ahojte, prosim vas poradte nejaky dobry servis v Ziline. okrem Kubicu a Rivia, tie poznam, ale maju momentalne hoooodne plnku na servise.
10.06.2020 - 13:13:14
00
Momentalne je asi vsade plno.. ak mas FB najdi si Bike Wellness Lietava a ozvi sa chalanom mozno budu mat nejaky termin volny
10.06.2020 - 13:54:22
01
Ja na Kubicu v Ziline s laskou spominam. Prisiel som tam s poruchovymi brzdami a technik sa ma spytal, ci sa na tom chcem zabit. Navrhol mi vymenu za ine s cim som suhlasil a o 2 dni som si pre bicykel prisiel. Po par dnoch som sa isiel prvy krat previezt a spomenul som si na slova technika. Mal pravdu, skoro som sa zabil - s novymi brzdami ktore mi tam namontoval, ale zabudol ich dotiahnut. Nie ze by stacilo pol alebo jeden zavit. Ony totiz na tom jednom zavite doslova viseli a zachranilo ma len to, ze som na to prisiel po ceste na kopec.
16.06.2020 - 17:11:49
00
no ja mam zase velmi zlu skusenost s Dualsport pod Hajikom. dal som tam po zime bike na servis plus menit prevodnik a retaz. pridem na druhy den pre bike, ze idem terda odskusat, lebo mi uz preskakovala retaz na prevodniku, To uz bolo sice OK, ale prehadzovacka rozhasena, zatocim dolava a dobre, ze som sa nezabil, rajdy uvolnene..parada. a este ako ceresnicka na torte, gripy total cierne zasrane od oleja (povodne biele). tak som pankovi podakoval, vynadal, ze ci to myslia vazne. tak sa ospravedlnil, ze zrejme mechanik na nieco zabudol. skoda, ze tam akurat nebol.

odvtedy obchadzam ten obchod velkym obllukom a odporucam aj ostatnym.
19.06.2020 - 10:04:12
00
keyboard_arrow_up