Tesne pred tymi bazinami pri Troch kamennych kopcoch, zo smeru od Somara su celkom velke korene stromov... ak ti ludia nemali trosku techniky, tak naozaj nie je problem sa tam zlozit...
31.05.2020 - 16:33:21
00
Treba to tam vyasfaltovat .. alebo aspon krasnu sotolinku ako po cervenej od Kamzika od 3dubov. A cez bazinu pekny kovovy mostik.
31.05.2020 - 17:15:10
00
Neviem ale jazdím 20 rokov a žiadneho turistu som nezrazil ani nepočul o zrážke.. Viem že ich niekedy vyplasim ale to mám.vsetko pod kontrolou. Nemám.zvoncek tak keď vidím turistov tak dostatočne vpredu zaflekujem aby si ma všimli. Viď moje najnovšie video. Skôr nám fandili včera ako sme niesli na Záruby. Keby tak vedeli čo tu Lto a Lukáš vynášajú by sa nám skôr smiali som si pomyslel:)
31.05.2020 - 17:28:10
00
Naposledy, ked sme tam boli sa mi zdalo, ze si vravel, ze uz take nikdy :D a tusim si spominal,.ze na to nemas tretry :lol: .. ja som vcera nosil, ale iba 50m .. mam abstak uz :lol:. Potrebujem bajk niekde poriadne ponosit,ale Zaruby su male na to :D :D
31.05.2020 - 17:33:43
00
No Robo moc sa nechval, lebo ty si niesol tak 20m celkovo za cely den, viac si tlacil :rofl: :lol:
31.05.2020 - 17:53:05
00
double napísal:
Neviem ale jazdím 20 rokov a žiadneho turistu som nezrazil ani nepočul o zrážke.. Viem že ich niekedy vyplasim ale to mám.vsetko pod kontrolou. Nemám.zvoncek tak keď vidím turistov tak dostatočne vpredu zaflekujem aby si ma všimli.

Lenze toto oni nevedia - ze Ty to mas pod kontrolou. Takto ohladuplnost nevyzera, toboz uz vobec nie na turistickej znacke..
31.05.2020 - 18:12:17
07
Viem že.to nieje ideál ale jazdím takto. Stihnem sa aj podakovat alebo ospravedlnit ak moc vyplasim. Zatiaľ sa mi nestalo žeby niekto nadával. Ono turistov naplasis aj keď ideš takmer na nule a nevidia ta pokiaľ nemáš zvonček a nejaký hlasný náboj. Mám dve malé decká a keď jazdíme či chodíme po meste a vidím nejakých cyklistov tak sa zlaknem aj ja sem tam či ich vidia. aj keď viem že to je pod kontrolou z ich strany. Taký reflex. Ale.tak ja málokedy na mojich výjazdoch stretávam turistov takže tak.
31.05.2020 - 18:45:48
00
double napísal:
Neviem ale jazdím 20 rokov a žiadneho turistu som nezrazil ani nepočul o zrážke.. Viem že ich niekedy vyplasim ale to mám.vsetko pod kontrolou. Nemám.zvoncek tak keď vidím turistov tak dostatočne vpredu zaflekujem aby si ma všimli.


skus sa na to pozriet zo strany turistu a zistis ze ta bude povazovat za bezohladneho cyklistu, ludia nie su telepati aby vedeli ze to mas pod kontrolou alebo ides bezhlavo a flekujes lebo to nemas pod kontrolou a nebudu riskovat ze ich das dole

a celkom zaujimave ze ta zaujima bezpecnost svojich deti ale je ti ukradnuta bezpecnost cudzich ludi ktorych mozes ohrozit ty

ked chces zvysit ohladuplnost tak si kup nieco taketo
https://www.bike24.com/p2226894.html
funguje to na ludi aj na zver
31.05.2020 - 18:56:38
05
iron.hide napísal:
Tie posledne dva urazy co tu boli (ta pani vcera a nehybny pan minuly tyzden) sa stali tam zo Somara na 3KK, rozmyslam ze preco prave tam, obe v blizkosti tej baziny.

"tá pani včera" je bajkerka a má úspešne odjazdených mnoho mtb maratónov. Stať sa môže aj keď vieš, máš skúsenosti v teréne a ovládaš bicykel.
31.05.2020 - 19:03:51
00
Ja hovorím že jazdím tak že.to mám pod kontrolou takže turistov neohrozujem. Problem je len ten že niekedy si turisti myslia že to pod kontrolou nemám resp ich vylakam. Takže nikoho neohrozujem to je rozdiel a podstatny. Z.mojej strany robím chybu že niekedy nespomalim tak aby som tých turistov nevylakal. Život nieje ideálny . Veď.kto z Vás niekedy nestupil v aute na plynový pedál viacej. Priznám si chybu a hneď sa nájdu moralisti aky som neohladuplny pritom možno tých chýb v bežnom živote ako napr (rýchlejšia jazda autom či na bicykli po dvoch pivach) robia oveľa viac.
31.05.2020 - 19:14:57
00
Nino je ukážkový príklad, ako sa dá jazdiť rýchlo a pri strete turistov dostatočne skoro výrazne spomaliť, nech sa cítia bezpečne https://youtu.be/qU0k0ChL3Bc?t=330
31.05.2020 - 19:36:27
04
double napísal:
..Život nieje ideálny..

Dufam, ze toto ti raz povie zapratavac, ked ho stretnes..

Mne je jedno ako jazdis, ale potom netreba vyplakavat, ked niekto povazuje bajkerov za "skodnu"..a ty si ten, kto vo svojom prispevku moralizuje nad tym, aki su ostatni este horsi v omnoho dolezitejsich veciach, nemyslim, ze to je na mieste..
31.05.2020 - 19:42:55
05
par-gramovy zvoncek toto skutocne riesi...

a odporucam aj pre elektrickarov, je rovnako neprijemne, ked ma bez varovania ofukne v stupani do kopca a ja to naozaj necakam, pri zlaknuti hrozi rovnaka kolizia ako s chodcom...
31.05.2020 - 19:50:32
03
Myslím že vylaknutie turistu a klince v traily alebo drevo v drope keď.pred ním nič nevidíš a hrozí vážny úraz sú rozdielne veci. Končím OT.
Tu je moje video takže môžete posúdiť či je to bezohľadne jazda alebo nie. Čas 3:25/ 3:50/ 4:50/ 5:15 a 5:30. Kde som vylakal chlapca ale tak sedel tam a otec sa mi ospravedlnil dokonca.

31.05.2020 - 20:17:27
01
Jasne, ze su to rozdielne veci, aj ked v oboch pripadoch moze ist o zdravie..proste len treba byt slusny..

Ako vravis, koniec OT..ride on!! Videa inak pekne :y:
31.05.2020 - 20:19:30
00
keyboard_arrow_up