A co by nejaky ozbrojeny vratnik alebo ostraha poriesila v tej Ostravskej nemocnici?
Ci na vstupe by bol detektor kovov a kazdy slusny ozbrojeny obcan by pri vstupe odovzdal svoju zbran?
11.06.2020 - 16:54:34
00
"1x za sto rokov" niekomu u nas prepne v lebeni, tak sup sup, tazko ozbrojenu narodnu gardu na kazdy roh. Alebo este lepsie, ozbrojenych pupkacov v zelenych trickach s vytetovanymi symbolmi slnka na hrudi. Alebo jak sa volaju? branci nas ochrania pred invaziou skazeneho dekadentneho zapadu?
Ale hej, len ty tu mas nevygumovany mozog, a teda este nimm zwei...
11.06.2020 - 16:55:50
00
Ty si ozaj odbornik... V nemocniciach nemame peniaze na obycajne operacie, nie este na nejaku ochranu koli jednemu pripadu za XY rokov v CR... Chcel by si tam ochranku pre kazdeho doktora? A teraz ochranku do kazdej skoly? Co ak niekto nieco take spravi vo fabrike? Dame ochranku aj tam? Vsak danovnici zaplatia...
11.06.2020 - 16:58:27
00
darebak napísal:
A co by nejaky ozbrojeny vratnik alebo ostraha poriesila v tej Ostravskej nemocnici?
Ci na vstupe by bol detektor kovov a kazdy slusny ozbrojeny obcan by pri vstupe odovzdal svoju zbran?


presne tak ako v Izraeli pri vstupe do obchodných centier,bezpečnostné rámy.nemocnica,škola je klasický mäkký ciel.
11.06.2020 - 16:59:38
00
a na to si prisiel predtym ako si si vstrekol na ochranu pred Koronavirusom to silne svetlo a bleach do zily, alebo az po tom?
11.06.2020 - 17:06:08
00
triki napísal:
presne tak ako v Izraeli pri vstupe do obchodných centier,bezpečnostné rámy.nemocnica,škola je klasický mäkký ciel.


Tak to dufam ze sa takeho niecoho nikdy nedozijem. Zit ako vo base, pod neustalym vojenskym dozorom. To mas teda fakt skvelu vysnivanu krajinu.
11.06.2020 - 17:30:56
00
milý darebák ja len dúfam,že kvôli svojmu pocit slobody raz nebudeš musieť oplakávať svojich blízkych.to ti naozaj prajem.
11.06.2020 - 17:39:46
00
Ohľadne tej ochranky som si spomenul ako sme ešte za socíku boli prevziať nové Dromaderi v let. tovarni PZL Mielez v Poľsku. Pri každých dverách z haly do haly stali 2 vojaci so samopalmi a vstup bol len na priepustku. Potom sme sa dozvedeli,že to bolo pre synacikov straníkov aby nemuseli na vojnu
11.06.2020 - 17:53:17
00
triki napísal:


som stále v šoku, ten zástupca školy (J.B.) nás občas na vrútockom gympli učil. Poznám sa s jeho dcérou a jeho vnučka sa hrávala s mojou dcérou. Jeho rodinu sprevádza inak neskutočná tragédia. (žena, syn už tiež nežijú).
11.06.2020 - 19:30:40
00
triki napísal:
presne tak ako v Izraeli pri vstupe do obchodných centier,bezpečnostné rámy.nemocnica,škola je klasický mäkký ciel.


V Izraeli je to opodstatnené. U nás, chvalabohu, ešte nie.
11.06.2020 - 23:05:44
04
Konecne vierohodny argument :)
m.smedata.sk
12.06.2020 - 18:28:50
07
takže rasista Mazurek neváhal zneužiť tragédiu vo Vrútkach-ďalší dobre zhodnotený podcast o aktuálnych udalostiach:
https://dennikn.sk/1928615/newsfilter-keby-vladli-kotlebovci-ivan-c-by-mozno-nemal-noz-ale-pusku/?ref=tit
dúfajme,že mu to na súde raz spočítaju,tak isto aj Kotlebovy
13.06.2020 - 08:25:42
01
dám to sem keďže podaktorí z toho spravili politiku.
pre mňa Pán Tréner.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/380281/trener-dorostu-z-brna-na-nahravce-tvrde-tepe-hrace-budes-zrat-tvaroh.html
13.06.2020 - 18:12:11
06
Fico dnes bude na sracky ...
https://dennikn.sk/1931294/jankovska-sa-zlomila-od-rana-sedi-na-naka-a-chce-sa-priznat-k-zmenkam-aj-threeme/?ref=mwai
15.06.2020 - 09:47:41
07
v texase ma vraj skoro kazdy zbran. na jednom fore tiez nejaky milovnik zbrani hlasal, ze je to tam super, pretoze vsetci sa k sebe chovaju zdvorilejsie, pretoze vedia, ze nosi zbran. mam z texasu kolegov a naopak vravia, ze vela ludi tam zbran vlastni, ale nenosi na boku. nie su to pistolnici z divokeho zapadu. a ten respekt je vlastne prezleceny strach, lebo kazdu minutu zivota cakas, ze dakto vytiahne kver a zacne palit od boku.

modelova situacia: na namesti plnom ludi prepne typkovy v hlave, vytiahne pistol. avsak skor, nez vypali ho nejaky ctihodny obcan sejme. sice je bad guy dole, ale gulka sa este odrazila a zranila dakoho dalsieho. samozrejme hned po prvom vystrele maju vsetci buchacky von a mieri kazdy na kazdeho, lebo nikto nevie kto, co a kde zacal. dvaja typci na zemi vsetkych svrbi prst na spusti... a povedzme si, ze na slovensku sa nikdy nestretne na namesti iba inteligencna a emocna elita, ktora s chladnou hlavou vyhodnoti situaciu, ale zacne tam eldorado.
15.06.2020 - 11:02:49
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up