Ktorý model máš na mysli ? Za mna m47 Classic 👍
04.05.2020 - 08:02:43
00
Classic alebo Simplicity, skor som nakloneny k classic.
04.05.2020 - 08:21:10
00
Na espresso je m47 vhodnejsia, na ine metody nema zmysel menit.
04.05.2020 - 08:41:59
00
Zmysel nadobúda pokial chceš najvyššiu kvalitu a kúpiš teda Classic , akceptuješ cenu a v prípade “ iných “ metód dokupis druhé kamene na Pour Over ...
04.05.2020 - 19:46:48
00
ja neodporucam m47 classic z prosteho dovodu - ak nema clovek aj poriadny stroj tak ho to bude zozierat a bude skreckovat peniaze a pozerat stroje :) ak ale dobry stroj uz mas alebo si psychicky nachystany ze ho kupis tak m47 classic je paradicka.. konzistentne mletie pri roznych nastaveniach hrubky mletia, kvalitne prevedenie a uz ked to chytis do ruky tak pochopis dovod ceny.. dnes som si chystal porlex a prislo mi to az smiesne ake to je oproti kinu.. ale aj porlex este posluzi na vyletoch :)
04.05.2020 - 23:14:11
00
Pánové, dozrála ve mně chuť si pořídit Niche Zero. Neprodává ho náhodou někdo z vás? Díky
05.05.2020 - 13:30:14
00
Dik za odporucania. Zatial to necham tak. Asi je lepsie dokupit red clix a zvyšných 350€ prepit 🙂

zahri co je pre teba poriadny stroj?
Cubique Jazdenku nenajdes. Kup nove alebo kinu 😛
05.05.2020 - 14:16:44
00
Pnr pre mna je to nieco s cim budem vediet fungovat par rokov bez spekulovania ze preco som nekupil nieco lepsie.. aktualne mame delonghi ktore stalo 159e a vidim kopec veci co by som chcel od neho inac nehovoriac o nedostatkoch ktore sa ukazali az po kupe kinu.. moj pohlad na kinu ber s nadhladom.. kupil by som ho urcite znova.. a s tymi zvysnymi 350€.. nepamatam sa presne ale myslim ze mna v prepocte vysiel kinu 325 z kofio ale bola kusok nizsie cena ako je teraz.. aktualne mam dilemu aky stroj bude dalej.. velmi sa mi paci la pavoni ktore mi ukazal martinovic len ma zasa to "ale" .. za prve neviem ako by sa robila kava manzelke a za druhe neviem ci by ma neskrelo zasa o rok ze preco som nevzal nieco ine.. recenziou a promo videom sa mi pozdava maraX a pre moje vyuzitie by to bolo asi aj lepsie ako nejaky dual boiler.. ale recenzia a promo nemusia byt to iste co realita.. kazdopadne by som rad tento rok presedlal z delonghi na nieco lepsie a idealne nieco co vydrzi smelo aspon 5 rokov bez toho aby som sa skriabal po hlave ze by to chcelo zmenu.. som clovek ktory meni casto a je nekonecne nespokojny ale ked ma nieco chyti za srdce tak s tym viem zit v podstate do nekonecna a este dalej
05.05.2020 - 14:42:05
01
Dobre si spravil. Drzim palce nech najdes co hladas.
ps: vychadzal som z ceny od Ramona.
05.05.2020 - 15:02:38
00
Pozdravujem kávomilcov.
Na fóre som nový, ale už zopár dní intenzívne študujem poznatky zo sveta kávy. Pijem ju celý život,
ale teraz by som z tohto zvyku rád urobil aj trochu záľubu na vyššej úrovni. Po načerpaní poznatkov tu a po nete by som rád obstaral nejakú výbavu. Mlynček mám rozhodnutý. Idem do Eureka Mignon Magnifico.
Neviem sa rozhodnúť pri stroji pre domáce použitie. Cca 2-3 kávy / deň. Cez víkendy toho bude viac.
Doteraz som mal vo výhľade toto:
https://www.mobacoffee.de/Profitec-Pro300-PID-Dualboiler
Po dlhom zvažovaní by mi asi bolo vhodnejšie možno toto:
https://www.mobacoffee.de/Lelit-Mara-PL62X
Ak to nikoho nebude veľmi obťažovať, poprosím nejaké odporúčania.
Cenový strop mám za celú sadu niekde medzi 1500 - 1900,-€. Ďakujem.
05.05.2020 - 17:58:57
00
K espressu: profitec sa rychlejsie nahreje ale tepelna stabilita bude asi o dost horsia (maly boiler, mala tepelna kapacita hlavy na vyrovnanie teploty pocas extrakcie). Mara X zda sa pri domacom pouziti funguje bez flushovania. E61 sa ale bude o nieco dlhsie nahrievat (aj ked ma nieco ako boost rezim co nahrievanie skrati treba ale ratat 30 min - riesebie wifi zasuvka) kvoli nizsim pracovnym tlakom boilera bude para v espresso mode o nieco slabsia (bude si treba zvyknut). Mlyncek: nevidim dovod priplacat si za marketingovy nezmysel diamantov na malych 20 eurovych kamenoch 😀
05.05.2020 - 18:31:55
00
martinovic napísal:
Mlyncek: nevidim dovod priplacat si za marketingovy nezmysel diamantov na malych 20 eurovych kamenoch 😀

Dík za názor. Toto mi ešte vieš priblížiť? Uniká mi pointa. Ešte nie som plne zorientovaný.
05.05.2020 - 19:01:24
00
magnifico je verzia mignon specialita pre de trh s kamenmi diamonds inside ci ako to marketingovo volaju. Stoji cca o 100 euro viac a prinos pravdepodobne ziadny oproti standardnemu modelu https://www.coffegarden.sk/Eureka-Mignon-Specialita-15BL-Black-d314.htm
05.05.2020 - 19:20:58
00
palojanco Zvaz vylet na Vietnamsku ulicu -> Coffeeholics. Dodavaju Lelit a vyznaju sa. Urcite ti budu vediet aj poradit kedze vidim, ze porovnavas dual bojler a hx. Pripadne ti zamotaju hlavu este domobarom.
05.05.2020 - 20:36:39
00
Pnr napísal:
palojanco Zvaz vylet na Vietnamsku ulicu -> Coffeeholics. Dodavaju Lelit a vyznaju sa. Urcite ti budu vediet aj poradit kedze vidim, ze porovnavas dual bojler a hx. Pripadne ti zamotaju hlavu este domobarom.

:D bývam o dve ulice vedľa, len mi nevychádza krok a teraz je asi zatvorené kvôli Covidu. Zajtra sa to má spustiť tuším. Viem o nich z tohto fóra. Stránku som už pozeral. Dík.
05.05.2020 - 21:01:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up