Ach ach, zas tá kopa "odborníkov" na vlastníctvo zbraní v USA.
Ak v CA dostanete carrying permit, tak sa vám hlboko pokloním. Tam má zbrane fakticky IBA podsvetie (a situácia vyzerá podľa toho). To si buďte istí, že % ľudí s Ačkovým ZP je u nás vyššie ako tam.
15.06.2020 - 12:37:43
00
ako si sa dostal z Texasu do Californie?
15.06.2020 - 12:42:57
03
tulenik a este co take KLDR? :O
15.06.2020 - 13:37:11
00
Info pre tych co nie su v kontakte so slabomyselnymi.
Pytam sa smeraka suseda, koho bude volit, Hranola, alebo Pelleho.
On: Pelleho.
Ja: ved je teply.
On; na to nie su dokazy.
Ja: Hranol ich pred volbami vytiahne
On: aj tak ho budem volit

Bude to este vesele ...
15.06.2020 - 18:09:09
01
ako to je? nejak takto: "Rozvedena prezidentka ktora ma uz druheho frajera, (pred)byvaly premier ma volny vztah so svojou manzelkou a milenkami, byvaly premier je gej, terajsi predseda parlamentu ma 10 deti s 9-timi zenami, byvala vlada bola postavena vdaka spojeniu sa narodniarov (SNS) a Madarskej narodnostnej mensiny (MOST-HID), a v parlamente maju zastupenie dokonca aj hendikepovani - ako napr. ti co ani pocitac nevedia pouzivat."
Na prvy pohlad by takato krajina asize zodpovedala obrazu perfektne liberalnej, otvorenej, progresivnej spolocnosti. A potom si uvedomite ze je to Slovensko.
15.06.2020 - 18:27:49
07
triki napísal:


„Americká ľavica potratila rozum. Stal sa z nej zbabelý dav mediálnych závislákov vyššej strednej triedy, Twitter Robspierre-ovia čo sa presúvajú od jednej disciplinárnej šikany k druhej a podpaľujú reputácie a živobytia s dych berúcou nedbalosťou.“
(Matt Taibbi, ľavicový komentátor Rolling Stone)

Isteže takýto uhol pohľadu neprenikne do pustej čiernobielej bubliny zopár truhlíkov z tohto vlákna, ktorí nemajú žiadnu originálnu myšlienku a myslia si iba to, čo im včera oznámil John Oliver / Daily Show....
15.06.2020 - 23:28:37
00


Spravime White Lives Matter a porozbijame Vrutky? To by mala byt adekvatna reakcia na zabitie belocha policajtmi, podla BLM. OK, koniec sarkazmu.

Co ma viac desi je priebeh celeho zasahu. Z videa je vidno, ze utocnik nahana dvoch policajtov!!! A oni sa este navzajom postrelia!!! Ako je toto mozne? Co maju za vycvik? Ako mozu toto dopustit? Mozno som trochu "zmagoreny" zo sledovania policajnych zasahov v USA ( relacie Body Cam a pod.), ale ked porovnam postup nasich a americkych policajtov tak to je obrovsky rozdiel. Nie je vidiet zaciatok celeho zasahu, ale z toho co je na videu je jasne, ze je to cele zle. Policajt musi mat kontrolu nad situaciou, nie utocnik. Toto je komedia na zasah. Dopadlo to nakoniec (celkom) dobre, ale bola to skor vec viac-menej nahody. Kludne to mohlo skoncit aj tak, ze by sa obaja policajti navzajom zastrelili a utocnik odkracal

