„Lidi nevědí co s penězma. On má barák, televizor, auťák, tak si říká: co ještě nemám?” Diplom!
25.06.2020 - 23:32:17
03
Pocuvat tlacovku Boris Kollara je ako pocuvat Fica
26.06.2020 - 09:32:00
00
A cakal niekto nieco ine?
26.06.2020 - 09:52:19
01
veksláka novým móresom nenaučíš...chudák matelkovič,10 rokov vykrikuje,protestuje a teraz si po 3 mesiacoch naserje rovno do chrápu...možno sa nám zase rozplačká.
26.06.2020 - 15:52:42
03
toto sa hodi mozno skor do vtipkara :-D
potrebovali partizani povolenie na zakladanie ohnov? :-D
29.06.2020 - 08:43:56
01
Skuste si precitat toto: https://nazory.aktualne.cz/komentare/usa-se-ocitly-ve-studene-obcanske-valce/r~0f2a4dbeb71211ea9d74ac1f6b220ee8/
Mam pocit, ze toto vyhrocovanie sveta v style cierne/biele, my/oni a ta nenavist je programova a za nejakym zamerom - rozostvavanie ludi.
Teraz nechcem obhajovat precedu parlamentu a navacsieho otca, ale na vykon jeho funkcie ta diplomovka nie je podstatna. Myslim, ze toho ma na rovasi viac a toleruje sa to. Sam neviem, ci by moja diplomovka spred 20 rokov presla teraz touto kontrolou.
Teraz to funguje tak, ze urcite by nasli nieco aj na Krista alebo Petra, ze v mladosti lovil ryby nacierno.
Fakt uz toho mam plne zuby - nenavist a nenavist. A neprestaneme, dokial neodides alebo neumries. Len preto, ze sa nam nepacis (si biely/cierny/ zeleny / nedostatocne zeleny/ mas nespravne nazory...).
29.06.2020 - 13:25:26
03
pravdaze, je to otazka na moralku spolocnosti, a ano, "skoro kazdy podvadza, alebo porusuje nejake zakony/predpisy" (prejdenie na cervenu, pitie/jedenie/mobil za volantom, jazda na biku bez drzania riaditok,...) (resp. doplnte si minuly cas). Lenze.... - kam si postavime hranicu ze toto je uz vela, a hlavne, ako sa maju isti ludia zachovat ked tu hranicu prekrocia/priblizia sa k nej?
mam mgr titul z Komenskeho v BA, a za svoj zivot, nie tak dlhy, nie tak kratky, by som povedal ze poznam max 2-3 ludi o ktorych by som bol ochotny uverit ze nikdy neodpisovali na pisomkach a/alebo skuskach (dajme tomu od vyssich rocnikov strednej a pocas celeho Univerzitneho vzdelavania). A to poznam aj ozaj mudrych ludi co odpisovali. Ja medzi nich nepatrim - ano, aj ja som sem tam opisal na pisomke/skuske.
Ovsem, ani ti najhorsi studenti co poznam, nesfalsovali, neukradli bc alebo mgr pracu. O kvalite roznych zadani sa da casto polemizovat, ale ani tam som nezachytil, ze by niekto takto hrubo porusil veci - zeby ukradol niekoho ineho pracu. Tak isto, na skuskach kde "na tom zalezalo" bolo skoro jedno ci odpisujes alebo nie a v konecnom dosledku to docielilo ze "najvacsi opisovaci" akorat skoncili skorej skuskove, ale s dost zlymi vysledkami. Nikdy sa nehrali na svatuskarov a nepamatam si, ze by sa niekedy hnali "za dobrymi" vysledkami.

Ano, je otazne ci taki ludia, alebo aj ludia co "raz za cas" opisali maju "moralne pravo" zastavat vysoku politicku funkciu - aky velky "preslap" je uz velky preslap?.... Ak chceme uplne cistych, tak v mojej vzorke, mmm, zo +-100 ludi su MOZNO 2-3 co su, aspon v istej sfere svojho zivota "svati". Je to vela ci malo? Neviem, ale viem ze tych lepsich ako Kollar je omnoho viac.

