mne sa zdá, že na slovensku sa rúška stále nosia, bol som v obchode v rakúsku a tam nemal asi nikto
09.07.2020 - 10:49:54
00
V reichu len vo verejnej doprave
09.07.2020 - 10:51:13
00
V Cine to musi riadne virit, ked mi nemozu poslat ani sedlovu objimku. Alebo je tu koniec free delivery?

"Hi sorry we are currently unable to post to Slovakia due to the air freight disruption caused by the virus, we will refund you in full"
09.07.2020 - 10:56:45
00
Ja som objednával týždeň dozadu z ali orech a už vidím tracking v ČR.
Dokonca aj free shipping.
09.07.2020 - 11:07:08
00
Ramon1 napísal:
Češi sú zlo ... pridrbani, egoisticki, rozlezeni po celom svete a majú prudko všetko ***** . Izolovať pepikov zvonku s okolitými štátmi a vstup len základe negatívneho Covid19 testu . A vykoľajiť ten ich žltý Covid expres do Dalmácie 😂

Negeneralizuj. Ci mas nejaku traumu alebo komplex este z cias spolocneho statu?
Pridrbani, egoisticki, rozlezeni po celom svete su aj ini a nezavisi to od statnej prislusnosti. Je to cele o konkretnom cloveku.
09.07.2020 - 11:31:13
012
Pani, ako aj povedal matt, tak aj predtym sa hladalo cielene. A navyse - mame aj nahodne testovanie: Nemaju ludia nahodou povinnost dat sa pretestovat po navrate z nie bezpecnych krajin?
Taliani pri 4 promile pozitivnych stale robia testy len nahodne ? Taliani urobili 50 000 testov v 60 milionovom narode. To je ako keby sme spravili 4000 testov my. A z toho mali 17 pripadov.
My sme spravili 2000 "cielene" a mame 53. Keby sme spravili dalsich 2000 "nahodne" v populacii a budeme mat 0, tak to stale bude 53 a nie 17.
Ak by ma niekto bral za panikara - tak to moze - ale zatial je ten narast u nas vyrazne vyssi ako v inych krajinach okolo a dokonca zaciname dobiehat nasich bratov na zapade. A ti sa stale obhajuju, ze zle je len v Karvinej.
09.07.2020 - 11:40:59
00
darebak napísal:
12:16 - ŠÍRENIE VÍRUSU: Množia dôkazy o tom, že sa nový druh koronavírusu môže šíriť aj vzduchom, uznala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Stalo sa to po tom, čo skupina viac než 200 vedcov v otvorenom liste vyzvala WHO, aby aktualizovala svoje informácie o spôsoboch šírenia vírusu medzi ľuďmi, píše agentúra Reuters. (TASR)
:)

WHO je schopná tvrdiť ze aj cez Wi-Fi 😁
09.07.2020 - 12:17:55
00
iron.hide napísal:
No jo, treba ist este parkrat pojazdit do rakuska skor nez to igy zase zavrie


na bikefore mi na to odpovedali:

To si pospes, protoze tady v hornim rakousku to roste raketove, ode dneska opet povinne masky a je jen otazkou casu, kdy sa zavrou hranice. Ono ani neni divu. To maso, co bylo o vikendu na jezerech nevypadalo, ze by nejaky virus vubec existoval. Hlava na hlave.
09.07.2020 - 13:03:53
00
Minikin napísal:
Negeneralizuj. Ci mas nejaku traumu alebo komplex este z cias spolocneho statu?
Pridrbani, egoisticki, rozlezeni po celom svete su aj ini a nezavisi to od statnej prislusnosti. Je to cele o konkretnom cloveku.


Čakal som aký cechofil sa tu odbavi ... nie je to o konkrétnom človeku . Karviná je toho príkladom . Sami si teraz sypú popol na hlavu ako to domrdali . Další laik s kopou “ plnohodnotných “ názorov na danú problematiku . Povedat si môžeš čo chceš , no do pár týždňov sme opäť zatvorený ak to bude takto zo zahraničia k nám prúdiť . Serem osobne na cezhraničie , mna zaujíma osobne bezpečnosť našej krajiny . Všetci fnukate ako ste 💩 zarobili cez koronu , ale vaginy a ri*re si vypláchnuť v Jadrane nemôžte ani tento rok nechať ujsť . Korona našťastie nenarušila moju rok plánovanú operáciu , mám za tým a vy sa ochránite ako uznáte za vhodne . Komu niet rady , tam mu “ poradí “ štát .

https://dennikn.sk/1961708/z-narastu-poctu-pozitivnych-som-neprijemne-prekvapeny-vravi-clen-konzilia-epidemiologicka-radi-testovat-vsetkych-co-pridu-zo-zahranicia/?ref=dnapp
09.07.2020 - 13:17:28
02
Zmierni slovnik a sklud hormon. Mas dost rokov na to, aby si si vedel ustriehnut slovnik.
09.07.2020 - 13:25:10
010
Komplex viaccenného.
09.07.2020 - 13:28:35
06
romanx napísal:
Zmierni slovnik a sklud hormon. Mas dost rokov na to, aby si si vedel ustriehnut slovnik.


Ktoré konkrétne slovo urazilo tvoj jemnocit ? Vagína , či emotikon hovienka ? Nie som tvoje decko tomu prikazuj , nie mne , tak mi tu nedávaj múdra !!!

Minikin tvoja hlboká anál lýza ma trhliny hlbšie ako dno Marianskej priekopy ... zakomplexovaný z Čechov z čias pred rozdelením ? 😂😂😂😂
09.07.2020 - 13:33:32
00
myslím, že treba spomaliť, minikin povie, že nemožno hádzať všetkých čechov do jedného vreca a je zakomplexovaný? mno ...
09.07.2020 - 13:37:11
09
No...v nedeľu v Gaderskej bolo počuť dosť "juuahele" a nehovoriac o včerajších Bojniciach "tyvolehonzopodívej". Kamarát Damir u ktorého sme zvykli bývať na Makarskej písal, že viac sa boja pančéchie ako pandémie.
Ramon to napísal svojsky...myslím, že sa to dá pochopiť aj bez rečí o zakomplexovanosti :)
09.07.2020 - 14:11:56
03
Tak u nas firma ponuka otestovanie zadarmo aj po navrate z dovolenky z bezpecnych krajin. A aj tak sa najdu ludia co to chcu *****. Minule ujo stary v obchode rusko na brade,tak mu hovorim, ze ujo to mate mat na nose a ustach a on ze, ale prosim vas, ved to nic neni. Zachvilu ho uz davala do poriadku SBSkarka, sa tam dotahovali :D
09.07.2020 - 14:15:13
10
keyboard_arrow_up