Servisujem 5 bicyklov. Moja posledná objednávka (43.) je stará dva týždne. Vyzerá to už tak, že naozaj aj posledná.
30.04.2020 - 23:02:52
00
Tu mate extra drahu tycinku! Opravte si

https://www.mtbiker.sk/shop/vyziva-a-kozmetika/energia/tycinky/kompava-3energy-bar-40-g-1-ks.html
04.05.2020 - 20:34:45
00
V pondelok mi mala odíst objednávka z 20.4. Dnes už 4 krát posunutý termín dodania. Už 4 dni vidím stav pripravuje sa.
05.05.2020 - 06:11:57
00
Gratulujem! 👏🏼Stihli ste to u mňa tesne do jedného mesiaca!!! Šancu do budúcna na prekonanie mesačného vám už ale nedám.👎👎👎
05.05.2020 - 06:30:40
05
Ja som tiez cakal o tyzden dlhsie a este mi trocha poplietli objednavku, ale mam akosi pochopenie vzhladom na sucasny stav, co bol vysvetlovany par stran dozadu.
Preto nakupim kludne aj nabuduce ;)
05.05.2020 - 07:52:31
013
milankr79 takže sa nemám tešiť? Dnes sa mi zmenil stav objednávky na pripravuje sa. Beriem to ako, že sa dávajú posledné veci do balíka a ide do het. 😁
05.05.2020 - 08:40:29
00
este by som bol trpezlivy ;)
ale snazia sa - vcera som s podporou shopu (doplnenie objednavky) riesil veci pred desiatou v noci
05.05.2020 - 08:51:31
01
cisty napísal:
milankr79 takže sa nemám tešiť? Dnes sa mi zmenil stav objednávky na pripravuje sa. Beriem to ako, že sa dávajú posledné veci do balíka a ide do het. 😁


No ja by som sa na tvojom mieste tešll zatiaľ tak opatrne 😀
05.05.2020 - 09:29:31
00
Dam este aj sem update zo vcera:

Dnes od nas odislo 917 balikov, co je nas absolutny rekord. Pre predstavu, je to asi 5 plnych dodavok (az po strop). Zajtra a pozajtra vyexpedujeme absolutnu vacsinu meskajucich objednavok, ak nieco zostane, budu to uz len nejake problematicke zasielky, co budeme riesit individualne. Opat, dakujeme za trpezlivost, uz sa z toho dostavame.

Co sa tyka lehot, postup je taky, ze najskor sa musime zbavit meskania, aby sme sa uz nedostali do situacie, ze tie lehoty nezvladame plnit. Potom tie lehoty musime "predbehnut" a az nasledne skracovat lehoty na povodne hodnoty. Keby sme to spravili zhurta, o tyzden sme v rovnakom probleme ako sme mali po Velkej Noci. Mame spraveny model, ktory nam povie kedy mozeme skratit lehoty bez toho, aby sme sposobili meskanie. Tento tyzden to nebude urcite a buduci bude zalezat na mnozstve objednavok z tohto tyzdna. Pomohlo by nam, keby sa otvorili skoly, lebo by sa nam vratila cast timu, ktora je na OCR a potom by sme mohli aj normalne otvorit predajnu. Dovtedy sa ale musime primarne sustredit na expediciu.



Co sa tyka stavu "Pripravuje sa", znamena to, ze vsetky zasielky od dodavatelov, na ktore dana objednavka cakala, su uz u nas. Dalsi krok je ale tie baliky spracovat a rozdelit do objednavok. Len z Force, ktory bol najviac zmeskany, k nam prisli 4 palety tovaru do objednavok a proste to chvilu trva, kym sa vsetky spracuju. Ale uz to ubuda a postupne vsetky zmeskane odchadzaju. milankr79 do Tvojej objednavky sa uz musi len dolozit Force multikluc a pojde. ***** obdobne, jedna Maxxis guma a moze to ist.
05.05.2020 - 09:56:38
016
Chce to vacsiu dodavku :rofl: :rofl:

p.s. kolegovia na OCR nech pridu do prace aj s detmi...vacsie si mozu zarobit na brigade pri baleni, a mensie sa zahraju na pump tracku.... a vsetci budu spokojny ;) ;)
05.05.2020 - 11:04:41
02
Mame aj vacsiu, len som nefotil :). Toto sa mi pacilo ako kolega vyuzil kazdy cm kubicky priestoru :). Bez tych skol, skolok, druzin, starych rodicov je to pre ne (kolegyne hlavne) tazke, ale robime co sa da.
05.05.2020 - 12:08:57
04
Ešte nejaké lanká by sa tam vošli. Dnes osobný odber naparádu. Máte tam rušno vzadu.
05.05.2020 - 17:56:32
00
Môžem mať otázku. ? Keď sa už pomaly všetko spúšťa prečo sa nedá platiť kurierovi? Za celu dobu / covid / čo mi kurieri niečo priniesli som platil v hotovosti a nebol s tým problém. Bude to ešte na dlho alebo už na stálo?
05.05.2020 - 18:50:18
00
fofo050 aky to bol kurier? SPS ma na webe uvedene ze akceptuju len platbu kartou pri dobierke (povodne ani to neumoznovali), zasielkovna je na tom podobne, posta dobierky neodporuca, pokial to nie je nutne. My sme to zatial nezapli, lebo vela ludi by si nevsimlo, ze dobierka je len kartou a boli by z toho problemove situacie. Navyse mame co robit s mnozstvom objednavok, umoznenie dobierok by to este zhorsilo. Takze to umoznime asi az ked SPS aj Zasielkovna umoznia dobierky v hotovosti, alebo ked povedia, ze dobierky v hotovosti proste uz nebudu a bude len karta.

Dnesny update - odislo dalsich 400 zmeskanych objednavok, najma tie so starsim datumom. Zostava nam ich este 800, z toho je vacsina meskanim 2-3 pracovne dni voci avizovanemu datumu (su aj nejake starsie, jasne). Tie by mali odist zajtra a pozajtra. Zasielky zadane po 22.4. su bez meskania a expedujeme ich priebezne. Tento predlzeny vikend bude urcite pracovny a od pondelka uz by sme mali byt bez meskania na vsetkych objednavkach. Planujeme od pondelka otvorit predajnu pre vsetkych, ale s tym, ze budeme regulovat pocet ludi vovnutri a prioritizovat ludi s osobnym odberom. Ale potrebujeme par dni na upratanie a podokladanie tovaru, lebo predajna po 6 tyzdnoch specialneho rezimu nevyzera tak, ako by sme si predstavovali :)
05.05.2020 - 20:32:15
01
cervo No tovar mi došiel aj poštou-kurierom aj DPD. Bol som pripravený na kartu ale oni radšej chceli peniaze. Čo som bol aj ja prekvapený. To bolo ešte ked boli take prísne opatrenia. Teraz čakám na pneumatiky od DPD a v pohode to ide platbou v hotovosti. Mam dojem že oni maju väčší problém s kartami ako hotovosťou. Zvykol som platiť u vás aj fakturou v banke ale to som ju mal hneď pod nosom. Teraz ju mam na 2km a kvôli tomu a tejto dobe do banky nejdem.
06.05.2020 - 00:40:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up