Kenai hodnotenia, chodili, alebo chodia. a dali sa precitat len pri tom hodnoteni a spetne sa nedali tu dohladat. mozem ti takto jedno prilozit. aj ja som dost veci kupil a aj predal, ale aj ako pise Hack3r, ludia (a aj ja) na to p.r.d.i.a.
nie kazdy chce byt sledovany, kde, co, kedy... a aj preto sa inzeraty recyklovali a stale mozu recyklovat, len v kratsom casovom pasme.
dalsia moznost je: predavam veci aj cez bazos, cyklobazar a mam v inzerate udany aj telefon. ked niekto vola, nezistujem ci vypatral inzerat tu, na bazosi, cyklobazari, alebo niekde prebrany bez mojho vedomia (videl som tusim na bazar, ale nechodim tam) a potom napisem do dotaznika predany mimo mtbiker.
a tie hodnotenia ti cervo napisal, ako je to s minuskami. pozri napriklad skupinu piestancov (tiez som o tom uz pisal a aj daval priklady)
10.03.2020 - 01:45:01
01
Čo má hodnotenie užívateľov spoločné so sledovaním? 🤔
10.03.2020 - 09:58:05
00
ftu2 Dakujem konecne vidim toho yetiho. To ale ukazuje, ze je to vacsi problem ako som dufal. To sa bude odstranovat tazko, ak to niekomu naozaj pride niekomu nie. Stale este neverim, ze vsetci, koho som oznacil ako kupujucich mi klamali, to bolo okolo 40 inzeratov v priebehu 3-4 rokov. Alebo ze by im to skoncilo v spam filtri, ale to by im tam padali aj ostatne notifikacie. No neviem, divne.
10.03.2020 - 11:19:18
00
Vyuzil som tvar linku od ftu2 a ide skutocne zadat spatnu vazbu na kupujuceho, aspon sa to tvari, ze to sytem ulozil. Mozno je naozaj jediny problem zasielanie tych dotaznikov emailom. :?:

Príloha:
Untitled.png
Untitled.png 1.23 MiB thumb_up0thumb_down

10.03.2020 - 11:35:41
01
PaloBB napísal:
Caute, budte opatrni ked budete nieco predavat:

Jozef Borot, Pošta 1,Potočná 334/24, 909 01 Skalica, na MT bikeri ma nick pistos1

Poslal som mu na dobierku naboj (dvakrat zjednaval cenu, tak ale to este bolo v pohode), balik neprevzal, napriek tomu ze som mu pisal dve spravy, ani na jednu neodpovedal aj ked bol pravidelne prihlaseny. Ked sa mi balik vratil, dal som mu este sancu ze nech mi zaplati cenu za postovne a vratenie balika a necham to tak. To uz odpovedal okamzite, znovu zacal zjednavat a pisal vyhovorky ze som mu neposlal podacie cislo, ze bol chory, ze balik sa vratil pred lehotou na moju ziadost a podobne rozpravky. Arogantne to uzavrel s tym ze s ignorantmi nediskutuje.
Nemam chut ani cas s nim diskutovat, tak si aspon ostatni dajte na neho pozor.