Ovsem - ak niekto odovzda sfalsovanu zaverecnu pracu...... A potom sa tvari ze je to OK, robi verejne vyjadrenia ze on splnil vsetko a nic neporusil to je imo neskutocne velmi za ciarou. A to ani nevravim o jeho "nestastnom zivote" kde kazdy jeho obchod je spojeny s nejakym mafianom a desiatkami mrtvych ludi okolo neho, ale on z toho vysiel ako multimilionar. Chudacik...

Btw, nie, on nesplnil podmienky, a porusil pravidla - opisovat je zakazane, odovzdavat nie vlastnu pracu a vydavat ju za vlastnu je proti vnutornym predpisom Uni a je to casto aj trestny cin plagiatorstva, takze Kollar klame - ten jeho papier s potvrdenim 24 ci kolko% zhody je len nevyhnutnou, ale nie dostacujucou podmienkou zaruky originality prace - ak niekto vedel/tusil ze je okopcena, tak sa to malo nahlasit a praca mala byt zamietnuta a on vyluceny zo studia kvoli hrubemu poruseniu vnutorneho poriadku/predpisov. Navyse, aspon na UK sme pri diplomovke pospisovali "Declaration of Honor":
"I hereby declare on my honour, that I have completed this diploma thesis independently, using the cited sources, under the guidance of my supervisor and consultant" + podpis...

No ale co cakat od ludi - Matovic, Pelle, Fico, Kollar, Kotleba.... Fakt nerozumiem chybe systemu alias Caputova...
29.06.2020 - 14:29:41
02
a btw, will, nemajme vlhke sny o kvalite zaverecnych prac (a uz vobec nie o nejakych "domacich ulohach").... Napriek tomu - praca s literaturou neznamena zobrat knihu(y) a odpisat ich od slova do slova - ci uz rovnice, alebo "filozoficke" state. Aj v teorii sme vzdy pisali "vlastnymi slovami", kombinovali viacero zdrojov, iny myslienkovy prud, napr. uz len preto, ze do ~50-100 stran bc/mgr prace nezmestis 150 stranove odvodzovacky z knihy... A teda, pokial si neodpisoval, nekradol a "spravne" pouzival zdroje, tak mozes mat aj viac ako danych 25%. Naopak, ak ukradnes pracu ktora v systeme nieje, tak ako Kollar, tak budes mat 0% napriek tomu ze si porusil vsetko co sa len dalo.
29.06.2020 - 14:43:12
00
Vidíte. Toľko sa kydalo na kapitána a pritom on svoju prácu poctivo kúpil a mal ju slušne vypracovanú :) ... a v skutočnosti tu máme aj oveľa horšie diplomovky
29.06.2020 - 14:56:38
00
Pellegriniho nova strana diskriminuje nasich nemych spoluobcanov. Ale ani strana Vlas by na tom nebola lepsie :lol:
Zato Vlasť (alebo radikalnejsia verzia Päsť) by mala urcite vacsi (o)hlas.
29.06.2020 - 16:09:31
00
Vekslák Borisko používa klasickú salámovú metódu, tlačí a ostatní mu zo strachu čo by sa stalo ustupujú.,lebo vedia,že sú tak pozliepaní,že by to už nikto po rozpade nezlepil dokopy.
29.06.2020 - 17:30:27
01
to je na grrc
https://video.sme.sk/c/22436957/ako-kollar-rozveselil-a-presvedcil-nahnevanu-tabak-video.html
30.06.2020 - 22:17:47
01
asi fajčí borisov tabák.
01.07.2020 - 00:44:00
00
:D
SaS vyzýva Kollára na odchod z postu šéfa parlamentu, ten pripúšťa odchod z vlády

https://domov.sme.sk/c/22437965/kollar-pripustil-odchod-z-koalicie-ak-by-musel-odist-z-postu-sefa-parlamentu.html
01.07.2020 - 15:49:00
00
A chudoba sa baví
01.07.2020 - 16:05:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up