Igor Velky Matovičný Orátorský

13.07.2020 - 18:14:30
00
Hosť napísal:
Ked si nastavi automaticke hladanie siete, tak sa pri hraniciach pripoji na roaming, ak je silnejsi signal. Jeho chyba.
A kto ma ciste svedomie mu nemoze vadit ze stat vie, kde sa nachadza.

Da sa to napísať aj tak: kto si kúpil mobil - jeho chyba. Keby ho nemal, nemal by problém.
A kto ma čisté svedomie, tomu nevadí, že štát vie kde sa nachádza. Ale vadí mu, že štát povie ze si napr. bol na Ukrajine aj keď si nebol a keď nechceš pokutu, tak mu to dokaž. (sam štát nevie ako by taky dôkaz mal vyzerať).
13.07.2020 - 18:28:41
00
ten pocit ked vam uz na sninskom kameni pride sms, ze vitajte na ukrajine :D
13.07.2020 - 18:32:00
00
Minikin pri manualnom vybrati siete sa mobil na roaming nepripoji. Zenska sa stazovala, ze ked sla k moru, ze jej neustale prichadzali sms o novej sieti.
Mat mobil a nevediet ho ovladat, je ako ked niekto ma auto a blika mu nejaka oranzova ziarovka a nevie co to znamena.
13.07.2020 - 18:41:41
01
Pochop, to nie je o nevedomosti. Mať mobil, mať potrebu byť stále dosiahnuteľny a nevyužívat to len preto, že si niekto myslí že keď si v Sk sieti tak si na Sk a keď si v zahraničnej, tak si v zahraničí.... Kvôli takým tajtrlikom nebudem vypínať automatické vyhľadanie siete. Mne je jedno ci sa spojim cez našu sieť alebo maďarsku či poľskú. Či cez ružového, oranžového či modrého. Hlavne je, že sa spojim s kým potrebujem. Najmä ak to nestojí ani o cent viac.
BTW: aj ty máš počítač, však. Si si istý že ho vieš ovládať na 100%? Pochybujem.
13.07.2020 - 19:01:26
02
Vuk, ty kristov kón. Na hrebeni Karpát S od Rače ťa na kúsku zvykne naroamovať do Magyarországhu a prakticky pri každej ceste 29kou z Botanickej do Denveru do Schnitzellandu. NIIIKTOOOO v polmiliónovej BA nebude kvôli tomu "vedieť ovládať telefón", lebo to má 20 rokov fpiči. Len matelkotovi a jeho svedkom to nedochádza.
13.07.2020 - 19:15:39
00
Pc samozrejme nie, aj ked viem preinstalovat windows, spravovat particie, v biose pridat HDD, menit registre, virtual, spustit dos hry, nudzovy rezim. U XP sa dalo dost toho haknut.

Preto som spomenul mobil. Mobil viem ovladat uplne na 100% + naviac este to co ma zakazane,.hacknut a certifikovat cracknute aplikacie aj ked nie s plnymi 18 capabilities, hrabat sa v systeme menit systemove zvuky, skryvat ikony, premenovat aplikaciu. Aj cez sms sa da zneuzit nejaky bug. Dumb java a symbian to bolo moje.
Vyskusal som mozno tisic aplikacii free, trial aj "platene", a v robote na stole som menil reproduktory a displeje kolegom. Teraz sa tomu uz nevenujem ale tieto zaklady zostali aj na novych telefonoch.
Neviem co dokazu nezname externe aplikacie. To nedokaze ani vyvojar u vyrobcu softweru mobilu. Ale zaklady pri instalovani ak si pyta apka zbytocne povolenia by mal vediet aspon ten co ich instaluje (syn dochodkyne apod.)

Kedysi kto nemal aktivny roaming a presiel za hranice, mohl volat len tiesnovku ak to naslo nejaky signal.
Stazovali sa len ITckari a ini zbohatlici v kravatach, co vedeli cudzie jazyky a moc im to chybalo. Chudak si to radsej zablokoval, aby mu neprisiel astronomicky ucet.
13.07.2020 - 19:39:20
00
Preco ITckari? Vsak imho viac cestuju doktori alebo pravnici :)
13.07.2020 - 19:58:52
00
Ved preto, ze nam padaju pecene holuby do ust :lol:
13.07.2020 - 20:32:15
00
Casso napísal:
ten pocit ked vam uz na sninskom kameni pride sms, ze vitajte na ukrajine :D

Nemusíš byť na kameni stačí aj Vihorlat 😋
13.07.2020 - 21:14:23
00
lapaloma napísal:
Preco ITckari? Vsak imho viac cestuju doktori alebo pravnici :)


˙ʎʌ oʞɐ dʎʇ ʎʞsɩəʇɐʞᴉupod ɯos əᴉu əլɐ ꞱІ ʌ nɥɔoɹʇ ɐs ɯɐuzʎʌ.
13.07.2020 - 21:49:56
00
Hosť napísal:
Pc samozrejme nie, aj ked viem preinstalovat windows, spravovat particie, v biose pridat HDD, menit registre, virtual, spustit dos hry, nudzovy rezim. U XP sa dalo dost toho haknut.

Preto som spomenul mobil. Mobil viem ovladat uplne na 100% + naviac este to co ma zakazane,.hacknut a certifikovat cracknute aplikacie aj ked nie s plnymi 18 capabilities, hrabat sa v systeme menit systemove zvuky, skryvat ikony, premenovat aplikaciu. Aj cez sms sa da zneuzit nejaky bug. Dumb java a symbian to bolo moje.
Vyskusal som mozno tisic aplikacii free, trial aj "platene", a v robote na stole som menil reproduktory a displeje kolegom. Teraz sa tomu uz nevenujem ale tieto zaklady zostali aj na novych telefonoch.
Neviem co dokazu nezname externe aplikacie. To nedokaze ani vyvojar u vyrobcu softweru mobilu. Ale zaklady pri instalovani ak si pyta apka zbytocne povolenia by mal vediet aspon ten co ich instaluje (syn dochodkyne apod.)

Kedysi kto nemal aktivny roaming a presiel za hranice, mohl volat len tiesnovku ak to naslo nejaky signal.
Stazovali sa len ITckari a ini zbohatlici v kravatach, co vedeli cudzie jazyky a moc im to chybalo. Chudak si to radsej zablokoval, aby mu neprisiel astronomicky ucet.

Na brusiča valčekov celkom dobré
13.07.2020 - 22:22:36
00


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:21:05, celkovo upravené 2 krát.

13.07.2020 - 22:37:57
00
Jedna pani povedala a vy tu hned mudrujete. Ak uz spekulovat tak nad realnym a prijatym materialom a nie jednou vetou niekde z novin 🙄
14.07.2020 - 08:15:44
00
pri prijatom už zbytočne špekulovať, tam pomôže už len nadávať
14.07.2020 - 08:17:11
00
keyboard_arrow_up