Tak vies, ked napises ze to nezvladame, tak to vyznie ako staznost :). Ci to pride nacas ti viem s istotou povedat az ked to bude zabalene, ale tie skladovky uz chodia nacas a dalsi tyzden na nich tie lehoty skratime. Len to spravime asi az po vikende, aby toho nebolo na pondelok extremne vela.
04.06.2020 - 19:22:56
00
Opät dopnim cervo - je to zo dna na den lepsie, tie skladove by sme radi pustili do rezimu expedicie max. nasledujuci pracovny den uz v priebehu par dni (mozno tento vikend)

Z 5 najvacsich dodavatelov meskaju 4 a to 3-5 dni. Nie je to ideal ak k tomu naratame dopravu. U nas to pre naval tiez nedokazeme vybavit obratom takze ten 1-2 dni meskame.

Za posledny majovy tyzden k dnesku sme celkovy pocet objednavok vdaka vyssej kapacite expedicie a mierne nizsiemu narastu objednavok zrazili o vyse tisicku. Este nam chybaju 2-3 dni prace v aktualnom tempe aby to bolo vycistene.
04.06.2020 - 19:23:08
02
cervo vychádzal som z toho, že v čase pred koronou som mal veci skladom väčšinou na druhý deň doma :)
04.06.2020 - 19:34:18
01
Vsak aj nas to stve ako uz par tyzdnov vsetci citate. :-) Na jednej strane je ten uspech super a samozrejme tesi, na druhej siahame na dno sil. Ako vravim, je to tak dobre az je to zle.

Za to, ze ste to s nami vacsina vydrzali sa urcite chceme revansovat. ;-)
04.06.2020 - 19:46:02
00
Ale troska neskor, nech si to cele nezopakujeme :)
04.06.2020 - 19:48:04
00
Do dnesneho dna ak dobre ratam mam 22 objednavok v tomto shope.Zo vsetkych meskala jedna asi dva roky dozadu a to preto,ze dodavatel zistil ze nema servisny kit na vidlu.Chalani to ale behom dvoch dni vyriesili.Poslednu som vytvoril 27 maja.Avizovany datum dodania bol 4 juna,bo nieco tam bolo do 5 dni.Vobec som to necakal,ale dnes stvrteho sprava,ze objednavka je nachystana a mozem si pre nu prist.Bohuzial tento tyzden to uz nestihnem,ale za mna.... Myslim,ze asi cely tim robi,co je v ich silach.
A prajem im,nech sa postupne vyhadzu a mozu fungovat k spokojnosti vsetkych!
04.06.2020 - 20:54:05
45
Kompava, slovenská firma, dokonca celkom blízko sídla mtbikera nevie doručiť 2 pixle do 2 týždňov? 🥴
04.06.2020 - 21:37:05
00
Samozrejme v tej zasielke nie sú len tvoje 2 pixle :). Pozri, ja len vidím to co chyba do tvojej objednávky a viem že expedícia maká v poradí v akom to chodí. Hneď ako spracujú zásielku z Kompavy tak tvoja objednávka odíde.
04.06.2020 - 21:48:36
00
@cervo pls vedel by si nejako posurit moju obj c. 214203 od minulého piatka to máte skladom potom v pondelok vraj chýbajú ponožky tak som ich vyhodil, a od utorka stav stále rovnaký. Robo mi sľuboval že to bude tento week, som nachystany zajtra sadnut do auta a skočiť po to do Hrádku.
Pls spravte mi radosť, je to 6 položiek, verím že sa nájde dobrá duša ktorá by to pozbierala v sklade a hodila do mojej škatule.
Chápem vás že máte dlhšie lehoty, z 5 dni od dodávateľa to sú 2 týždne v realite až ku mne, Napriek tomu držím vam palce nech to upravíte zas do normálu!
04.06.2020 - 22:03:51
01
Cervo, boo_boo, bike je doma uz chvilku, takze znovu dakujem za promtnost a ochotu. A btw tato objednavka prisla o 4 dni skorej ako bolo predpokladane ... takze nie vsetko meska :)
04.06.2020 - 22:15:19
12
To nie je naozaj o tom či posurim, to je o tom ako rýchlo sa prekuse expedícia cez zásielky od dodávateľov, lebo ani ja ani oni nevedia v ktorej krabici hľadať konkrétnu vec do konkrétnej objednavky. Podľa mna by to zajtra malo byt ready ale urýchliť to neviem. Každopádne to hlavné - tlmič je nachystany, ak by si ho potreboval zajtra. Chýbajú tam tie drobnosti. A ta predposledná zásielka je tiež komplet pripravená na prevzatie.
04.06.2020 - 22:15:19
10
Chcem vás len upozorniť, objednal som si prilbu Cratoni alltrack, prilba došla rýchlo všetko v poriadku len mi nesadla veľkosť, tak som ju bol vymeniť. Menšiu ste skladom nemali tak sa objednávala od dodávateľa. Keď prišla tak ku nej bol aj obal, náhradné polstrovanie, polstrovanie so sieťkou, manuál, toto pri tej prvej čo došla vôbec nebolo. Keby som je nebol reklamoval a prilba by sa neobjednávala od dodávateľa tak by som tieto veci k nej nemal. Píšem vám to, len aby sa v budúcnosti vyhli nejakým zbytočným problémom.
05.06.2020 - 07:13:02
00
pan Boh ta ma rad ;)
05.06.2020 - 07:47:26
03
Ani nie ? tu prilbu som musel kúpiť asi dva týždne po tom ako som si kúpil novú a hneď ňou pooral trošku v kalnici ? tak som kupil túto ?
05.06.2020 - 08:03:13
00
Zdravim, moja objednavka 211599 sa pripravuje uz tyzden, viete mi povedat realny datum odoslania/ dorucenia? Viem ze toho mate vela, ale mam pocit ze cakam uz celu vecnost...objednane 18/05 (nie vsetko bolo skladom), vdaka
05.06.2020 - 09:12:31
00
keyboard_arrow_up