i.pinimg.com
16.06.2020 - 07:20:58
00
Brilantna analyza Watson, Mali by ta povysit minimalne na arm chair admirala.
16.06.2020 - 07:53:24
07
k sprostostiam typu chlapcovej prvej vety, tak isto ako k meaning- a reason-less rabovaniu v USA je skoda sa vyjadrovat. To ci je jeho "analyza" videa spravna je otazne, napriek tomu, to na videu vyzera ozaj dost, no, spanikarene by som povedal, ale to je subjektivny dojem radoveho obcana. Co je bohuzial ale myslimze stale fakt, je, ze mame neprimerane vela policajtov s neprimerane malo vycvikom. Uz si nepamatam presne cisla a presne kedy to bolo, ale ~<5 rokov dozadu sla sprava ze policajti maju na trenovanie strelby 10? nabojov rocne. Alebo co sli spravy teraz, ze policajti nepouzivaju tasery lebo nemaju baterky do nich? (nerozumiem co si pod tym celkom predstavit, ale...) No a potom si predstavme ze ako su asi cviceny a priebezne preskolovany na rozne ine veci - slusne jednanie, sebaobrana, postup pri zasahoch...
16.06.2020 - 08:45:08
00
bohužiaľ áno... výcvik je slabý u radových policajtov... a zásah so zbraňou - streľba, je vždy samo o sebe neskutočné riziko... guľka je smrtelná ešte na km, odrazená stovky metrov, tam človek ani nevidí... (myslím pre policajta, aj vďaka našim zákonom, ktoré chránia zlodejov - všetkých kalibrov)

strieľať nie je problém, ale obhájiť sa potom, zodpovedať sa, atď. to už problém je...

ako by si vyhodnotil toto: človek ozbrojený palicou, nožom je od teba ako strážca zákona vzdialený 5 m (dĺžka jedného auta) a zjavne javí úmysel ťa napadnúť, resp. neposlúcha tvoje rozkazy, aby sa zastavil, ľahol na zem, prípadne odhodil chladnú zbrať - čo urobíš...

bežný človek (a sem počítam aj sudcov a pod. ) by povedal, že však nič sa nedeje, všetko je v pohode, je dostatočne ďaleko na to, aby ti mohol niečo urobiť, takže ak by si ho postrelil, alebo zastrelil, tak máš prúser na krku jak brno... ja vravím, že akákoľvek vzdialenosť menšia ako 5 m = smrtelné riziko pre napadnutého, to sú 2-3 skoky človeka = 1 sekunda, za sekundu ani cvičený človek nevytiahne so zaisteného púzdra zbraň, nenatiahne ju (ak ju nemá v nabitom stave) a už vôbec ani nevystrelí... avšak v tom čase už má nôž na krku, alebo v tele...

a teraz povedz ako z toho von, keď naši policajti sa boja použiť zbraň presne z týchto dôvodov... toto by malo byť verejne odkomunikované, uzákonené a pod. že ak je človek bližšie ako 5 m a neuposlúchne pokyny policajta, môže čakať paľbu... nehovoriac o nejakom nafetovanom maníkovi, ktorý pokiaľ nedostane smrtelný zásah, tak jeho 1 - 2 guľky nezastavia v útoku, ani keď je zranený... samozrejme bola by tam potrebná dôvera ale aj kontrola, takže každý poliš by musel mať na pleci kameru, aby sa to nezneužívalo... nie je to také ízy...

po bitke je každý generálom...
16.06.2020 - 09:53:41
03
S Petrom Pellegrinim zo Smeru odchádza ďalších desať poslancov. Sú to Peter Žiga, Richard Raši, Denisa Saková, Erik Tomáš, Matúš Šutaj-Eštok, Ľubica Laššáková, Peter Kmec, Róber Puci, Ján Ferenčák a primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč. Dnes oznamujú založenie novej strany.
17.06.2020 - 10:39:49
00
Pelle práve teraz na TA3 naživo,no pekne,Žiga,Saková,aj Tomáš z Erikom sú tam :
https://www.ta3.com/live.html?hc_location=ufi
17.06.2020 - 10:40:06
00
madbugie napísal:
toto by malo byť verejne odkomunikované, uzákonené a pod. že ak je človek bližšie ako 5 m a neuposlúchne pokyny policajta, môže čakať paľbu...

toto práve v USA majú, so called "protocols", a potom to killing cops robia tak, že si naaranžujú situáciu, aby si mohli streliť (ako aj kopu iných vecí) s dodržaním daného protokolu a teda "byť čistí" - preto je práveže dobre, že sa každá akcia vyhodnocuje individuálne
17.06.2020 - 10:46:03
00
a potom majú protesty a rabovačky :P
17.06.2020 - 10:57:30
00
Dano5 napísal:
Pelle práve teraz na TA3 naživo,no pekne,Žiga,Saková,aj Tomáš z Erikom sú tam :
https://www.ta3.com/live.html?hc_location=ufi

Oligarchovia prešli na plán B. :puke:
17.06.2020 - 11:05:41
05

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up