neslo, v petrzalke sa garaze v bytovych domoch prenajimaju okolo 100eur/mesiac
28.04.2020 - 07:34:58
00
zahri napísal:
Danddy ja poskulujem po tomto http://www.cykell.sk/p/159/atera-strada-sport-m3-adapter .. ak mi nepadne nic lepsie do oka kym sa ukludni pandemia tak ho vezmem.. videl som ho nazivo a vyzera velmi dobre spracovany a nikto mi na neho nevedel povedat nic zle.. co som si neuvedomil tak mi zas objasnil predajca v autoboxy.sk ze ako jediny/jeden z mala ma samostatne nastavovanie "lozok" pre kolesa, takze sa bicykle lahsie naskladaju a nie je to az taky tazky tetris ako napr. pri thule


zahri - len tak som pozeral ten tvoj link a spiny uz ten nosic zdvihli o 50 eur a to som ho chcel ist zajtra pozriet do Ivanky :-( Co uz popozeram aj inde.
28.04.2020 - 23:31:28
00
Tipol by som si, že výhradný distribútor bude autoboxy.sk a dvihli potom ako som písal do autoboxy, čo veria urobiť s cenou keďže som našiel lacnejší na cykell. A cykell potom dostal možno "kapky" . Jeden motoshop mal takú politiku, že všetci distribútori museli dodržať cenu na motokufre Givi ktorú on určil a sám urobil na svojej stránke akciu tak, aby bol najlacnejší. Máš teda 2 možnosti:
https://www.autoboxy.sk/nosic-bicyklov-atera-strada-sport-m3-2-adapter-022624-321-/i753166/
alebo jazdenka iný model (upozorňujem, že asi starší podľa úchytov rámu) https://sport.bazos.sk/inzerat/110825589/nosic-na-4-bicykle.php - odporúčam volať asap ak to máš blízko, lebo cena je veľmi dobrá. keby to mám bližšie tak ho idem pozrieť
29.04.2020 - 08:08:21
00
scarinko napísal:
Ja to vozim dnu a vybavene. Vzadu nemam gulu a hore nemam lyziny. Hore to zvysuje spotrebu ktoru uz aj tak mam vysoku by default a vzadu je nosic ktory nemam kam schovat ked nie je na aute. Cize ja inu moznost ani nemam.

Ty si ale starý mládenec 😁
29.04.2020 - 10:05:50
07
Máte niekto skúsenosti s nosičom na piate dvere? Hlavne sa by ma zaujímalo ako sa ten nosič správa k tým dverám ?
Potenciálne by som tam vozil jeden 9kg gravel a 14kg full.
30.04.2020 - 09:34:31
00
Ja som to skúšal, ale montáž katastrofa a biky zakrývajú svetlá. Maximálne dočasné núdzové riešenie na krátke vzdialenosti.
30.04.2020 - 09:54:41
02
Ja som ho po pár jazdách vyradil. Nemal som k nemu dôveru pri jednom biku. Dva by som sa na to bál zakvačiť.
30.04.2020 - 10:53:23
00
Chvilu sme pouzivali nosic na 5 dvere, ale nebolo to ono. Mali sme tam aj 3 biky, ale nebolo to zrovna setrne voci dveram na aute a taktiez v zakrute ti bike plaval zo strany na stranu. Neskor som biky klasickou izolackou pripaskoval o konzolu a bol pokoj. Momentalne uz mam na aute gulu a hladam rozumny nosic na 3 az 4 biky.
30.04.2020 - 13:44:17
00
Ursus napísal:
Chvilu sme pouzivali nosic na 5 dvere, ale nebolo to ono. Mali sme tam aj 3 biky, ale nebolo to zrovna setrne voci dveram na aute a taktiez v zakrute ti bike plaval zo strany na stranu. Neskor som biky klasickou izolackou pripaskoval o konzolu a bol pokoj. Momentalne uz mam na aute gulu a hladam rozumny nosic na 3 az 4 biky.

Thule
30.04.2020 - 19:27:13
00
Bacha na max zvisle zatazenie gule pri takychto nosicoch
30.04.2020 - 21:08:56
00
Ja som mal niekolko rokov nosic na piate dvere. Podla mna zalezi aj ake mas auto a aky nosic. Ja som mal Thule Backpac 973. Bol fajn, bol to celkom masivny nosic, bicykle bezpecne uchytene, nic sa nehybalo. Ani svetla ani znacku mi neprekryval.

Hlavne nevyhody aj dovod preco presiel na nosic na gulu pri novom aute:
- dvere s nahodenym nosicom sa neudrzali sami otvorene, nosic mal myslim cez 8 kg, az po vymene vzpier za silnejsie to uz islo. Iny dopad na dvere, napr na panty som nezaregistroval
- nemoznost otvorit dvere s nalozenymi bicyklami
- iba 3 bicykle povolene na moje auto. Teoreticky bol roziritelny aj na 4 ale to malo Thule povolene len pre malo typov aut, na vela aut ma len 2 povolene
- pomalsie nahodenie na auto v porovnani s nosicom na gulu.
- bicykle stale trcali nad strechu takze vyssi odpor vzduchu
01.05.2020 - 08:41:44
00
zahri - dik za tip no vcera som sa rozhodol ze kupim cisto novy z autoboxy.sk. Bol som to omrknut a vychytal som v hodine dvanastej cenu 499. Od dnesneho dna maju vsetky eshopy o cca 40 -50 eur vyssiu cenu, autoboxy.sk boli posledny co to menili az od 1.5.
Aspon tak mi povedal predajca ze bolo im oznamene ze maju plosne zrusit akcie a teda ceny vzrastu o cca 40 -50 eur - preto aj to skorsie zvysenie ceny com som vyssie pisal. Tak som ho zobral este o tych 40 eur lacnejsie ako je teraz aj na linku co si ty posielal.
Je to pochopitelne zacina sezona a aj o tento artikel bude vacsi zaujem a tak isto aj dodavky kvoli korone mozu byt teraz v obmedzenom rezime.

Inak skutocne si mal pravdu. Vyhotovenie je fakt kvalitne. Materialy ziadne tenke plechy, dotahovat skrutky nadstavca dokonca aj v navode odporucaju silou co niekde inde sa bojis aby si závit nestrhol :-) Dokonca aj uchyt na gulu je vraj lepsie spraveny ako na drahsom Thule. A predajca hovoril ze na tuto znacku prakticky nemaju ani reklamacie lebo uchyt na gulu je spraveny poctivo a funguje na mechanickom principe (kdezto thule tam ma nejake gumicky ktore sa casom zoderu a treba ich menit / reklamovat).

Este raz vdaka za kvalitny tip teraz ho uz len musime s rodinkou pokrstit :-)
01.05.2020 - 10:16:57
01
sranki napísal:
Máte niekto skúsenosti s nosičom na piate dvere? Hlavne sa by ma zaujímalo ako sa ten nosič správa k tým dverám ?
Potenciálne by som tam vozil jeden 9kg gravel a 14kg full.

pouzivam Saris na 2 biky nezakryva znacku ani svetla
01.05.2020 - 12:44:25
10
Dajte fotky ako nezakrývajú svetlá. Musia byť veľmi nízko tie svetlá, alebo auto veľmi široké.
01.05.2020 - 13:55:39
00
mozno ford focus combi :lol:
01.05.2020 - 14:13:49
01
keyboard_arrow_up