Irituju ma vodiči aut každe rano pri vystupovani na Kamennom námestí z električky.
23.06.2020 - 18:54:00
00
Ja som uz jedneho na tej zastavke nafotil a poslal dopravakom. Asi pred tromi rokmi. Zandari si ma pozvali na dat vypoved do zapisnice a potvrdili mi, ze uz maju aj video zaznam z elektricky. Bolo im smutno, ze to musia poslat do Senca, lebo tam si to mozno vybavi, u nich by to bola pokuta za 300 € a pol roka bez vodicaka. Ten blbec totiz vysiel z auta a urobil som mu citatelnu fotecku, tak by sa majitel nemohol vyhovarat, ze nevie, kto sedel za volantom...
23.06.2020 - 20:09:11
02
to isté aj blumentál.... a ešte na mňa budú trúbiť keď stojím pred tým ostrovčekom.... nechápem kam sa ponáhľajú... akoby nebolo jedno či stoja tam alebo o 20 metrov ďalej ľuďom rovno za prdelou... stáť musia tak či tak a keď sa to uvilní tak tých pár metrov o ktoré museli stáť ďalej aj tak prejdú v priebehu sekúnd..... a na račku si ich tak či tak počká červená :D
23.06.2020 - 22:05:20
00
Zipsik napísal:
to isté aj blumentál.... a ešte na mňa budú trúbiť keď stojím pred tým ostrovčekom.... nechápem kam sa ponáhľajú... akoby nebolo jedno či stoja tam alebo o 20 metrov ďalej ľuďom rovno za prdelou... stáť musia tak či tak a keď sa to uvilní tak tých pár metrov o ktoré museli stáť ďalej aj tak prejdú v priebehu sekúnd..... a na račku si ich tak či tak počká červená :D

Tam nie je nastupny ostrovček. Zial v zapche (čo je takmer stale) tam vodič už nevie odhadnuť, či prejde, ak vojde do navyšenej vozovky ešte pred príjazdom električky. Takže sa stava, že ak pride električka, tak auta musia zastaviť, aby neohrozili cestujúcich čo vystupuju a nastupujú. Už sa inak neda. Ale treba povedať, že ludia nemaju vstupovat do vozovky, ak tam nie je pristavene vozidlo MHD. A to nie vždy dodržujú.
24.06.2020 - 08:32:35
00
Chlapec ma, čo chcel
https://mytrencin.sme.sk/c/22432373/vodic-mercedesu-ktory-mal-blokovat-sanitku-si-vypocul-rozsudok.html
24.06.2020 - 08:42:34
00
Pri Bloomentali, teda na Radlinského som raz išla autom s lyžami do servisu a to treba vojsť na tú zastávku v jej strede odbočiť doprava cez chodník do brány do dvora :D no misia na 10 minút, darmo tam stojím so smerovkou a poooomaly sa snažím naznačiť, že proste tam idem tak nech sa tí ľudia odstupia, kukali po mne tí akože čo sa tam trepem s autom a neuhli ani o centimeter :)
24.06.2020 - 08:46:52
01
fixska napísal:
Pri Bloomentali, teda na Radlinského som raz išla autom s lyžami do servisu a to treba vojsť na tú zastávku v jej strede odbočiť doprava cez chodník do brány do dvora :D no misia na 10 minút, darmo tam stojím so smerovkou a poooomaly sa snažím naznačiť, že proste tam idem tak nech sa tí ľudia odstupia, kukali po mne tí akože čo sa tam trepem s autom a neuhli ani o centimeter :)

