marecej napísal:
mozno si treba uvedomit, ze tych par desiatok ludi tvori obsah fora a ked sa na to vybodnu tak tych 100000 si bude citat tak akurat zazitky Donyho Tooblara

a jak anonymne paciky pomozu tym 100000 na to tiez neviem prist


? rad vyjdem z anonymity . Ja osobne budem takto vyjadrovať svoj názor na kvalitu a vecnosť príspevkov . Dosť veľa kvalitných prispievateľov tu už nie je , pretože “ bačujete” ako bačujete . Nech ta tieto 100tisicove “ mŕtve duše “ moc netešia , 90 % z nich si tu príde len prečitať čo tu napiše tých zopar desiatok ... prirovnal by som to ku kope voyeurov , ktorí sa k ničomu nemajú a len očumuju čo ostatní / tie skalné desiatky / napíšu .

Takze ak môžem , budem ďalej hodnotiť príspevky ak sa už rozhodnem palcovanim v podobe nového príspevku .

milsu Neviem , či sleduješ toho Ivana trosku pravidelnejšie , no niekedy prudko pochybujem , či to je muž pred dôchodkom ...
27.04.2020 - 21:46:54
04
Srsen napísal:
marecej mozno si treba uvedomit, ze sposob, akym sa niektori uzivatelia spomedzi tych najaktivnejsich vyjadruju, moze odradzat velmi vela ludi od toho, aby sa stali aktivnejsimi, alebo vobec prvykrat prispeli. A to tlapkanie po pleci tomu len prispieva. Taktiez zdaleka to nie je tak, ze by par desiatok ludi tvorilo cely obsah, ide o nizke desiatky percent prispevkov. A nemusime sa urcite bavit o tom ze pocet prispevkov nekoresponduje s kvalitou obsahu.


Tí aktívny medzi sebou v podstate nie sú anonymný, vo veľkej miere sa poznáme osobne alebo sa dá povedať virtuálne osobne, vo väčšej miere ideme s kožou na trh ( a aj chceme ) ako nový "anonym" a chápem. že to asi nie je pre každého,
Na druhej strane sú tu nerozbitný provokačný típkovia, ktorých nezastaví nič a to je problém ktorý dlhodobo neriešite[/quote]

Ale už aj si to zedituj! Lebo Ťa dám do jazykového okienka!

scarinko To nebol útok, to bola návnada a ty si sa chytil a preto, že si taký vďačný cieľ, tak si z Teba robia prču. Vyskúšaj chvíľu nereagovať a uvidíš. marecejovi som za to dal páčik. Vidí sa mi to vtipné.
Ibaže by som sa mýlil. 😇
27.04.2020 - 22:09:52
05
Nemyslim, henten egohonic si vzdy do mna rad sarkasticky rypne ked moze. Neberiem to osobne len to bol priklad ako sa tu reaguje. Paciky mu samozrejme dali jeho kamarati ktori mu takto drukuju.
27.04.2020 - 22:12:39
03
scarinko ale neboj, ved sa pozri kolko nepacikov dostal na predchadzajucej strane kvuoli tebe... ;)
27.04.2020 - 22:26:03
00
Ja som na fóre registrovaný od roku 2012,čiže 8 rokov.Ešte nikdy sa mi nestalo,aby som dal páčik alebo nepáčik podľa iného užívateľa.Čo som nejaká nesvojprávna mulica? Páčikom, alebo nepáčikom ohodnotím obsah príspevku,bez ohľadu na to, či ho napísal pre mňa neznány nick,alebo niekto, koho poznám osobne.
28.04.2020 - 07:21:47
013
Ramon1 sledujem ivana, ale tu som ho použil vyslovene ako príklad ;)
28.04.2020 - 08:15:46
00
Optimus , ja som tu registrovaný 11 rokov a mám necelých 1800 príspevkov. Niekto je tu registrovaný necelé 4 roky a takmer 8000 príspevkov a potrebu mudrovať v hociktorej téme. A kôli tomu ja sem nechodím, aby som sa preklikával cez 4 strany a čítal príspevky človeka ktorého názory majú nulovú výpovednú hodnotu k danej téme, všade bol, všetko videl a jeho záber pokryje územie od Tatier k Dunaju a ešte ďalej.

