a tu mas vysvetlenie preco pri protestoch pacha policia viac nasilia ako protestujuci

i.redd.it
07.06.2020 - 07:46:44
01
vsjo jasno :lol:

Prílohy:

02.jpg
02.jpg 41.75 KiB thumb_up0thumb_down

t2.jpg
t2.jpg 189.12 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2020 - 12:32:28
00
..alebo ked dvadsiatich policajtov ohrozuje vozickar (ktory nema nic s protestom spolocne)

i.redd.it
i.redd.it

Preto treba strielat a mlatit reporterov - aby taketo fotky nevznikali - konzervativcom realita prekaza.
07.06.2020 - 13:48:52
02
a ako vies, ze nema nieco spolocneho s protestom?
07.06.2020 - 13:58:12
00
nickovw08 napísal:
a ako vies, ze nema nieco spolocneho s protestom?


Ak sa smiem opýtať - čo konkrétne mení na situácii, ak išiel dotyčný rovno v čele protestu? Lebo protest jednak podľa všetkého nie je krycí názov pre kombo „riot - arson - loot“, a druhak pri tak výraznej početnej presile na strane polície existuje dosť šetrnejších spôsobov spacifikovania ako headshot gumeným projektilom ...

Inak, je pomerne pravdepodobné, že ako vozíčkár a bezdomovec bol skôr ako v pozícii „protištátneho živlu“ len v nesprávnom čase na nesprávnom mieste > https://abc7.com/los-angeles-protest-downtown-county-protests-george-floyd/6234476/ :?:
07.06.2020 - 14:19:10
01
na situacii to nemeni nic, ja som poznal jedneho chalaniska, ktory bol tiez na vozicku, ale na agresivite voci druhym sa u neho nic nezmenilo, a ja som sa len opytal kedze bolo povedane ze nic nema s protestami, inak je mi to sumafuk co si robia v amerike
07.06.2020 - 14:26:57
00
Aj mne je to (takmer) šumafuk. Ale bude zaujímavé sledovať, ako tieto nové "progresívne" názorové platformy ocení volič nižšej a strednej triedy ...ktorý nežije v ohradenej snobskej štvrti s 24 hod. ochrankou ako Justin Timberlake.

Zbrane vraj idú teraz ako teplé rožky, aj v tzv. liberálnych štvrtiach. Zbohom buď, gun-control debatka :clap:

Prílohy:

GettyImages-1242.jpg
GettyImages-1242.jpg 80.75 KiB thumb_up0thumb_down

GettyImages-1244.jpg
GettyImages-1244.jpg 213.5 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2020 - 15:41:23
02
foobar napísal:
...Preto treba strielat a mlatit reporterov - aby taketo fotky nevznikali - konzervativcom realita prekaza.


<<< v ére smartfónov, kde okolo každého takéhoto incidentu sú stovky objektívov. Ach, ty realita :)
07.06.2020 - 16:12:03
02
ironia osudu, ze komentujes prave fotky spravene teleobjektivom, kde ziadne smartfony nie su na blizku... fasisti a diktatori nemali media nikdy v laske, dovod preco sa zameriavaju prave na ne je uplne jasny

https://www.reuters.com/article/us-minneapolis-police-protest-update-idUSKBN237050
07.06.2020 - 16:46:56
01
A možno by si bol prekvapený kolko ludi tam fotí zrkadlovkami tieto protesty a nie len novinári
07.06.2020 - 16:59:51
00
@foobar
Realita vyzerá takto, a nepotrebuješ na to ani zasr_tý reuters:
https://twitter.com/MarkHiggie1/status/1269301655658512384

Rozkradnutý NIKE Shop v centre si ten krám dá zajtra opraviť. A napíše nejaký oslavný "woke" PR žvást na svoj instagram. No tie zdemolované ulice a malé živobytia v chudobných štvrtiach sa budú spamätávať po generáciu.

"Nájdi si ďžob a prestaň kradnúť", povedala nedávno jedna stará černoška pred svojim rozbitým obchodíkom nejakému BLM krasoduchovi. Má samozrejme pravdu lebo žije v realite a nie v halucinácii, ako hentí "revolucionári" s udrbanými teniskami pod pazuchou či bieli "defund police" géniovia.
07.06.2020 - 18:43:39
02
takze, za to ze je looting ma policia pravo na brutalitu, cielene aj na oznacenych novinarov? Zaujimave.
Btw, to ze "najdi si job" sa hovori aj slovenskym romom. A vies co? Vela z nich si tie joby aj naslo, ale nie v rasistickom SVK, kde im ludia vraveli to iste, ale akosi si tu nic nevedeli najst. A teraz ked maju kese, tak maju zasa ine problemy, ako napr. vysvetlovanie susedom a bielym ze z kade maju peniaze na opravy alebo ze maju pravo si kupit slusny dom v dedine/meste aj bez rasistickych utokov buducich susedov, alebo vysvetlovanie policajnym kontrolam ze to auto v ktorom sa vezu spat do prace v zahranici je ozaj ich a pod. Same shit, different country....

Ale iste skupiny ludi sa potrebuju vyvisovat, aby sa ich malickosti necitili ako najnizsie clanky v spolocnosti, tak si hladaju vyhovorky o tom ako su iste rasy menej vyvinute, inteligentne, schopne. Pravdaze, looting a nasilne protesty ma len malokto rad a podporuje ich, bohuzial, ak sa situacia dlhodobo neriesi, do tohoto to moze vyustit, hlavne ked politicke spicky prilievaju olej do ohna.

Btw, co hovoris na protesty vo Francuzsku? Pariz je rozbity kazdu chvilu, akorat ze tam to niesu "cierne opice" ako by podaktori povedali, takze to je asi fajn. Protesty za lacny benzin do svojich 4 aut "bielej robotnickej triedy" je uplne legit...
07.06.2020 - 19:33:42
02
"takze, za to ze je looting ma policia pravo na brutalitu. cielene aj na oznacenych novinarov? Zaujimave."
Zaujímavá je tvoja halucinácia. Vyfabuluješ si tvrdenie a debatuješ sám so sebou.

"najdi si job".
Pred Covidom mal Trump rekordnú (tušim od začiatku meraní) zamestnanosť medzi afro-američanmi. Tá černoška má teda 100% pravdu.

"co hovoris na protesty vo Francuzsku?"
Nič. Ostatne, málo ich vidieť v korporátnych médiach, že? Predpokladám, že francúzku "pracujúcu triedu" s*rú (okrem iného) dopady eko-alarmizmu na ich peňaženky (benzín), takže to si rieš sám keď-tak alebo konzultuj s Gretou.
07.06.2020 - 21:06:07
00
tieto protesty sú pre lúzu dobré na to ako sa lacno a rýchlo dostať k "nedostatkovej" elektronike,teniskám,bižutérii...atď.
07.06.2020 - 21:47:21
00
Tak, a je vymalované.

"Anti-fašisti", lol

Ako hovorí John McWhorter (afroamerický profesor lingvistiky), z anti-rasizmu sa stalo náboženstvo.

Prílohy:

s.jpg
s.jpg 374.5 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 07.06.2020 - 22:10:38, celkovo upravené 1 krát.

07.06.2020 - 22:07:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up