co na komoru sudnych znalcov ?
a medialna hviezda v markize by si tiez mohol byt :lol: to by sa urcite sportisimu nepacilo

blbe ze mna to asi bude cakat tiez, kedze mam tie iste z tej istej predajne
02.03.2015 - 21:01:38
00
ak je pani Y zapisana v zozname súdnych znalcov tak sa treba obratit na predsedu príslušneho sudu so žiadosťou a jej vymazanie zo zoznamu .... a zdôvodniť TO .... čo prečo a ako sa stalo.
(nesledovel som celu kauzu)
ak su dôvody presne a jasne ... bude mať minimalne problem
02.03.2015 - 21:38:43
00
stalo sa mi na novom bajku FELT (3 mesiace, cca 600km) ze mi odisiel naboj na prednom kolese WTB, 15mm oska, klasicky gulickovy.... uz raz to bolo v servise ale vtedy len neboli dobre osadene gulicky, dal ich mechanik na miesto.... naboj aj ta salka boli ok........ teraz som po cca dalsich 300km dal dole koleso a zistil ze sa v ruke tazko toci a ma taky trhany chod.... tak som to rozobral, gulicky maju hrany a aj naboj aj salka ma vydratu drazku.... guliciek sa mi tam tiez zda malo (16), minimalne este jedna by tam s prehladom vosla......
moja otazka je, ako sa toto riesi?.... predajca posle cely bajk vyrobcovi?.... poslu sa samotne kolesa?....alebo vyrobca zaplati nejaky naboj a predajca ho vymeni?.... nema niekto skusenost?
09.03.2015 - 13:04:46
00
Podla mna je toto skor na reklamaciu vykonaneho servisneho ukonu ako bajku/kolies/nabojov.
09.03.2015 - 13:17:17
00
tento problem som mal aj ja ked mi pri 500km zacal hucat zadny naboj a koleso sa nepretacalo hladko. pri reklamacii mi povedal predavac ze zaruka na loziska sa nevstahuje. opravil som si to sam gulicky mali tiez hrany ale konusy boli ok. pri demontazi som sa cudoval ako moze niekto tak zatiahnut ten naboj ako bol u mna :x
09.03.2015 - 13:43:14
00
takze koleso je poslane vyrobcovi na reklamaciu..... uvidime ako to dopadne.... BMBike v Dubravke mi vysiel max. v ustrety a pozicali mi zatial predne koleso nech sa mozem vozit..... vraj uz taky problem raz mali a vyrobca poslal ako odskodne nove MAVIC kolesa :-)
13.03.2015 - 19:32:16
00
tieto konusové náboje WTB sú katastrofa,naopak ráfiky sú TOP,asi dostaneš nové koleso,ale radím ten náboj zahodiť a prepliesť tam niečo schopné,napr.Novatec na priemysloch,alebo rovno DT 350
13.03.2015 - 19:50:10
00
sak pockam co bude.... rovno som povedal Misovi aj Mirovi ze ked to nechaju na nich s tym ze nech daju adekvatny naboj a FELT to zaplati, potom chcem aby mi dali nieco na loziskach co aj si doplatim ked bude treba....... a idem pisat aj rovno do nemecka ze nech idu do riti.... bajk mam 3 mesiace a z toho mesiac stal (ked poratam reklamaciu Monarchu a teraz kolesa)....zhodou okolnosti nebolo pocasie na bajk ale to vediet nemusia :-) ... tak nech ich trochu podrazdim....kazdopadne dam vediet jak som pochodil a vdaka Mirovi sa mozem vozit a trenovat na Tour de Flanders :-)
14.03.2015 - 00:44:57
00
tak mam uz odpoved..... nemci mi posielaju nove vypletene koleso :-)
23.03.2015 - 09:30:51
00
Vsera mi zazvonil telefon a bolo mi oznamene ze moja reklamacia spred pol roka je uznana som chvilu premyslal o co ide :D vratili peniaze za obuv, znalecky posudok a postovne plus odskodne. Tazko povedat co pomohlo ci SOI (od nich ziadna odozva) pisal som na vedenie sportisima a stazoval sa na komore sudnych znalcov na tu pani znalkynu co jej uz neviem prist na meno. Ostavalo mi uz len obcianskopravne konanie do coho sa mi uz nechcelo ist pri tejto sume. Kazdopadne sa netreba nechat v predajni odrbkat ak viete ze ste v prave.

Prílohy:

Komentár súboru: odškodné
WP_20150702_17_12_46_Pro.jpg
WP_20150702_17_12_46_Pro.jpg 709.88 KiB thumb_up0thumb_down

02.07.2015 - 17:44:59
05
matvej11 napísal:
dam do tejto temy moju dnesnu skusenost so zarukou obuvi salomon elios mid gtx zakupenu v sportisime 10/2014. po par hodinach premokaju špice (prve 3-4 tury boli ok). pani Yvetka po 500 nasimulovanych krokoch dospela k zaveru ze nepremokaju :x nekupujem si obuv s goretexovou membranou na to aby som presiel 300m.

So Salomon mame tiež peknú skúsenosť, keď sme reklamovali ich nekvalit.obuv Nie vychádzkovu,kde materiál pri nosení na vychádzky nevydržal a v posudku bolo napísané že: "zlý tvar chodidla" je príčina prederavenia sa topánky ?... Takže treba sa hneď pýtať pri kupe ci mate dobrý alebo zlý tvar chodidla na tu ich slávnu šolomoň topanku?
18.07.2020 - 21:59:42
00
Keď si videl krivé kotúče a koleso načo si ho kupoval?To sú jasné znaky,že majiteľ je lajdák.Keď už pri prvej prehliadke nájdeš chyby,čo ťa bude čakať Keď mu riadne naložíš?
25.11.2022 - 20:31:46
00
keyboard_arrow_up