Niečo tam take je, vychadzaju a vchadzaju tam auta. Nie je to tam velmi šťastne lokalizovane.
24.06.2020 - 09:16:51
00
Ale je to tam a je to tam už "sto" rokov, ten dvor kam chodia autá a vňom sú aj iné inštitúcie kde chodia autá a chodili ešte pred tým to tam bolo ako spravili takto tú zastávku. Ale je veľa miest v mnohých mestách kde sa ide do dvora cez chodník kde je bežný pohyb ľudí resp. kde postávajú aj všeliaké zásobovanie a iné vozidlá často chodia "cez" ľudí no ale celkovo poukazujem na neochotu a to nie len vodiči, cyklisti ale fakt aj chodci :) ..Heh minule nám vynadal bežec :D ideme na bikoch hore Laskomerom, pre neznalých, bežná lesná zvážnica v luxusnej šírke s povrchom, že aj auto v pohode vyjde hore a nie je tam taký pohyb ako v BA v Karpatoch fakt som tam vždy stretla max 10 ľudí za hodinu ... teda my na bikoch za sebou ťaháme hore a bežec beží dole. Ja idem pre mňa logicky po pravej strane a ten bežec z jeho pohľadu po ľavej a teda som naivne čakala že sa uhne (išla som na gašparkovi fakt najpomalšie ako sa dá do toho kopca). A on do mňa skoro narazil a kričal, že či je tá cesta taká úzka, že sa nevieme uhnúť :) na to sme mu povedali, že chodí sa po pravej strane lebo však nie sme v Anglicku a to už potom boli hrubé nadávky ... Tak neviem teraz, je nejaké pravidlo ako sa obiehajú chodci, cyklisti na lesnej zvážnici kde nechodia autá? AJ chodci majú chodiť vpravo nie? :)
24.06.2020 - 09:43:37
00
Na ceste majú chodiť chodci vľavo nie :?: (ale nevravím že je to tento prípad na lesnej zvážnici)


Naposledy upravil milos21 dňa 24.06.2020 - 10:32:42, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2020 - 10:28:43
00
tak ale zvažnica zas nie je úplná cesta či? v lese sa chodí skôr tade kde je lepšia stopa :lol: ale keď ideme proti sebe na bežnej zvažnici tiež v zmysle zaužívaného sa zvyčajne "pracem" na pravú stranu.. keď je to dajak rozbitý chodník tak to riešim tak aby ten čo ide hore mal tú lepšiu stopu
24.06.2020 - 10:32:31
00
Veď toto, to nie je cesta, autom sa tam nemá kam ísť, ani na horskú chatu ani iné chaty, nič, tam nemá prečo ísť auto ... mne to príde logické, že sa chodí po pravej strane, lebo ak pôjde cyklista dolekopcom tak sa zrazíme ... neviem no.
24.06.2020 - 10:46:18
00
Asi to bral tak, ze aj lesna cesta je cesta. Chodec/bezec/turista ide po lavej strane, aby videl prichodzie "vozidla" a tie by ho mali obehnut "protismerom". Akoze na lesnej ceste trochu zbytocne, ale mozno ma skusenost ked ho ofical nejaky DH cyklista, ktoreho nevidel, tak sa striktne drzi takehoto pravidla a potom nakrici na pomaleho horeslapaca.
24.06.2020 - 11:21:08
00
Asi hej, no prišlo mi to celé komické tá situácia, tam naozaj ide cyklista hore strašne pomaly a dole tadiaľ cyklisti moc nechodia lebo však dole sa ide trailom :) lebo na to sa tadiaľ hore šliape - na laskomerské traily. Nevadí no aj tak by ma zaujímalo, či na to existuje nejaké oficiálne pravidlo vo vyhláške o pohybe na lesnej ceste zo zákazom vozidiel.
24.06.2020 - 11:32:01
00
no ja aj behám, v lese aj na hrádzach a pod behám v pravo a uhýnam sa každému koho vidím pokiaľ sa on nezačne uhýnať skôr. V ľavo sa beží po cestnej komunikácii. A pravidlo je, pravidlo slušnosti
24.06.2020 - 11:47:09
02
este je tu moznost ze to bol jednoducho totok...a tam akekolvek racio konci
24.06.2020 - 12:56:54
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up