Bohuzial je to tak
16.06.2019 - 19:28:10
00
nejaka alternativa k tymto dusiam?
chcem ich vozit ako nudzovku k bezdusam, tak hladam nieco co nezabera vela miesta a nestoji take nekrestanske peniaze.
20.07.2020 - 16:09:28
00
lacika_dnb latex
20.07.2020 - 19:31:51
00
A nejaky konkretny model na 29" mtb?
20.07.2020 - 19:45:20
00
r0sty napísal:
Tiez som ich kupil, buduci tyzden snad nahodim...

Tak presli skoro 2 roky kym som sa dostal k zhodnoteniu ... Najazdil som asi 1500 km, na verziach 27,5 a 27,5+, a nemozem povedat ziadne krive slovo. Parkrat som ich zhadzoval a prehadzoval, a nemal som za celu dobu ziadny problem s nafukanim, ventilom, sfukovanim... Dostal som defekt raz - agatovy trn... zalepene nalepovacou rychlozaplatou bez problemov.

Za mna sa to oplatilo, najma znizenie hmotnosti pri 27+ kolesach za tie peniaze je velmi slusny pomer Eur/g :)
21.07.2020 - 00:11:36
00
presli dalsie skoro dva roky - ma niekto nove skusenosti? vydrz, lepenie, vypadavajuce ventilky .... ???

mam bezduse a potrebujem nieco k nim - vozim jednu - na dlhe a viacdnove vyjazdy dve duse - kazda ma okolo 220g - velmi rad by som v tomto smere usetril na hmotnosti aj mieste ale nie za kazdu cenu - nemyslim peniaze ale spolahlivost - tie € za tubolito by ma ani tak nehnevali ak by sa na ne dalo spolahnut. kedze ratam stym ze po nahodeni po ceste domov mozem aj pichnut alebo seknut tak tu dusu potrebujem aj spolahlivo zalepit.

skusenost mam zatial taku ze minimalne raz do roka som nuteny dusu realne nahodit a vacsinou aj dojst niekolko desiatok km cez hory domov.
14.03.2022 - 22:05:07
00
Tubolito vozim na cestaku, nedrzia tlak, dofukujem kazdy raz pred vyjazdom (aj ob jeden deň). Neviem, či je to ventil, ale dierky som hľadal viacero krát a nenašiel som žiadny defekt. Pri tej cene, by som naozaj očakával, že to bude celé funkčné. Na cestáku má m verziu s takými čiernymi predĺženiami ventilov, tie sú nejakým spôsobom nalisované na oranžové vyústenie z duše, ale aj v tomto spoji sa to dá pootáčať, tak neviem, či aj tam to nejako neuniká...
11.08.2022 - 11:19:03
00
Jazdim revoloop na MTB a okrem casteho dofukovania ( raz tyzdenne ) nemam s nimi ziaden problem, tubolito vozim ako zaloznu dusu. Uspora na vahe stoji za to castejsie dofukovanie. Zatial bez defektu.
15.08.2022 - 14:09:24
00
Tubolito vozim 4 roky. Momentalne S-Tubo, ale to iste plati aj na Tubo. Spolahlive to nie je vôbec, je to len super lahke. Prvy problem je, ze netesnia spoje driek ventilu-ventil. Je nutne dat sekundove lepidlo na zavit ventilu a potom ho naskrutkovat. Po case mi zacal na ozaj kazdom unikat vzduch bud cez mikrodierky v dusi alebo cez spoj driek ventilu-dusa. Maju zle lepidlo, ktore po case prestane tesnit. Jazdim ich uz len preto, lebo po kazdej reklamacii mi poslu novu, ale zlepsenie nevidim. Uz som zrely na bezduse, alebo vyskusam alternativu. Za ten peniaz je to hanba.
29.10.2022 - 12:11:26
00
keyboard_arrow_up