Ked nenajdes taku, co by s tebou chodila na kolo, tak aj na hradzi to moze byt celkom fajn. A poviem vam, ked ste chalani zvyknuti chodit v partii a casom sa do toho pripletie nejaka zenska, uz to neni ono. Radsej NIE.


vyskusal si??? ked tak hovoris...


Jasne, inak by som to tu nepisal. A hlavne zalezi od baby, ktora s vami jazdi. Uz to neni ono. Ja kolo beriem ako relax, kde si mozes oddychnut a pod., netreba baby tahat vsade. Zas ine je, ked ides sam s kamoskou alebo frajerkou, to je o niecom inom ako ked ides v partii.
Vieme o com hovorime, ze Giro...
26.04.2006 - 13:52:14
00
vidim ze mate nejake nedoriesene ucty(giro+ajeto) :) tak sem s nimi :!: :wink:
26.04.2006 - 16:33:29
00
Ja som uz nejake poriesil, ale sem sa to nehodi. A ten problem sa netyka len mna s ajetom, ale aj zvysku partie. Vsak som spominal ako to konci.
26.04.2006 - 16:36:59
00
Ja som uz nejake poriesil, ale sem sa to nehodi. A ten problem sa netyka len mna s ajetom, ale aj zvysku partie. Vsak som spominal ako to konci.


takze je to pribeh o rozpade partie kvoli jednej babe??? to je smutneeee :cry:
26.04.2006 - 16:38:01
00
Ta partia este preziva, ale uz to proste nie je ono, kopia sa konflikty. Takze chalani berte si z toho ponaucenie, netahajte baby na bike do partie. (jedine, ze by boli na biku lepsie ako vy, ale potom by zas vznikali ine konflikty). Ak si nedate povedat, tak skoncite na treningoch sami dvaja.
26.04.2006 - 16:41:44
00
to si myslel vas(ty+ajeto) dvoch??? alebo ako
26.04.2006 - 16:47:23
00
Nechcem Vám kaziť náladu, ani veľmi poučovať, ale ide to aj s vekom. Keď skončíte školu budú iné záujmy, iní priatelia. Tí starší by mohli hovoriť ako to bolo s ich partiou a ako to skončilo. Časom zostanete dvaja traja. A to ešte bude úplne super. Môže sa vám stať, že budete aj sami. No ale potom sa zas nájde niekto iný, kto teraz v partii nefiguruje.
26.04.2006 - 16:50:29
00
Ta partia je vacsia (aspon 5). Do skoly chodim uz len ja a este jeden, to sme najmladsi, takze neviem. Vyvoj partie vplyvom casu je normalny, ja som narazal na tie treningy. Bol by si ochotny na kazdom treningu jazdit na pol plynu len preto, aby si mal vedla seba nieciu zensku? Aj ked klobuk dole pred jej vykonmi (zatial som sa nedostal na jej vykonnostnu uroven, zas co chcem so 130 km).
26.04.2006 - 16:59:22
00
Ta partia je vacsia (aspon 5). Do skoly chodim uz len ja a este jeden, to sme najmladsi, takze neviem. Vyvoj partie vplyvom casu je normalny, ja som narazal na tie treningy. Bol by si ochotny na kazdom treningu jazdit na pol plynu len preto, aby si mal vedla seba nieciu zensku? Aj ked klobuk dole pred jej vykonmi (zatial som sa nedostal na jej vykonnostnu uroven, zas co chcem so 130 km).


kedze nemam nejake velke ambicie tak mozno by mi to nevadilo...ale kto vie...rozhodne by musela stat zato :D
26.04.2006 - 17:01:57
00
Ta partia je vacsia (aspon 5). Do skoly chodim uz len ja a este jeden, to sme najmladsi, takze neviem. Vyvoj partie vplyvom casu je normalny, ja som narazal na tie treningy. Bol by si ochotny na kazdom treningu jazdit na pol plynu len preto, aby si mal vedla seba nieciu zensku? Aj ked klobuk dole pred jej vykonmi (zatial som sa nedostal na jej vykonnostnu uroven, zas co chcem so 130 km).


Aspoň by som vládal :lol:
26.04.2006 - 17:03:50
00
Neboj, kazda by ta omrzela 8) . Ja vnimam bike ako relax, kde nepotrebujem tahat zensku (skor chodim na nom za frajerkou). A aby som bol uprimny, tak niekedy si idem nan oddychnut aj od nej. :oops:
26.04.2006 - 17:06:05
00
vidim ze mate nejake nedoriesene ucty(giro+ajeto) :) tak sem s nimi :!: :wink:


To si celkom nepochopil, my vzajomne konflikty kvoli tomu nemame, len proste s tou babou to uz nie je ono. A vzajomne mame kvoli niecomu inemu. :D
A zas je ine, ked sa do partie priplichti vasa, alebo cudzia zenska (nastastie to nie je girova ani moja).
26.04.2006 - 18:18:47
00
A zas je ine, ked sa do partie priplichti vasa, alebo cudzia zenska (nastastie to nie je girova ani moja).
:D :D , to mas recht, ale pozrel by som sa ako by za nami hucali :D. Potom by mozno chapali z coho sme taky rozbiti.


Naposledy upravil giro dňa 26.04.2006 - 20:38:39, celkovo upravené 1 krát.

26.04.2006 - 18:22:19
00
Ta partia este preziva, ale uz to proste nie je ono, kopia sa konflikty. Takze chalani berte si z toho ponaucenie, netahajte baby na bike do partie. (jedine, ze by boli na biku lepsie ako vy, ale potom by zas vznikali ine konflikty). Ak si nedate povedat, tak skoncite na treningoch sami dvaja.


hovoris mi uplne z duse - mne pokazila celu partiu.........takze jedna baba do muzskej partie skratka nepatri....
26.04.2006 - 20:34:23
00
gentlemani toto je specialne miestecko pre quidaa a babule...
je to tam cierne na modrom
nechapem preco si tu vylievate svoje bajkerske dusicky? zalozte si vlastnu temu :x
28.04.2006 - 23:58:23
00
keyboard_arrow_up