CraObs
1. Na zaklade coho tvrdis, ze nema zmysel sa vyjadrovat ku konkretnym faktom ?
2. Tvoj vztah ku klasickym autam nebudem komentovat, ale kde som povedal ze 90% premavky su kkti ? Povedal som, ze im chybaju schopnosti a vybavenie.
3. Na zaklade coho tvrdis ze jazdim a) bezohladne b) debilne c) nervozne ?
4. Na zaklade coho tvrdis ze ak by bolo na ceste menej takych ako som ja by nehodovost klesla ?
Kopec impertinencie a ziaden argument. To znie ako ked decku vezmes cukrik.
Napriek tomu ze si nemyslim ze to dokazes pochopit, skusim ti aspon jednu vec vysvetlit uplne po lopate aby si mal aspon sancu:

Ku dnesnemu dnu som zodral 4 auta (3 sluzobne) mam najazdenych hodne cez 1 000 000 km v mestskekj premavke. Travil som cele dni za volantom ako reprezenatant a neskor obchadzla prevadzkay.... Vodicak mam od 18ticha dnes mam 38. Este aj dnes som skoro kazdy den za volantom. To je 20 rokov skusenosti s najzadenymi 50 000km/rok. Za ten cas som bol ucastnikom 3 nehod. ANI JEDNU Z NICH SOM NESPOSOBIL. V 2 bola moja rychlost jazdy 0. Raz do mna buchlo auto smykajuce sa dolu kopcom po snehu, napriek tomu, ze som uhol az na chodnik mi trafilo lavy zadny blatnik. Druhy krat mi nacuvalo Terano II na kapotu lebo si ma za sebou nevsimol, ked naraz ziastil, ze odbocil o ulicu skor. Ja som nemal kam cuvnut lebo za mnou uz stali dalsie auta. Ked som zatrubil este pridal, neskor povedal ze si myslel ze niekto trubui lebo zdrzuje. BTW: Bol to policajt vo vysluzbe. A ta tretia bola spominana alhambra co mi lizla blatnik na dialnici, ked ma predbiehala.

CIZE KEBY BOLI VSETCI AKO JA, TAK NIE ZE JE NEHOD MENEJ, ONI NIESU ZIADNE !

lto Mas pravdu, chyb sa stalo vela. Najvacsia je neschopnost ludi viest vozidla ktore im patria a ani o tom nevedia, az kym nieje neskoro. Dalsia su obrovske problemy s kompatibilitou. Az dnes ich zacinaju automobilky postupne adresovat. Osobaku su vyzsie, SUV nizsie OFFROAD uz nekupis.... Fifth Gear na to upozornovali uz pred 20 rokmi, ked prisli prve luxusne offroady ako rangerover (este to nevolali SUV), ale az dnes sa to pomali zacina hybat. Vysledkom je auto pizza podvozok jeden a menis len vzhlad aby sa to na nieco podobalo. Problem je aj trend domneleho nahradzania schopnosti vodica "schopnostami" auta. Tak su vodici stale len neschopnejsi lebo auto ich v 90% pripadov podrzia a oni sa cita ako majstri sveta... az kym raz nepodzi lebo to bude za pasmom regulacie a potom sa vsetci zucastneny nestihaju divit. Tento trend nastal uz pri prvom mercedese A kedy jeho zly podvozok "opravili" elektronickou stabilizaciou. A od vtedy automobilky zistili ze cinsky cip je lacnejsi ako navrh dobreho podvozku.

Ak chces mam z toho dietata pred autom video, poslem. Bolo to tu: https://goo.gl/maps/8cH67yNXwfHpAmmb7
A ja som nikde nepovedal, ze som zastavil. Prutko som pribrzdil, to dieta urobilo 2 kroky spat a ja som dokazal narvat predok medzi zaparkovany voz a to dieta. Sklopil som zrkadla aj tomu odparkovanemu autu aj sebe a dieta som minul asi o 15cm. Takto to tam vyzera:
Príloha:
budatinska.png
budatinska.png 2.08 MiB thumb_up1thumb_down



