...v KE je akosi mŕtvo, to nikto nejazdí...?

myslim ze mrtvo nieje, len vacsina z nas chodi do roboty a tento tyzden to vacsinou poobede nevyzeralo s pocasim najlepsie + ako si sam napisal - v lese je blata a mokro. komu by sa chcelo zakazdym umyvat bike :D

v sobotu by sme mohli nieco podniknut. hlasia dobre pocasie. mam napad na taky maly okruh:

ke -> jahodna -> lajoska -> idcianske sedlo -> sedlo pod suchym vrchom (zlta) -> sedlo zemicky (zelena) -> baradan -> galova (bud cez sivec, alebo cez kosicku belu) -> VV -> kralova studna -> druzstevna -> sudky (pivo)

samozrejme je mozne trasu upravit (skor skratit asi). mapku dam v pirbehu dna
22.05.2008 - 07:36:20
00
ja_michalko"]

v sobotu by sme mohli nieco podniknut. hlasia dobre pocasie. mam napad na taky maly okruh:

ke -> jahodna -> lajoska -> idcianske sedlo -> sedlo pod suchym vrchom (zlta) -> sedlo zemicky (zelena) -> baradan -> galova (bud cez sivec, alebo cez kosicku belu) -> VV -> kralova studna -> druzstevna -> sudky (pivo)

samozrejme je mozne trasu upravit (skor skratit asi). mapku dam v pirbehu dna[/quote]

ešte že si sa opravil:)) ak je toto malý okruh,tak ja som Panna Orleánska:) ozaj koľko je to km? čisto ženská zvedavosť.....ak budem mať konečne doma opravený bike , rada by som sa pridala,ak smiem:)
22.05.2008 - 07:58:56
00
...robka, to akože ešte nemáš bike doma...? ..veď mal byť hotový pred dvoma týždňami, či je tam nový problém...?
22.05.2008 - 08:11:57
00
...robka, to akože ešte nemáš bike doma...? ..veď mal byť hotový pred dvoma týždňami, či je tam nový problém...?


veru nemám,inak by som už bola teraz s tebou niekde v lese,mám dovolenku:(
22.05.2008 - 08:14:19
00
...ak je toto malý okruh,tak ja som Panna Orleánska:) ozaj koľko je to km?

no maly okruh to nieje - to pirznavam. pridavam mapku a ponukam ako alternativu aj mensi a "lahsi" okruh (robka - to je ten povodny):

ke -> jahodna -> lajoska -> kosicka bela -> galova -> VV -> janosikova basta -> kysak -> KE

je vyznaceny cervenou farbou.
zelena a cast zltej je trasa o par prispevkov vyzsie.

a km? nemam ani sajnu.. takych 70 - 80km to bude

Prílohy:

sobota.jpg
sobota.jpg 937.29 KiB thumb_up0thumb_down

22.05.2008 - 08:27:41
00
fiha, nejako sa to tu zvrhava na serioznu cyklistiku :shock:

robka, ak sa na to das, mas moj respekt, to potom mozes chodit aj s nami, "chrtmi"
22.05.2008 - 09:02:46
00
robka, ak sa na to das, mas moj respekt, to potom mozes chodit aj s nami, "chrtmi"

to: ja_michalko...... sos....ja_michalko...no uznaj,môžem ja s tebou normálne bikovať?:)) hneď ma odradí muffin na začiatku:) ale ja viem,že ty by si mi nenavrhol niečo,čo by ma zabilo:)

to: muffin
neznášam výzvy a hodenú rukavicu,pretože ju musím zodvihnúť:)) ak budem mať bike doma ja sa na to dám,poznám sa:)
22.05.2008 - 09:48:19
00
fiha, nejako sa to tu zvrhava na serioznu cyklistiku :shock:

robka, ak sa na to das, mas moj respekt, to potom mozes chodit aj s nami, "chrtmi"

joj nestras ju. ved preto som navrhol dve trate.
ja to vidim ako pekny celodenny vylet, ziadne chrtenie, oddychove stanice: lajoska, bradan
ak bude pocasie ako slubuju tak to bude jedna basen
samozrejme ste vitany aj vy chrti :D - ale dopredu upozornujeme ze sa pojde pohodovo pomalicky
22.05.2008 - 09:56:24
00
vdaka za pozvanie,akurat cez vikend budeme viaceri v Partizanskom, mozno by sa nechal ukecat Zombi, ale na neho pozor, to je chrt v pravom zmysle slova...

ja mam tiez radsej pohodicku

TO robka: neboj sa toho, ked pojdete pomalicky, da sa to prejst


Naposledy upravil muffin dňa 22.05.2008 - 10:12:04, celkovo upravené 1 krát.

22.05.2008 - 09:58:56
00
no ja prave idem prezut na cestu , uz ma stve jak kazde poobede v lese skoro zmoknem , radsej pockam kym to uschne , dnes sa mi dufam podari ruzinsky okruh 1x

kosicanom prajem bednove pozicie v partizanskom 8)
22.05.2008 - 10:04:12
00
hehe, to by musela mat ta bedna zo 50 stupienkov :)
22.05.2008 - 10:13:29
00
[quote=""]
ja to vidim ako pekny celodenny vylet, ziadne chrtenie, oddychove stanice: lajoska, bradan

ďakujem Miško aj ja to tak vidím a máš u mňa pivo na Bradane:) ale musím tam dobikovať:)) Miško zabudol si ešte na 5 prestávok medzi Lajoškou a Bradanom,ale je ti odpustené:)
22.05.2008 - 10:18:13
00
pozera sa do tej mapy a zo zelezneho vrchu by ste mohli ist skor po trase maratonu lebo zjazd zo zelezneho vrchu je vlastne koryto plne listia konarov a kamenov , vlastne nic moc ked vyleziete na lajosku a taky nanic zjazd...
22.05.2008 - 10:26:02
00
nj, zombi ma pravdu, v tom pripade by ste aj pri skratenej verzii neminuli Bradan, takze to slubene pivko by mohlo ostat v platnosti:P
22.05.2008 - 10:32:25
00
nj, zombi ma pravdu, v tom pripade by ste aj pri skratenej verzii neminuli Bradan, takze to slubene pivko by mohlo ostat v platnosti:P

nebudem sa vám do toho miešať, kde hovoria chlapi , ja som ticho a hlavne čomu nerozumiem,nevyjadrujem sa,ja si počkám na konečný verdikt,zavelí sa a ja idem:) a Miško neboj, ak by sme aj Bradan minuli, ja ti to pivko kúpim kľudne aj na Lajoške:) tam dobikujem, keď boh dá:))) takže kľudne zmeň trasu:)
22.05.2008 - 10:37:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up