Keď mi skončí na Multivan predĺžená záruka určite nebudem servisovat za 35€/hodinu a nedám 35€/liter za olej čo kúpim 5 litrov za 30€!!! Zas pičus nie som ... pozaručny Avensis servisujem u spoľahlivého “ neautorizovaného “ servisaka . A spokojný som .

Marinada no pokial kupuješ nové a nechceš prísť o záruku , na vyber nemáš ...
28.06.2020 - 20:18:11
00
Nie, sú servisi, ktoré spĺňajú predpisy na to, aby ti nepadla záruka. Minimálne sieť Bosch autocar servis
28.06.2020 - 20:21:35
00
Super za mesiac nejazdenia a zahrdzavené brzdy. Predné sa uvoľnili, zadným som musel pomôcť kladivom :swear: uvidím či to nebude na komplet výmenu, super, asi som mal jazdiť s ortézou, no vychytal som nonstop dážď :(
28.06.2020 - 20:25:19
00
Ramon1 Jaj jasne, na to som pozabudol. Pri novom smola no.
28.06.2020 - 20:26:54
00
Nebude. Dva krat zlezies dole kopcom a budu ako nove.
28.06.2020 - 20:27:49
00
Ramon1 auto mám 3,5 roka a od nova kupujem olej a filtre inde ako u nich a záruka mi nepadá.Raz poznačili do servisnej knižky že Vlastný olej
28.06.2020 - 21:47:59
00
Tak olej a take spotrebaky sa daju. Ale ja som minule zhanal elektricke, nastavitelne, sklapatelne, vyhrievane spatne so smerovkou na Renault Megane Coupe Monago GP a ani bohovi. Chcel som najrpv len vnutornosti, ktore s nim hybu, ale to uz vobec, len cele. V neautorizovanom chalan, ze sak objedname a uvidime, sak nebudete platit nic. Namontovali a neficalo sklapanie a aj tak divne sedelo, aj ked podla cisla to malo byt to iste... Cena tiez nebola bohvieako vyhodna 290€ za nefunkcne vs 350€ original. Tak nakoniec to vyhral autorizovany.
28.06.2020 - 22:09:49
00
Tak ono so swišťom chodím do autorizovaného pravidelne na olej/filtre atď. Tento rok mi tam menili zadné brzdy, olej motorový/prevodový/olejový filter, brzdovú a chladiacu kvapalinu, uloženie predných tlmičov.. reku paráda , zachvíľu PZP a STK/EK a mám pokoj. Tak som kúpil nový bike...no a teraz keď to začalo rachotiť som sa trocha zľakol...lebo bike ma stál viac ako je hodnota môjho auta :D a na nákladnejší servis ako by boli rozvody mi hold už moc neostali prostriedky keďže ešte treba letné obutie onedlho atď.. a kopec vecí mimo auta. Však to poznáte.
Viem si predstaviť že im to tam zaveziem, oni mi vymenia rozvody a pritom bude problém úplne inde, tak isto ako to bolo s uložením predných tlmičov :) Tu nejde o nejakú samodiagnostiku...len som chcel počuť názory ľudí nech viem na čo sa mám cca pripraviť :) Potešilo by ma keby to bola len dáka blbosť a rozvody by som dal vymeniť napr. začiatkom budúceho roka keď si doriešim iné veci..alebo to auto už bezpečne dajako dojazdím..ale určite nie tak že bude dačo haprovať a budem ďalej jazdiť a len počkám kým sa niečo vysere.
S iným autom čo máme v rodine si v autorizovanom servise nafakturovali pri prehliadke po xxxx km okrem oleja za 54,24eura/4l (s robotou 68,68)aj 1 deci náplne do ostrekovačov za 0,7 eura pritom som ju dopĺňal deň pred servisom..asi tam ešte to deci vošlo no..ale to len tak bokom. Každopádne vďaka za odozvu a uvidím čo mi odpíšu na mail zo servisu, ale najprv s tým skočím tuna k "lokálovi" nech na to hodí okom. Dnes swišť odrazu priadol zasa tichúčko ako kocúr tak uvidíme dokedy :D
29.06.2020 - 00:31:18
00
šesť sedmičiek na Dacii! a 7.7.
kto dá viac??

i.imgur.com
11.07.2020 - 16:40:20
04
kontrolka "check engine" ako bonus :)
11.07.2020 - 20:25:23
01
Ramon1: autorizovany servis , nauctovany olej/filter ... veselo som si jazdil dalej , az ked som bol navstivit moj vlastny servis, kvoli niecomu uplne inemu, tak zistili, ze sa toho nikto ani nedotkol. Bolo to uz ale dlho, bez dokazov. Profesionalne okradnutie. Jjeden autorizovany servis " neautorizovane /citaj ukradol .. namiestoho noveho dali stary pokazeny/ vymenil diferak na STicku. Len ten clovek to nenechal tak, riesil to az v Nemecku. Mal som s nimi aj ja 2 skusenosti .. ale nebudem to rozpisovat. Je to smutny pribeh. Jeden znamy na dialnici spravil kotrmelec .. nedotiahli brzdove prasa. To pisem preto, ze sa cudujes, preco ludia neradi chodia do "profi" servisov. Ti, co maju blizko do Rakuska, chodia tam /autorizak/. Pretoze u nas nevies co ti ukradnu, zamenia a este robota je vysoko "profesionalna" za viac ako na zapade. Kde je mzda vacsia. Na dfens-cz.com je historiek tiez dost. Samozrejme tym nechcem povedat, ze vsetci su taki .. ale ti co su dobri a spolahlivi, ti trpia prave kvoli tym ostatnym.

misoR: na krizovatke s permanentnym 4x4 a dobrym vykonom mozes nahanat motorky :D /viac kolies v zabere, moznost lepsej akceleracie/ .. inak co sa bavite o 4x4 ako pisal Izzy, utrhnutie perm. stvorkolky sa nekoriguje. Uz to nema vyznam :D
11.07.2020 - 21:20:40
01
Nazdar chalani..... Potrebujem info od niekoho kto pozná Blavu, zajtra niečo veziem do BA na adresu Ulica. 29.Augusta 36/A, pozeral som to na streetview a je to nejaká jednosmerka, teraz neviem či sa tam dostanem 12t nákladným autom, nepoznáte to tam niekto?
12.07.2020 - 13:58:29
00
street view ti nepomoze?
29 augusta
12.07.2020 - 14:54:40
00
lukas6s8p napísal:
šesť sedmičiek na Dacii! a 7.7.
kto dá viac??

Fiat Scudo

Prílohy:

20200712_155201.jpg
20200712_155201.jpg 803.75 KiB 2 thumb_up1thumb_down

12.07.2020 - 15:53:40
00
rudynko veľmi na tesno tam zrejme vlezies, ale ak tam máš niečo vykladať, tak to tam cele zablokujes, zaparkovať tam s tým nemáš šancu, len vojsť a na dostojevského rovno vyliezť
12.07.2020 - 17:09:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up