Takže pre mňa je dôležité aj to od koho ten príspevok je. Bača na lúke pri ovečkách mi môže aj hodinu rozprávať o XC jazdení o ktorom čítal na nete, ale jeho názory budem brať s obrovskou rezervou ak v živote na žiadnom XC biku nesedel ;) .
28.04.2020 - 08:50:21
07
Mám na bazáre jednu vec (predstavec)
Pod ním tri nepáčiky - netuším prečo a ani od koho.
Myslím že draho ho nepredávam a ani neviem komu poďakovať za možno nepriaznivé referencie pre potenciálnych kupcov.
Páčiky používam aj ja a v hojnom počte hlavne pri fotkách z výjazdov.
Nepáčika som myslím nedal nikdy.
Podľa mňa je to sprostosť ohľadom tohto nového hodnotenia ale keď to zostane, naučím sa s tým žiť 😉
28.04.2020 - 08:55:27
08
ok, znížil som Ti tam mínusové skóre o 1 :), ešte niekto pomôžte:
https://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty/predstavce/406366/predstavec-fsa-sl-k.html
28.04.2020 - 09:10:15
03
tiez som znizil skore, nech je svet trochu v rovnovahe :-)
28.04.2020 - 09:11:36
01
:y:
Lubik inak keby si tam nemal napisane ze neposielas uz som ti davno pisal ze to beriem :D
28.04.2020 - 09:12:37
01
no a teraz mas 3 plus? Tie minusove sa nejako vymazali? Alebo nas az prilis mnoho davalo svet do rovnovahy?

Ale ked uz pisem v tejto teme: Mame tu tri strany textu o tom ake su paciky a nepaciky dobre a zle. Co vam uz vsetkym naozaj drbe? Chalani chceli urobit zmenu k lepsiemu, vacsinou je dovod preco je nejaky prispevok skryty a ja si ho mozem odkryt a cela zmena bola iba kvoli tomu, aby sa sa presne taketo. situacie ako na Lubik nestavali. Niekto so mnou nesuhlasi, tak mu urobim zle.

Tato cela diskusia statal prilis vela casu a energie v porovnani s tym, ze aka zmena to bola. Alebo uz sme ako na facebooku a ideme lovit liky? Viac likov je viac adidas? Kaslite na to a sustredme sa na podstatu tohoto fora - dozvediet sa nieco nove a posunut sa dalej.
28.04.2020 - 09:18:33
02
-deleted-


Naposledy upravil iron.hide dňa 28.04.2020 - 10:34:15, celkovo upravené 1 krát.

28.04.2020 - 09:23:35
00
Stracam volu sem nieco pisat, lebo vy (niektori) vidite len seba.

Srsen ktori provokacni tipkovia su to, s ktorymi nic nerobime? Nahlas ich, alebo mi napis sem alebo do spravy. Tato zmena prave cieli na to, aby sa ich provokacne prispevky nezobrazovali.

Ramon1 z fora sa neodchadza pre to ako "bacujeme", ale pre potycky s konkretnymi ludmi, teba nevynimajuc. Ak si myslis, ze sem ludia chodia pre to, aby citali tvoje prispevky ku koronavirusu, kave a vysnivanej zenskej, tak sa mylis (viem ti to statisticky podlozit). Alebo, ze vsetci cakaju ako konkretne ty ohodnotis niekoho prispevok. Delusions of grandeur.

Optimus nie si. Ale v priemere sme velmi ovplyvnitelni, ci si to prizname ci nie.

iron.hide ty si to zaklincoval uplne. Lajky sa ziadnym sposobom nepremietaju do vernostnej zlavy. Kde si take nieco precital?

PS: toto forum ma byt o pomoci bikerom a bikerkam, najma zacinajucim, tak ako pomohlo viacerym z vas, ked ste zacinali. Vela z ludi, co sa tu posledne strany vyjadruju, toto forum maju primarne ako nastroj na komunikaciu o hocicom s bikermi, ktorych poznaju. Na tom nie je nic zle, pokial to nenaraza na ten prvy princip. Ak nieco menime, tak sa snazime forum zlepsit prave pre novacikov a ocakaval by som od vas trochu viac pochopenia a porozumenia toho co piseme predtym, ako si budete silou pretlacat svoj nazor.
28.04.2020 - 10:07:27
027
tie lajky to veru zabili, to by si mohli vsetci naklikat VIP konta :D
28.04.2020 - 10:14:35
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up