jachmel a kedy si to nahlasoval? Lebo mne to funguje normálne, minulý týždeň som dal "flag" aj s popisom na nejaké jazdy, a na druhý deň už ten človek nebol na prvom mieste...
23.04.2020 - 09:21:50
00
Ked nemas zaplateny summit tak to ide rovno do spamu :D
23.04.2020 - 09:23:16
00
Absolutne_Nikto Mam summit, ale zle som nahlasoval. Nedaval som flag k vyjazdu, reportol som uzivatela, no a tam sa ani reason neuvadza. Dik za postreh, idem flagovat vyjazdy :-)
23.04.2020 - 09:40:03
01
Ja som tiez jeden ci dva vyjazdy flagol a za par dni, neviem uz 1-3 a uz tam ten clovek nebol. Bez summitu ;-)
23.04.2020 - 09:58:35
00
flagujete segmenty kde mate kom alebo ste velmi blizko kom-u? lebo inak nerozumiem ze vas to trapi
23.04.2020 - 11:08:51
01
Pouzivas stravu? Ak ano, tak aj na ine ako len dennik vyjazdov? Ak nie, tak ani nikdy nepochopis ;-) Tie segmenty su prave od toho, aby si si virtualne zapretekal. Keby ich neriesime tak naco tam vobec su, ze... Samozrejme je tam xy premennych, ale e-bike zrovna medzi ne nepatri...
A ano, ja riesim iba tie kedy som blizko, resp. v prvej 10-ne a pod. Vtedy mi vrta hlavou ako to mohol ten prvy dat za tolko a tolko... Za 3 ci 4 roky co ju pouzivam som prvykrat flagol minuly rok 1 ci 2 vyjazdy, ktore boli do neba volajuce...
23.04.2020 - 11:27:47
02
no hej, ako dennik vyjazdov a sem tam ked sa utrhnem tak pozeram ci som sa zlepsil ci nie na nejakom segmente. Vsak a ja nehovorim ze sa to riesit nema, len som zvedavy ci ide len proste o porusenie pravidiel alebo mate osobny zaujem
23.04.2020 - 11:39:05
00
U mňa je to skôr o férovosti. Segmenty samozrejme cielene nevyhľadávam a nekontrolujem. Ale keďže mám po rokoch konečne SPD, tak sa teraz moje osobáky niekde zlepšili a keď som sa chcel pozrieť koľko zaostávam za najlepšími, tak som zistil, že prvý borec šiel do kopca 60kou autom, tak som ho flagol. To je celé.
23.04.2020 - 12:02:22
01
Tak nejak podobne aj u mna
23.04.2020 - 12:05:52
00
co ale so segmentom/KOMom, na ktorom ocividne zblbla asi strava, alebo mozno mobil(?) .. kedy nie je mozne v zjazde ten cas dosiahnut ani motorkou :D
23.04.2020 - 12:06:19
00
Kamos taha za sebou dceru na cestaku v haku a ta zbiera QOMy len tak. Je to fer? Podla mna nie. Ako to dokazes? Nijak.
Kolko je takych vlacikovych KOMov. Mrte. Sa dohodnem s nejakym autom a mam KOM. pitchovina cele.
23.04.2020 - 12:09:53
01
tak ak vas trapi toto a takto o tom uvazujete kompexne tak je niekde chyba vo vasich zivotoch, imho
23.04.2020 - 12:22:11
03
scarinko: tak v kopci ti je hak viac menej na nic .. ale inak hej, vela toho sa jazdi s dobrym vetrom v chrbte .. no ale stale je to za svoje.
lapaloma: mna trapi ta technicka stranka veci, profeisonalne :D .. ako aj to, preco 2 mobily davaju tak desive rozne vysledky.

Inak ma to moc netrapi, neni som na takej urovni, aby ma to trapilo, je to dobre na sledovanie vlastnej vykonnosti. KOMy obvykle zbieram tak, ze v ramci exploracie obcas zabludim niekam, kde si zuflaci vyrobili segment, aby dosiahli na KOM, lebo nikto normalny tam nepojde. A potom sa nestiham divit :D :D .. segmenty su inak zabava, spestrenie a pripomina mi to lovenie pokemonov mobilom :D /nemam skusenost prakticku/. Z tych par zjazdovacich segmentov v MK uz ale viem, ze niektori musia mat uplne vypnutu hlavu, ked dosahuju to, co dosahuju a niektore segmenty su tam, ze uz chapem, preco tam neustale szapratavaju konarmi cesticky.
23.04.2020 - 12:52:47
00
Heh, neviem teraz komu to patrilo, ale ja o tom komplexne neuvažujem ani ma to netrápi. Pre mňa je to, ako keď sú odpadky v lese. Keď ich zbadám, tak ich zoberiem, ale nebudem ako v rojnici chodiť po lese a vyhľadávať ich. A to isté platí u mňa o segmentoch. Nevyhľadávam, ale keď zbadám, tak nahlásim.

Ja jazdu v háku/vláčiku za cyklistom (bez motora), ale aj vietor či iné poveternostné podmienky, považujem za súčasť cyklistiky. Takže nech si ten KOM má. A mňa prioritne zaujímajú segmenty v lese a do kopca, poprípade zjazdy v lese, kde ti hák ani auto nepomôže.
23.04.2020 - 12:54:22
02
Ako sa da flagnut konkretny cas na konkretnom segmente? prave sa mi podarilo "ukradnut KOM" v Prahe na zeleznicnom moste - a fakt som tam nesiel 75km/hod:)
23.04.2020 - 13:31:03
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up