis...ked to spravi kazdy, tak to tu bude za chvilu neprehladne :roll: a vyrobcov je viac, spominane bbb, potom fastop, kool stop, aj jagwire robi nejake, goldfren tiez, fibrax ...dal by som ti aj linky, lebo ich nahodou mam vo favorites, kedze tiez o kupe novych uvazujem, ale nezasluzis si, takze ti dam link len jeden

http://justfuckinggoogleit.com/
24.04.2006 - 20:47:33
00
keyboard_arrow_up