double: usudil som, ze potrebujem aj chranice holennych kosti .. tam dostavam zabrat najviac /sutre,papeky, slahy od malincia a pod./ ... aj ked uznavam, ze mat chranice laktov a kolien + integrala a naladenie pruzenia zvadza cloveka :D
Nooo, vcera to bolo narychlo, ale viem, ze si pisal, ze ides na Inovec. Niekedy proste priroda zavola a ides :D .. to nepoznas, nebyvas v BA :lol: .. inak hej, ak neponosis aspon kusok, tak to neni vyjazd :rofl: :rofl: ... ale asi zvaznice, kopce a drsne rozbite zvaaznice asi nejsou to co, chces, ci ? :D

edit: fop :(
20.05.2020 - 22:43:08
00
https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/chranice/kolien/alpinestars-paragon-chranice-kolien-cervene-cierne.html

    20.05.2020 - 22:48:33
    00
    lto zvaznice s rodinou takže keď sám musia byť traily. Takže na zjazd rozbitou zvaznicou ma nedostaneš. Ale zase zlepšil som sa v tlačení. Nie v nosení aby nenastal omyl. Už dlhšie vydržím tlačiť bez nadávok:) Syn má rád tlačenie totiž. Zdá sa mu pohodlnejšie strmo tlačiť ako dlhšie slapat.
    To je to keď jazdis kadejaké rozbité veci potom dostávas po holeni za trest:) tie chrániče s holennou ochranou nikto nenosí. Chrániče kolien Primárne majú slúžiť pri pádoch a nie od lietajúcich papekov:) Keď budeš mať v pláne Tribeč, Mojtín, Záruby daj vedieť:)
    20.05.2020 - 23:16:08
    00
    sak kamenim po nohe som distal na rs enduro kalnica :D .. zaprasene je to tam
    okey .. pisem si :)
    21.05.2020 - 22:15:53
    00
    martin90 napísal:
    V alpinestars paragon som sa sklamal.
    Dik


    stanleeee
    22.05.2020 - 07:22:27
    00
    +1 odo mna za IXS flow evo verzia bez zipu. velmi lahke, velmi komfortne ale odporucam o jedno cislo vacsie ako by si povodne chcel kupit
    22.05.2020 - 10:11:58
    00
    keyboard_arrow_up