Takže sa k tomu tiež vyjadrím. Nechal som si odoslať balíček na poštu v Púchove, kam chodím raz do týždňa vyzdvihnúť poštu, keďže bývam v ČR. Číslo zásielky som nemal, tak som si musel zistiť telefonicky, či už je balík na mieste. V ten týždeň som neprišiel, pretože som mal vysoké horúčky a fakt som nepomyslel na cestu na SK. Akonáhle som sa cítil lepšie, išiel som na SK pre balík, ktorý tam mal byť uložený, ale už nebol. Bol vrátený na žiadosť odosielateľa. Odosielateľ mi napísal, nech mu zaplatím poštovné a spiatočné poštovné. Navrhol som mu, bola to aj moja chyba, že mu poštovné zaplatím, ale nie vrátenie balíku. Vysvetlil som mu situáciu a arogantne, bez diskusie sa mi vysmial, že sú to rozprávky. Komunikácia na úrovni. Mám tu dosť ľudí s ktorými som obchodoval a jednal som férovo. Ďakujem
12.04.2020 - 19:03:03
00
Tak pridám aj ja moju skúsenosť s predajom biku. Zavesil som na bazár ponuku a ozval sa záujemca. Samozrejme, že hneď ponukol cenu výrazne nižšiu, ako požadujem. Ale nevadí, hovorím si, že chcem predať, nebudem sa naťahovať, som si vedomý toho, že investície do biku sa aj tak nevratia, a ponuka je väčšia ako dopyt. Aspoň som sa skúsil dojednať na kompromisnej cene k spokojnosti oboch strán. Ale rozpočet ho, že vraj nepustí. Tak som teda pristal na jeho cenu.Poďakoval a navrhol termín,kedy sa zastaví po bike a tým som to považoval za dohodnuté.
Bike som v nedeľu teda odstrojil od senzorov, tachometra, osvetlenia, kapsicky, a pripravil na pondelok. V práci som sa zariadil tak, aby som bol pripraveny mu ho hneď doruciť, ako mi zavolá a ešte som bike vozil so sebou v aute. :)
A pondelok nič, a ani utorok nič..
Nedovolim si tvrdiť, že ide o podvodníka , ale jeho jednanie mi príde ako max neseriózne. Možno mal vážný dôvod, ale stačilo len dať mi vedieť, ze už nemá záujem, a poďakovat za ústrevosť a ochotu z mojej strany. A tým by som to považoval za uzavreté.
Ale asi som stará škola.
Pepo80 , keď chceš, tak sa môžeš vyjadriť.....
21.04.2020 - 22:52:17
01
absolutne by som nereagoval na tento typ uzivatela: Užívateľ zatiaľ nebol aktívny na stránke MTBIKER. a ked chce nech si po to dojde. podla mna si bol dost benevolentny.
21.04.2020 - 23:28:19
03
Z mailovej komunikácie, ktorá prebehla, prejavil záujem. A po vzajomnom potvrdení ceny, sám navrhol termín , kedy si po neho príde...
Nemal som dôvod ho zrušiť a odignorovať. Aj keď som videl že je neaktivny...
21.04.2020 - 23:46:55
00
Tiez nevidim dovod nereagovat preto, ze neni aktivny na stranke/fore. Moze tu byt prave preto, ze len nakupuje v bazari... Avsak je to maximalne neseriozne jednanie.
22.04.2020 - 07:10:42
01
Po skusenostiach s predajom na internete by som na zaklade emailu nepripravil nic, musi prebehnut telefonat. Na zaklade toho vies lepsie odhadnut svoje buduce sklamanie/uspech. Mne reaguju ludia na inzeraty, co chcu viac fotiek, nepochopia popis, niekedy nepochopia ani nadpis a pod. nasledne sa uz neozvu a ani niekolko nasobne nedvihnu tel. - zvykol som si. Tiez netreba odpisovat na SMS. Taki zochari si fakt len kratia chvilu na internete... :x
22.04.2020 - 10:37:39
04
Písal do súkromnej správy. Moj kontakt pri inzeráte vidí, či mailovy, či na mobil. Je pravda, že som ho žiadal, aj o jeho telefonné číslo, ale to mi neposlal, aj keď som ho v poslednej správe o to žiadal a v ktorej mi potvrdil, že si po bike v pondelok príde...
22.04.2020 - 11:28:52
00
ako mi dakedy davno povedala moja prva sefka, naucis sa, ked ta prvy raz oj*bu
22.04.2020 - 12:20:00
010
Asi tak.... :)
22.04.2020 - 12:22:40
00
Ahojte. Chcel by som upozornit na uzivatela s nickom " kola.pola" . Velmi seriozne komunikoval aj sa dohodol avsak od 16.3 kedy mu bol odoslany tovar, ho doteraz neprevzal . Dnes som si bol na poste po svoj balik. Tymto mu "dakujem" za podporu ceskoslovenskej posty sumou 10eur a zaroven o odlahcenie mojej penazenky. Moja prva zla skusenost cez mtb biker bazar.
27.04.2020 - 14:56:20
00
Mne mal poslať peniaze na účet. Poslal velke H a neozval sa.
27.04.2020 - 15:44:12
00
keyboard_arrow_up