pio19 Ciasrtocne som vysvetlil hore. Od roku 2001-2004 som robil obchodneho reprezentanta pre ORANGE a chodil som po firmach po ba. Vedol knihu jazd a teda km som mal uplne presne. Tam som najadil cez 200km denne po Blave a okoli. Mal som region BA kraj. Potom som riadil jednu prevadzku tam som tocil prevazne letisko, spedicky centrum PZ, ministerstvo hospodarstva, vojenske opravovne skusobnu zbrani a streliva Lieskovec.... A vecer este stretnutia s klientami... Neskor som robil riadenie v energetike a obchadzal som cez 50 kotolni po Bratislave a okoli kazdy tyzden a to som uz byval vo Vojke nad Dunajom 20km mimo mesta. Cize opat som urobil 200km denne v priemere. Na hrubo som zodral 4 auta vsetky isli do srotu s cca 300 000 km. Tvingo, Oktaviu, Fabiu. Moje sukromne maju 360 000 honda, 180 000 Outlander dosltal som ho ked mal cca 120 000. A porsche neviem na tom jazdi prevazne zena, ja sa len obcas preveziem pre radost ked je pocasie na stiahnutie strechy 8) Dost mam pred tym autom respekt, PSM sa pre mna chova nevyspitatelne a mam malo najazdene na zadokolkach, nerad by som tomu v krizovej situacii nieco urobil to by bolo potom placu a ticha domacnost.
22.06.2020 - 12:20:28
03
Tych cuvajucich co sa spamatali, ze zle odbocili , tych mam fakt rad :tmi: :tmi:
22.06.2020 - 12:49:58
20
On ma inak naozaj nemohol vidiet. Pozerali sme to. Spetaky mu zakrivalo zaparkovane auto a kapotu som mal pod urovnou jeho kufra. To su tie problemy s kompatibilitou. Keby tiz sedel v sedane tak by ma videl.
22.06.2020 - 12:54:12
00
Aj to niekto cele precital? :)
22.06.2020 - 12:57:54
011
Kenai napísal:
.....Moje sukromne maju 360 000 honda, 180 000 Outlander dosltal som ho ked mal cca 120 000. A porsche neviem na tom jazdi prevazne zena, ja sa len obcas preveziem pre radost ked je pocasie na stiahnutie strechy 8) Dost mam pred tym autom respekt, PSM sa pre mna chova nevyspitatelne a mam malo najazdene na zadokolkach, nerad by som tomu v krizovej situacii nieco urobil to by bolo potom placu a ticha domacnost.


Este som zabudol 86 000km na motorke, mam ju aj v profile :) teda ale neviem ci sa to rata :lol:
22.06.2020 - 13:05:15
00
Vyhral si, Kenai :D na takéto litanie sa mi nechce reagovať. Prajem ti veľa šťastných kilometrov Bez nehody.
22.06.2020 - 13:08:26
12
asi si chcel napisat: Prajem nam veľa šťastných kilometrov Bez nehody.
22.06.2020 - 13:31:05
00
Na svoejich km bez nehody treba makat, prijat si nestaci. ;)
22.06.2020 - 14:08:53
00
Kenai: pises dobre /vecne, je mozne oponovat, atd./, nielen tu ale aj inde .. akurat, ze vacsina ludi uz citat nechce, natoz rozmyslat. Dnes je doba fejsbukov, videii a kratkych emotivnych sprav. Zial :( ... keby si napisal, ze si po rychlej jazde po meste odviezol babicku s nakupom domov, tak ta budu uznavat /prehanam, ide o pointu :D/. Inak ale doprava je sfina .. nevies nikdy kde ciha problem, alebo nieco horsie :( .. nic zle nespravis, padnu na teba rury z vedla iduceho nakladneho vlaku a je koniec.
22.06.2020 - 14:21:55
03
Len nebyť v kategorii 63%

Prílohy:

odpadky.jpg
odpadky.jpg 75.66 KiB thumb_up0thumb_down

22.06.2020 - 14:27:06
01
Takéhoto vola radšej nestretnúť https://www.topky.sk/cl/11/1923529/VIDEO-sialeneho-utoku-z-Tatier--Mladik-za-volantom-si-vylial-hnev-na-cyklistoch--zrazil-ich-z-cesty-
22.06.2020 - 17:40:03
00
Idiot, určite sa ponahlal na raňajky (obed...atd)
22.06.2020 - 18:54:58
00
Videl som komentáre na FB... Hnusní cyklisti si to, že vraj zaslúžia... Lebo idú po ceste a ne po cyklotrase, že vraj... Len čakám, kedy aj ja budem musieť riešiť šarvátku... Hlavne keď ma trhne s 10cm odstupom a predomnou zabočí doprava...
22.06.2020 - 20:05:38
00
Zjavne sa chlapci nahanali na autach a pretekar na starom Scenicu nevedel prekusnut ze mu to nejde. Pevne verim a dufam, ze trest bude nepodmienecny a vodicak uz nedostane.
23.06.2020 - 13:20:14
00
Podla mna to bud zle vyhodnotil prokurator, alebo maju zle zakony - ten idiot pouzil auto ako zbran, takze ta sadzba max. 3 roky je zalostne malo. Este mozno skonci s podmienkou. V takomto pripade by sa to malo klasifikovat ako vedomy nasilny trestny cin s pouzitim zbrane a s ublizenim na zdravi a tam sa mi zda max. 3 roky teda dost malo. Takito by mali mat minimalnu sadzbu 10 rokov a dozivotny zakaz vedenia motorovych vozidiel.

A zas v tom Nemecku, kde auto nebolo vedome pouzite ako zbran, je pouzitie terminu vrazda cez ciaru a dozivotny trest na polemiku. Este ten trest sa da pochopit - vodic bol svojpravny a vedome riskoval jazdou na cervenu a zabil nevinneho. A za chyby sa plati. Bude mat naozaj dost casu lutovat. Mozno ho o 20-25 rokov pustia za dobre spravanie, to bude mat 50-55...

https://www.auto.cz/nemecky-soud-potvrdil-dozivoti-za-vrazdu-silnicnimu-piratovi-134897
23.06.2020 - 17:45:56
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up