Caute, ako sa hovori viac hlav, viac rozumu. Potrebujem poradit od skusenejsich :-)
Potreboval by som prevazat (cca 10km usek) na svojom MTB maly detsky bicykel (woom 2), pricom vpredu mam detsku sedacku s dietatom (4r) a obe ruky potrebujem volne kvoli bezpecnej jazde po lesnej ceste. Je nejake prislusenstvo, drziak, "nieco" co sa da namontovat dozadu na bike, pripevnit tam detsky bike, pricom mi to nebude lietat sem a tam ak pojdem aj po lesnej ceste. Idealne, aby upinanie bolo sup sup.

Upevnenie na chrbat :-), vlecne tyce, vlecne lana su mimo.

vdaka za kazdu radu.
30.06.2020 - 06:33:18
00
Napr. tyc. Ja som mal Trail Gator. Pripnutie - odopnutie bicykla je rychle. Chapem asi spravne ze dieta pojde v tej sedacke. Lebo inak po normalnych cestach dieta sedi na tom pripnutom bicykli, ale do nejakeho terenu to velmi nie je. Bez dietata asi v pohode aj po hrbolatejsej lesnej ceste
30.06.2020 - 07:40:03
00
Ciel je dieta v sedacke a jeho bicykel co najrychlejsie a najbezpecnejsie previest lesnymi cestami na pohodovu asfaltku v lese, kde bude uz jazdit same na svojom bicykliku.
Ked ho to prestane bavit, sup dieta do sedacky, jeho bicykel "nalozit" a frcat spat.
Pouzitie tyce, kedze to chcem len na "odvlecenie" detskeho bicykla lesom sa mi zda neprakticke jednak kvoli rychlosti prepravy a jednak si myslim, ze zostava MTB+tyc+detsky bike na tych lesnych cestach bude nemotorna a nebude nahravat bezpecnosti a rychlosti.
30.06.2020 - 08:23:42
00
Buď trail gator, alebo follow-me. Nemotorné to síce trochu je, ale nič závažné.

Ale keď chceš niečo iné, tak iba nosič nad zadné koleso a nejako to tam pripevniť.
30.06.2020 - 08:26:05
00
Ja používam na presuny s malou dcérkou ťažnú tyč Trail Angel...po presune na "bezpečnejšie" cesty malej odopnem bicyklík a tyč zložím na svoj bajk, hmotnostne ani manevrovateľnosťou to nie je také zlé, aj tak pri 16" biku malej nelámeme rýchlostné rekordy. A sedačka ti bude potom už aj tak zbytočná, malý môže oddychovať na pripnutom bicyklíku (len ti nesmie zaspať:D )
04.07.2020 - 17:14:34
00
Dobry,poriesili ste ten držiak na bicykel?ja práve teraz niečo take riešim pri mladšom synovi.
23.03.2024 - 22:31:35
00
keyboard_arrow_up